Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...
 Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...

A fost adoptata legea privind alc...
 La multi ani Costi

Vreau sa ofer imprumut pentru con...

Usa de garaj la o magazie existenta

The worst of evil (2023)
 Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

Ce componente trebuie sa schimb d...

2 job-uri de 8 ore simultan.
 

Windows Phone 8.1

* * * * * 1 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2912 răspunsuri în acest subiect

#2179
5had3

5had3

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.200
  • Înscris: 07.10.2006
Eh, dacă acum înainte să primești oficial Denim-ul nu erai înrolat în PfD atunci chestiile alea 2 trebuia să le observi imediat (prima din ele chiar un pic mai devreme sosind printr-un pre-patch).
Pe scurt ai punctate aici chestiile esențiale aduse de Denim.

#2180
AEROAQUA

AEROAQUA

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.603
  • Înscris: 05.01.2007
WP 8.1 GDR2  (update2)
https://dev.windowsp..._Phone_8.1_GDR2
Added the following new policies:
  • Connectivity/AllowManualVPNConfiguration
  • Connectivity/CellularAppDownloadMBLimit
  • Connectivity/WLANScanMode
  • Experiences/AllowTaskSwitcher
  • Security/AntiTheftMode
  • DataProtection/RequireProtectionUnderLockConfig
  • DataProtection/EnterpriseProtectedDomainNames


#2181
L_aurentiu

L_aurentiu

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 522
  • Înscris: 27.11.2011
La IOS poti printa direct din telefon( telefonul si imprimanta trebuie conectate la aceiasi retea).Exista posibilitatea si la noi de a printa direct si daca da cum?

Editat de L_aurentiu, 17 februarie 2015 - 21:46.


#2182
dikar

dikar

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 316
  • Înscris: 30.04.2011
Wireless, merge cu aplicatia HP Aio Remote

#2183
L_aurentiu

L_aurentiu

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 522
  • Înscris: 27.11.2011

View Postdikar, on 17 februarie 2015 - 22:51, said:

Wireless, merge cu aplicatia HP Aio Remote
Nu gaseste imprimanta ''Xerox'' banuiesc ca este doar pentru HP.Pentru restul imprimantelor sa inteleg ca ica nu este?

#2184
AEROAQUA

AEROAQUA

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.603
  • Înscris: 05.01.2007

View PostL_aurentiu, on 18 februarie 2015 - 09:48, said:

Nu gaseste imprimanta ''Xerox'' banuiesc ca este doar pentru HP.Pentru restul imprimantelor sa inteleg ca ica nu este?

Am eu hp si nu merge...

#2185
sorin83

sorin83

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.262
  • Înscris: 19.08.2007
Exista o aplicatie care se numeste print hand. N-am incercat-o ca nu am imprimanta wofi dar stiu ca are o baza destul de mare de producatori.

#2186
gigiipse

gigiipse

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 702
  • Înscris: 14.04.2006
http://www.windowsph...-of-support-faq

Eu ma obisnuisem cu aceasta functionalitate si chiar imi placea. Imi pare tare rau ca le scoate. Camera de familie era superfolositoare in opinia mea Posted Image Presupun ca exista alternative dar asta era deja implementata si ready out of the box.

Editat de gigiipse, 18 februarie 2015 - 12:52.


#2187
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 5.910
  • Înscris: 24.06.2002

View PostL_aurentiu, on 17 februarie 2015 - 21:44, said:

La IOS poti printa direct din telefon( telefonul si imprimanta trebuie conectate la aceiasi retea).Exista posibilitatea si la noi de a printa direct si daca da cum?

Producatorii de imprimante gen HP, Brother au aplicatii de printare wirelss in store. Ce imprimanta ai?

View Postgigiipse, on 18 februarie 2015 - 12:35, said:

http://www.windowsph...-of-support-faq

Eu ma obisnuisem cu aceasta functionalitate si chiar imi placea. Imi pare tare rau ca le scoate. Camera de familie era superfolositoare in opinia mea Posted Image Presupun ca exista alternative dar asta era deja implementata si ready out of the box.
Probabil vor integra Skype in Windows 10 final si nu se mai justifica.

#2188
Comy

Comy

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 289
  • Înscris: 21.12.2001
Salutare,
m-am cam plictisit sa astept dupa 3Italia sa dea drumul la Denim Update asa ca va intreb cum se poate instala un ROM generic care sa permita inclusiv update-ul Denim.
Nu stiu ce programe trebuie folosite, de unde se pot lua (pot cauta si singur daca imi spuneti numele lor) de unde iau ROM-uri etc.
V-as ruga deci un mic ghid care sa imi indrume miscarile in rest cred ca ma descurc
Multumesc

#2189
georgekm5

georgekm5

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 51
  • Înscris: 27.04.2014
Salut. Sunt de azi posesorul unui Lumia 530. Am o intrebare. Nu sunt sigur daca postez unde trebuie, daca gresesc, scuzati-ma. Ma intereseaza daca exista vreo modalitate de a importa toate datele din chrome-ul de pc, respectiv bookmarks, parole etc, in internet explorer-ul de pe windows phone. Multumesc anticipat!

#2190
netcity

netcity

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 633
  • Înscris: 11.03.2005
Pt chrome folosești aplicația Chrync.
Pt. explorer folosești setarile. Fișier atașat  sync-settings.jpg   29,23K   37 download-uri

#2191
badsica

badsica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.616
  • Înscris: 23.03.2010
Am incercat sa actualizez Poket file manager si mi-a dat o erore, apoi l-am dezinstalat iar cand incerc sa-l instalez din nou imi da alta eroare :)

Fișiere atașate



#2192
netcity

netcity

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 633
  • Înscris: 11.03.2005
Eu nu aș cumpăra aplicația aceea din moment ce există un File Manager bun și făcut de Microsoft.

Eroarea ta este o eroare de drepturi de scriere sau drepturi de proprietate asupra aplicației. În primul caz din păcate trebuie să faci hard reset, după care să repui totul pe rând. Dacă este o problemă de drepturi de proprietate asupra aplicației, foarte frecventă dealtfel atunci când producătorul aplicației o lanseaza ca fiind free, după care o transformă în aplicație plătită atât ca instalare nouă cât și ca update-uri, trebuie să reevaluezi acest producător..
Dacă ai plătit însă aplicația, te sfătuiesc să te adresezi la Microsoft Suport ca să îți spună exact de unde vine eroarea și ulterior după caz să te adresezi producătorului aplicației.
Succes.

#2193
sorin83

sorin83

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.262
  • Înscris: 19.08.2007
Si mie imi dadea eroare la aplicatie. Era instalata cand a fost gratuita la un moment dat. Din moment ce nu o mai folosisem de vreun an si acum exista files nu i-am mai vazut rostul si am dezinstalat-o.

#2194
juncug

juncug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 69
  • Înscris: 20.06.2008

View Postnetcity, on 27 februarie 2015 - 13:39, said:

...Eroarea ta este o eroare de drepturi de scriere sau drepturi de proprietate asupra aplicației.
Aceeasi eroare am intalnit-o si eu la Phototag si Audio Notepad. Dupa ce am scris producatorilor aplicatiilor, raspunsurile au indicat ca problema se afla in "Store licensing that needs to be sorted out with Microsoft support".
Phototag-ul m-a trimis aici, in timp ce Audio Notepad a facut aplicatia Free pana am putut sa fac update-ul.
Mentionez ca cele doua apps-uri au fost luate de pe myAppFree, deci exact situatia prezentata de netcity mai sus.

#2195
badsica

badsica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.616
  • Înscris: 23.03.2010
Cum fac sa ascult muzica pe youtube si sa mă dau pe net in acelasi timp? Când pun tubcast-ul in background se opreste muzica...

#2196
CristianLC

CristianLC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.035
  • Înscris: 10.01.2014
Foloseste Metrotube


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate