Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 

Papillon Zeugma(Belek) sau Delphin de luxe (Okurkalar)

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
crisioana

crisioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 03.04.2014
Buna ziua, stiu ca nu am intrat unde trebuie dar am si eu o intrabare :a fost cineva la Papillon Ayscha de cand s-a renovat?are aer conditionat sau are ventilatie?ce parere aveti?
La pret este cat Zeugma dar mie mi se pare mai elegant un pic si tind spre el.
Multumesc!

#20
barbat

barbat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 07.02.2008
ventilatie?! Posted Image
da, am fost eu anul trecut si a fost foarte bine. daca te intereseaza ceva anume, intreaba-ma punctual.

Edited by barbat, 20 January 2015 - 22:18.


#21
crisioana

crisioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 03.04.2014

View Postbarbat, on 20 ianuarie 2015 - 22:15, said:

ventilatie?! Posted Image
da, am fost eu anul trecut si a fost foarte bine. daca te intereseaza ceva anume, intreaba-ma punctual.
Multumesc de raspuns!
Noi mergem un grup mai mare iar cineva din grup a auzit ca nu au aer conditionat nici in camare nici in restaurant,c-am asta ar fi cea mai mare problema.
Acum as dori cateva informatii in legatura  cu :mancarea cum este,daca paturile sunt mari si cate ai in camera?Cineva din grup are 2 copii care au 11ani respectiv 16 ani si nu stiu daca ar incapea intr-o camera normala, sau ar putea cere un pat suplimentar.
Voi in ce perioada ati mers?Si cum sunt restaurantele a la cart.
Multumec!

#22
barbat

barbat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 07.02.2008
Nu exista hotel de 5 stele in Antalya fara AC.
Nici prin cap sa ti treaca c ar fi altfel, n ai ras de el cand ti a spus asta?! Posted Image
Mancarea e foarte buna si diversificata, ca de altfel la atatea alte hoteluri de 5 stele din Antalya Posted Image, in camera dubla vei avea 2 paturi, unul single si altul dublu si da, cred ca se poate cere pat suplimentar.
Totul a fost renovat anul trecut, e fresh, vreo 5 tobogane noi, oamenii sunt misto(vreo 360 de camere pe 6 ha), angajatii super....ca de altfel in atatea alte locuri din Turcia.

PS: Noi am fost la inceputul lui iunie.

Edited by barbat, 21 January 2015 - 13:21.


#23
crisioana

crisioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 03.04.2014

View Postbarbat, on 21 ianuarie 2015 - 13:14, said:

Nu exista hotel de 5 stele in Antalya fara AC.
Nici prin cap sa ti treaca c ar fi altfel, n ai ras de el cand ti a spus asta?! Posted Image
Mancarea e foarte buna si diversificata, ca de altfel la atatea alte hoteluri de 5 stele din Antalya Posted Image, in camera dubla vei avea 2 paturi, unul single si altul dublu si da, cred ca se poate cere pat suplimentar.
Totul a fost renovat anul trecut, e fresh, vreo 5 tobogane noi, oamenii sunt misto(vreo 360 de camere pe 6 ha), angajatii super....ca de altfel in atatea alte locuri din Turcia.

PS: Noi am fost la inceputul lui iunie.
Da, multumesc de raspuns!O zi buna!

#24
viodor

viodor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 07.03.2007
Am ales Papillon Zeugma,poate si datorita faptului ca anul trecut ne-am simtit bine la Belvil!

#25
barbat

barbat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 07.02.2008
in ce peroada mergi?

#26
viodor

viodor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 07.03.2007
18-25 iunie ac din Cluj Napoca!
dupa 25 iunie este prea cald pentru noi, iar inainte de 18 iunie  apa nu este tocmai asa de buna!

#27
barbat

barbat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 07.02.2008
si eu voi ajunge pe acolo la cateva zile dupa ce plecati voi :)

#28
barbat

barbat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 07.02.2008
a propos, in ultimii 4 ani am fost la sfarsit de mai - inceput de iunie si apa a fost super, atat cea de la piscina cat si cea din mare. se balacea fi mea fara griji...

#29
crisioana

crisioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 03.04.2014
Am si eu o intrebare ce insemana HIGH CLASS ALL INCLUSIVE pentru hotelurile Papillon?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate