Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 

Apeluri ciudate ... rau :)

- - - - -
  • Please log in to reply
87 replies to this topic

#19
TheAdi

TheAdi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 15.08.2014
Nu exista asa ceva. E din alta parte. Si eu vorbeam de lucruri extreme rau vorba cuiva de mai sus. Adica de sunete din afara celor doua surse si mesaje pe wassapp fara sa vina de la expeditor.

Edited by TheAdi, 04 November 2014 - 22:11.


#20
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Ai intrebat, daca inmanezi telefonul altor persoane, aud si ele acele sunete?

#21
TheAdi

TheAdi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 15.08.2014
Tu crezi ca aud eu voci ?.

#22
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Nu, doar verificam.

#23
TheAdi

TheAdi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 15.08.2014
Ok acum stii. Ce naiba ajungem sa ne banuim unu pe altu de toate alea ... .
Nu sstiu, probabil softurile/sistemele Vodafone sunt obosite. De multe ori la o secunda dupa initierea unui apel Voda-Voda se termina apelul.

#24
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,036
  • Înscris: 07.11.2006
Incearca softurile TELEKOM.Ar trebui sa fie brand new.Aici poate ca intra STASI pe fir.Mai stii?

#25
TheAdi

TheAdi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 15.08.2014
:))) Gluma gluma da e ciudat rau.

#26
mircea_kevin

mircea_kevin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,465
  • Înscris: 30.09.2012
eu când sun pe cineva ,prima data înjur pe ceilalți ascultatori,apoi continui cu cel apelat :))) . sa nu cumva sa suferi de Tinitus ,eu de un an aud simfonii in urechea stanga

#27
TheAdi

TheAdi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 15.08.2014
nu e tinitus. Pai si da, asa si trebuie dupa cum ziceam. Tzaarrr, tzarrr... alo ?. Salut, si ii bag in $@#^ mamii lor pe aia care ne asculta .... asa , ce ziceai ?. Cam asa trebui sa inceapa fiecare apel. Si daca vorbesti cu cineva cu care nu poti sa injuri incepi cum am zis eu ... Buna ziua dumneavoastra su ascultatorilor nostrii ... dupa care Da ... acum putem sa continuam discutia. :D

#28
toto_riina

toto_riina

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,566
  • Înscris: 20.08.2014
Unii stalpi pt. antene au jos un dulap tehnic pt. alimentare si sigurante si tot felul de chestii tehnice, care scoate non-stop un zgomot infernal cand treci pe langa el. Este, bineinteles inchis cu un gard. Daca mai pui si ca pe acel stalp se afla antenele a trei operatori, inevitabil vor interfera intre ele celulele, LAC. O celula e formata din 3 LAC-uri de-astea, de ex. 28801, 28802, 28803 si iti tot sare de pe una pe alta in cautarea semnalului mai bun. Se masoara cu programul netmonitor si vezi acolo cum iti fluctueaza semnalul mai ales in casa.
Nu va asculta nimeni, nu mai fiti panicarzi, ca nu sunteti spioni sa va stie lumea :))

#29
TheAdi

TheAdi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 15.08.2014
Il legatura cu ascultatul eu cred c aexista posibilitatea sa fiu ascultat. Pentru ca cu ceva timp in urma am avut o discutie in contradictoriu cu un amic al carui tata este politist si stiu sigur ca are influenta mare. Si sa stiti ca se asculta si telefoanele hotilor de oglinzi si stergatoare. Adica niste nimeni. Dar-mite mie care am legaturi cu tot felul de persoane, conform serviciului.

#30
gymy

gymy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,003
  • Înscris: 29.11.2005

View PostTheAdi, on 04 noiembrie 2014 - 22:02, said:

Bineanteles ca nu am ceva ilegal de ascuns. DAR tie ti-ar conveni sa o suni pe prietena ta si sa vorbesti toate alea si sa ai banuiala ca mai aude cineva ?.

De maine toate apelurile mele vor incepe asa : Buna ziua tie si ascultatorilor nostrii ... . Posted Image

Poti sa le dai si cu carne ...

#31
AndreiMadaras

AndreiMadaras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 28.10.2014
Ba frate nu stiu ce e, dar e 10:31 si povestea ta m-a cam luat cu fiori :lol:

#32
TheAdi

TheAdi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 15.08.2014
Ciudat, la mine acum arata 11:13 min. :)) Fiori nu trebuie, securitatea e all around.

#33
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010

View PostTheAdi, on 04 noiembrie 2014 - 22:02, said:

Bineanteles ca nu am ceva ilegal de ascuns. DAR tie ti-ar conveni sa o suni pe prietena ta si sa vorbesti toate alea si sa ai banuiala ca mai aude cineva ?.

De maine toate apelurile mele vor incepe asa : Buna ziua tie si ascultatorilor nostrii ... . Posted Image
Atunci,daca tie iti e teama ca sa afla ce discuti tu cu prietena,singurul motiv de teama este ca cel care asculta sa nu cumva sa fie tatal fatei.

#34
TheAdi

TheAdi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 15.08.2014
2 adica DOI bani nu dau daca babacu ei aude ce vb eu cu ea. :)))). Chiar nu e asa. Si exemplul cu prietena era asa ca idee ... ca nu am prietena. Soarta.

#35
Guest2010

Guest2010

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 14.05.2012
CUmpara ti un Nokia 1100 si probeaza cu ala. Telefonul acela cica nu poate fi ascultat. Fa o proba.

#36
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Vorbeste din lift, in lift nu poti fi ascultat.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate