Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...
 Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 

Recomandare tableta MARE si IEFTINA ?

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
TheOne06

TheOne06

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,340
  • Înscris: 02.01.2007

View PostKHISHCHNIK, on 20 ianuarie 2016 - 22:25, said:

Inca am dubii, dar cum ma hotarasc o sa postez ce am ales.
Te hotarasti cam greu ☺

#38
rogue80

rogue80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 01.09.2008
Buna,

Am sa scriu tot aici ca sa nu mai fac alt topic. Vreau sa cumpar si eu o tableta pentru pustiul meu. M-am gandit la ceva de genul https://www.emag.ro/...rch-Action=view
Ca si firme as merge pe asus sau samsung dar samsung sunt un pic mai scumpi. Pana in 1000 ron ce as mai putea lua ceva raport calitate/pret bun. Tableta va fi folosita exclusiv pentru filme, net si eventual jocuri mai tampitele pentru copii mici fara grafica mai complicata.

Nu imi dau seama care e difirenta intre 8 si 10 inchi .. fiind borba de un copil mai mic nu prea as vrea sa fie foarte mare.

Edited by rogue80, 11 September 2017 - 09:22.


#39
Phonyx

Phonyx

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,590
  • Înscris: 11.07.2006
Iti recomand samsung t560,mai ales daca prinzi la o oferta cum am luat eu la 600lei,are 9,6 inchi si chiar merita banii.

#40
rogue80

rogue80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 01.09.2008

View PostPhonyx, on 11 septembrie 2017 - 10:38, said:

Iti recomand samsung t560,mai ales daca prinzi la o oferta cum am luat eu la 600lei,are 9,6 inchi si chiar merita banii.
Ca si observatii ... are un android mai vechi decat exemplu dat de mine iar stocare si ram un pic peste la ASUS iar diferenta de pret acum nu este asa mare.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate