Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Ce RPG-uri misto stiti

- - - - -
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#37
1Q WILD

1Q WILD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 26.09.2004
Sacred e marfa si mai marfa decat sacred e sacred : Underworld ( expansionu ) merita  :)

#38
YoYo69ErS

YoYo69ErS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,100
  • Înscris: 02.05.2005

View Post1Q WILD, on Mar 16 2006, 12:18, said:

Sacred e marfa si mai marfa decat sacred e sacred : Underworld ( expansionu ) merita  :)


Intr-adevar e frumos jocul, l-am jcuat si eu. Dar e hack'n'slash, gen Diablo, nici un quest interesant, doar sa omori mobi :( . Devine monoton la un moment dat. Oricum e frumos jocul, merita incercat.

#39
juhziz

juhziz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 05.10.2005
sal! eu sunt un mare fan al jocului World of Warcraft.. si am jukat foarte mult la el aproare 1 an jumate...:D si am auzit ca a iesit si World of Warcraft : The Burning Crusade.. care stie de unde pot sa il iau si yo?

Edited by Ioan.S, 07 May 2006 - 20:50.


#40
smuggler

smuggler

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 146
  • Înscris: 05.10.2005
Cel mai bun RPG e Planescape:Torment. Nimic nu se compara cu el in story sau feeling. Incredibil  :worthy:  :worthy:  :worthy:
Restul sant average pe langa el.

Edited by smuggler, 15 May 2006 - 23:55.


#41
KraveN

KraveN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 10.03.2006

View Postjuhziz, on May 7 2006, 18:02, said:

sal! eu sunt un mare fan al jocului World of Warcraft.. si am jukat foarte mult la el aproare 1 an jumate...:D si am auzit ca a iesit si World of Warcraft : The Burning Crusade.. care stie de unde pot sa il iau si yo?

Sa mai discutat pe aici si cel mai bine e sa-l cumperi :) (@Ioan.S stie :P )

Si despre joc , interesant ar mai fi Never Winter Nights

#42
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001
World of Warcraft : The Burning Crusade nu a aparut inca si nici macar nu are inca o data de lansare. Pentru mai multte detalii despre ce va contine AICI

Si fiti SIGURI ca se va gasi si in magazinele din Romania chiar la data lansarii mondiale.

#43
tpf

tpf

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 18.11.2005
Am terminat a doua oara Gothic 2 si tot nu m-am saturat.
Acum am inceput The Elder Scrolls IV: Oblivion, din cate am vazut este destul de bun.

#44
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002

View PostYoYo69ErS, on Mar 16 2006, 20:48, said:

Intr-adevar e frumos jocul, l-am jcuat si eu. Dar e hack'n'slash, gen Diablo, nici un quest interesant, doar sa omori mobi :( . Devine monoton la un moment dat. Oricum e frumos jocul, merita incercat.

Nu e frumos jocul de loc. Nici sa-l instalezi nu merita. Au vrut ei sa faca ceva dar nu le-a iesit de loc. Pe langa ca vrea sa fie un H'n'S nu reuseste de loc. Iti mai da si misiuni optionale stupide. Interfatza e de cacao...plansa mare dar degaba. Sincer nici nu ma bucur ca ajung acolo sau ceva degenu. Sa ma bucur ca intru intr-o casa noua sa vad ce gasesc prin dulapuri (asa cum faci in Divine Divinity)... sincer sa fiu jocul e ZERO.

RPG-uri misto:
Baldurs Gate
Falout
Icewind Dale 2
Divine Divinity

#45
[-MOX-]

[-MOX-]

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 20.05.2006
Cele mai bune RPG-uri dupa parerea mea:

Online: Lineage 2, MU-Online, WoW, Diablo 2
Neonline: Gothic 2 (si Gothic 3 in curand), Sacred

#46
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.12.2006
RPG interesant cu o istorie super si bun din mult puncte de vedere mi sa parut Vampire The Masquerade-REDEMTION (diferit de bloodines)!!!Am jucat o gramada si diablo 2 LOD si inka mai joc ca si vampire si Dungeon Siege legend of Arrania!!!Acu ma apuc de sacred!!!
Ati mai jucat Vreunu Vampire The Masquerade REDEMTION????Astept pareri!!!

#47
Sin Maharajah

Sin Maharajah

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 01.01.2007
Rpg-uri care merita pe deplin atentia unui impatimit:

Neverwinter Nights
Baldur's Gate
Planescape: Torment
Elder Scrolls: Morrowind
Wizardry 8

#48
CioloXL

CioloXL

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.01.2007

View PostHolyGigi, on Jan 5 2006, 04:02, said:

Sunt mare fan RPG (de la cele clasice Baldur's Gate la Neverwinter si chiar Diablo II LOD.) Vreau si io sa stiu ce mai joaca lumea k rpg. Ca wow sincer nu prea ma atrage, l-am incercat da'  m-a lasat rece. Ce mi-a placut mie in ultima vreme a fost Fable, chiar daca avea multe kestii aberante in el (nu inteleg de ce trebuia sa faci renown ca sa poti.... flatula  :)

deci cu cea mai mare caldura iti recomand macar sa incerci Star Wars Knights Of The Old Republic I si II, nu stiu ce cred ceilalti dar pt mine, care nu sunt nici fan Star Wars si nici nu imi plac chestiile astea aberante, m-a captivat povestea si intriga jocului (in special I) de am terminat cred ca de vreo 4-5 ori pe fiecare...la primul povestea ia o turnura care nu cred ca s-ar astepta nimeni...ma rog nu vreau sa iti dezvalui ce se intampla ca nu ai mai fii interesat....E SUPER SUPER, si grafica zic io de nota 9 incearca ;)

#49
atton

atton

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 18.01.2007
RPGuri kre vi le recomand; Baldurs Gate 1-2, The Elder Scrolls 3-4, Gothic 1-3, Planescape Torrment, Arx Fatalis, Neverwinter Nights. Cica TES2 ii super misto numai k ii f. vechi si are o grafica gen doom 2.

#50
sentyno

sentyno

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 10.09.2006

View PostPET, on Mar 14 2006, 01:19, said:

Joaca Divine Divinity. Absolut bestial jocul.
Pare interesant dar nu e km slabut la grafica ?cel putin asa reiese din pozele de pe net :D

#51
Maiya

Maiya

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 17.02.2007

View Postjuhziz, on May 7 2006, 17:02, said:

sal! eu sunt un mare fan al jocului World of Warcraft.. si am jukat foarte mult la el aproare 1 an jumate...:D si am auzit ca a iesit si World of Warcraft : The Burning Crusade.. care stie de unde pot sa il iau si yo?


subscriu!  mai rar asa poveste!

#52
shadow_x3x

shadow_x3x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,198
  • Înscris: 09.02.2007
Dungeon Siege 2 si DS2 Broken World

#53
vladut07

vladut07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 17.06.2007
Fiecare are parerea lui si e normal sa fie asa.Suntem oameni nu roboti si avem gusturi diferite.Eu unu pot zice ca seria Gothic este cea mai reusita pe are am jucat-o pana acum dar imi pare sincer rau si poate chiar mai mult de atat ca nu pot juca gothic 3 din cauza calculatorului care este cam obosit.Dar va zic...poveste ca in Gothic...8->...rar gasesti.

#54
Mirciox

Mirciox

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 20.03.2006
eu am jucat Might & Magic (VI - IX) la inceput, Gothic 1 (cam usor), DUngeon Lords(zicea careva ca seamana cu Gothic...mie nu mi s-a parut)...acum astept sa joc Might & Magic - Dark Messiah, numa sa imi vina compu nou ca al meu e cam varzeanu.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate