Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...

Recuperare fișiere dupa form...
 

Papillon Zeugma(Belek) sau Delphin de luxe (Okurkalar)

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
crisioana

crisioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 03.04.2014
Buna ziua, stiu ca nu am intrat unde trebuie dar am si eu o intrabare :a fost cineva la Papillon Ayscha de cand s-a renovat?are aer conditionat sau are ventilatie?ce parere aveti?
La pret este cat Zeugma dar mie mi se pare mai elegant un pic si tind spre el.
Multumesc!

#20
barbat

barbat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 07.02.2008
ventilatie?! Posted Image
da, am fost eu anul trecut si a fost foarte bine. daca te intereseaza ceva anume, intreaba-ma punctual.

Edited by barbat, 20 January 2015 - 22:18.


#21
crisioana

crisioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 03.04.2014

View Postbarbat, on 20 ianuarie 2015 - 22:15, said:

ventilatie?! Posted Image
da, am fost eu anul trecut si a fost foarte bine. daca te intereseaza ceva anume, intreaba-ma punctual.
Multumesc de raspuns!
Noi mergem un grup mai mare iar cineva din grup a auzit ca nu au aer conditionat nici in camare nici in restaurant,c-am asta ar fi cea mai mare problema.
Acum as dori cateva informatii in legatura  cu :mancarea cum este,daca paturile sunt mari si cate ai in camera?Cineva din grup are 2 copii care au 11ani respectiv 16 ani si nu stiu daca ar incapea intr-o camera normala, sau ar putea cere un pat suplimentar.
Voi in ce perioada ati mers?Si cum sunt restaurantele a la cart.
Multumec!

#22
barbat

barbat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 07.02.2008
Nu exista hotel de 5 stele in Antalya fara AC.
Nici prin cap sa ti treaca c ar fi altfel, n ai ras de el cand ti a spus asta?! Posted Image
Mancarea e foarte buna si diversificata, ca de altfel la atatea alte hoteluri de 5 stele din Antalya Posted Image, in camera dubla vei avea 2 paturi, unul single si altul dublu si da, cred ca se poate cere pat suplimentar.
Totul a fost renovat anul trecut, e fresh, vreo 5 tobogane noi, oamenii sunt misto(vreo 360 de camere pe 6 ha), angajatii super....ca de altfel in atatea alte locuri din Turcia.

PS: Noi am fost la inceputul lui iunie.

Edited by barbat, 21 January 2015 - 13:21.


#23
crisioana

crisioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 03.04.2014

View Postbarbat, on 21 ianuarie 2015 - 13:14, said:

Nu exista hotel de 5 stele in Antalya fara AC.
Nici prin cap sa ti treaca c ar fi altfel, n ai ras de el cand ti a spus asta?! Posted Image
Mancarea e foarte buna si diversificata, ca de altfel la atatea alte hoteluri de 5 stele din Antalya Posted Image, in camera dubla vei avea 2 paturi, unul single si altul dublu si da, cred ca se poate cere pat suplimentar.
Totul a fost renovat anul trecut, e fresh, vreo 5 tobogane noi, oamenii sunt misto(vreo 360 de camere pe 6 ha), angajatii super....ca de altfel in atatea alte locuri din Turcia.

PS: Noi am fost la inceputul lui iunie.
Da, multumesc de raspuns!O zi buna!

#24
viodor

viodor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 07.03.2007
Am ales Papillon Zeugma,poate si datorita faptului ca anul trecut ne-am simtit bine la Belvil!

#25
barbat

barbat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 07.02.2008
in ce peroada mergi?

#26
viodor

viodor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 07.03.2007
18-25 iunie ac din Cluj Napoca!
dupa 25 iunie este prea cald pentru noi, iar inainte de 18 iunie  apa nu este tocmai asa de buna!

#27
barbat

barbat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 07.02.2008
si eu voi ajunge pe acolo la cateva zile dupa ce plecati voi :)

#28
barbat

barbat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 07.02.2008
a propos, in ultimii 4 ani am fost la sfarsit de mai - inceput de iunie si apa a fost super, atat cea de la piscina cat si cea din mare. se balacea fi mea fara griji...

#29
crisioana

crisioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 03.04.2014
Am si eu o intrebare ce insemana HIGH CLASS ALL INCLUSIVE pentru hotelurile Papillon?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate