Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 

Recomandare tableta MARE si IEFTINA ?

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
TheOne06

TheOne06

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,340
  • Înscris: 02.01.2007

View PostKHISHCHNIK, on 20 ianuarie 2016 - 22:25, said:

Inca am dubii, dar cum ma hotarasc o sa postez ce am ales.
Te hotarasti cam greu ☺

#38
rogue80

rogue80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 01.09.2008
Buna,

Am sa scriu tot aici ca sa nu mai fac alt topic. Vreau sa cumpar si eu o tableta pentru pustiul meu. M-am gandit la ceva de genul https://www.emag.ro/...rch-Action=view
Ca si firme as merge pe asus sau samsung dar samsung sunt un pic mai scumpi. Pana in 1000 ron ce as mai putea lua ceva raport calitate/pret bun. Tableta va fi folosita exclusiv pentru filme, net si eventual jocuri mai tampitele pentru copii mici fara grafica mai complicata.

Nu imi dau seama care e difirenta intre 8 si 10 inchi .. fiind borba de un copil mai mic nu prea as vrea sa fie foarte mare.

Edited by rogue80, 11 September 2017 - 09:22.


#39
Phonyx

Phonyx

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,580
  • Înscris: 11.07.2006
Iti recomand samsung t560,mai ales daca prinzi la o oferta cum am luat eu la 600lei,are 9,6 inchi si chiar merita banii.

#40
rogue80

rogue80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 01.09.2008

View PostPhonyx, on 11 septembrie 2017 - 10:38, said:

Iti recomand samsung t560,mai ales daca prinzi la o oferta cum am luat eu la 600lei,are 9,6 inchi si chiar merita banii.
Ca si observatii ... are un android mai vechi decat exemplu dat de mine iar stocare si ram un pic peste la ASUS iar diferenta de pret acum nu este asa mare.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate