Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Ce RPG-uri misto stiti

- - - - -
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#37
1Q WILD

1Q WILD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 26.09.2004
Sacred e marfa si mai marfa decat sacred e sacred : Underworld ( expansionu ) merita  :)

#38
YoYo69ErS

YoYo69ErS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,100
  • Înscris: 02.05.2005

View Post1Q WILD, on Mar 16 2006, 12:18, said:

Sacred e marfa si mai marfa decat sacred e sacred : Underworld ( expansionu ) merita  :)


Intr-adevar e frumos jocul, l-am jcuat si eu. Dar e hack'n'slash, gen Diablo, nici un quest interesant, doar sa omori mobi :( . Devine monoton la un moment dat. Oricum e frumos jocul, merita incercat.

#39
juhziz

juhziz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 05.10.2005
sal! eu sunt un mare fan al jocului World of Warcraft.. si am jukat foarte mult la el aproare 1 an jumate...:D si am auzit ca a iesit si World of Warcraft : The Burning Crusade.. care stie de unde pot sa il iau si yo?

Edited by Ioan.S, 07 May 2006 - 20:50.


#40
smuggler

smuggler

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 146
  • Înscris: 05.10.2005
Cel mai bun RPG e Planescape:Torment. Nimic nu se compara cu el in story sau feeling. Incredibil  :worthy:  :worthy:  :worthy:
Restul sant average pe langa el.

Edited by smuggler, 15 May 2006 - 23:55.


#41
KraveN

KraveN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 10.03.2006

View Postjuhziz, on May 7 2006, 18:02, said:

sal! eu sunt un mare fan al jocului World of Warcraft.. si am jukat foarte mult la el aproare 1 an jumate...:D si am auzit ca a iesit si World of Warcraft : The Burning Crusade.. care stie de unde pot sa il iau si yo?

Sa mai discutat pe aici si cel mai bine e sa-l cumperi :) (@Ioan.S stie :P )

Si despre joc , interesant ar mai fi Never Winter Nights

#42
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001
World of Warcraft : The Burning Crusade nu a aparut inca si nici macar nu are inca o data de lansare. Pentru mai multte detalii despre ce va contine AICI

Si fiti SIGURI ca se va gasi si in magazinele din Romania chiar la data lansarii mondiale.

#43
tpf

tpf

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 18.11.2005
Am terminat a doua oara Gothic 2 si tot nu m-am saturat.
Acum am inceput The Elder Scrolls IV: Oblivion, din cate am vazut este destul de bun.

#44
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002

View PostYoYo69ErS, on Mar 16 2006, 20:48, said:

Intr-adevar e frumos jocul, l-am jcuat si eu. Dar e hack'n'slash, gen Diablo, nici un quest interesant, doar sa omori mobi :( . Devine monoton la un moment dat. Oricum e frumos jocul, merita incercat.

Nu e frumos jocul de loc. Nici sa-l instalezi nu merita. Au vrut ei sa faca ceva dar nu le-a iesit de loc. Pe langa ca vrea sa fie un H'n'S nu reuseste de loc. Iti mai da si misiuni optionale stupide. Interfatza e de cacao...plansa mare dar degaba. Sincer nici nu ma bucur ca ajung acolo sau ceva degenu. Sa ma bucur ca intru intr-o casa noua sa vad ce gasesc prin dulapuri (asa cum faci in Divine Divinity)... sincer sa fiu jocul e ZERO.

RPG-uri misto:
Baldurs Gate
Falout
Icewind Dale 2
Divine Divinity

#45
[-MOX-]

[-MOX-]

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 20.05.2006
Cele mai bune RPG-uri dupa parerea mea:

Online: Lineage 2, MU-Online, WoW, Diablo 2
Neonline: Gothic 2 (si Gothic 3 in curand), Sacred

#46
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.12.2006
RPG interesant cu o istorie super si bun din mult puncte de vedere mi sa parut Vampire The Masquerade-REDEMTION (diferit de bloodines)!!!Am jucat o gramada si diablo 2 LOD si inka mai joc ca si vampire si Dungeon Siege legend of Arrania!!!Acu ma apuc de sacred!!!
Ati mai jucat Vreunu Vampire The Masquerade REDEMTION????Astept pareri!!!

#47
Sin Maharajah

Sin Maharajah

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 01.01.2007
Rpg-uri care merita pe deplin atentia unui impatimit:

Neverwinter Nights
Baldur's Gate
Planescape: Torment
Elder Scrolls: Morrowind
Wizardry 8

#48
CioloXL

CioloXL

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.01.2007

View PostHolyGigi, on Jan 5 2006, 04:02, said:

Sunt mare fan RPG (de la cele clasice Baldur's Gate la Neverwinter si chiar Diablo II LOD.) Vreau si io sa stiu ce mai joaca lumea k rpg. Ca wow sincer nu prea ma atrage, l-am incercat da'  m-a lasat rece. Ce mi-a placut mie in ultima vreme a fost Fable, chiar daca avea multe kestii aberante in el (nu inteleg de ce trebuia sa faci renown ca sa poti.... flatula  :)

deci cu cea mai mare caldura iti recomand macar sa incerci Star Wars Knights Of The Old Republic I si II, nu stiu ce cred ceilalti dar pt mine, care nu sunt nici fan Star Wars si nici nu imi plac chestiile astea aberante, m-a captivat povestea si intriga jocului (in special I) de am terminat cred ca de vreo 4-5 ori pe fiecare...la primul povestea ia o turnura care nu cred ca s-ar astepta nimeni...ma rog nu vreau sa iti dezvalui ce se intampla ca nu ai mai fii interesat....E SUPER SUPER, si grafica zic io de nota 9 incearca ;)

#49
atton

atton

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 18.01.2007
RPGuri kre vi le recomand; Baldurs Gate 1-2, The Elder Scrolls 3-4, Gothic 1-3, Planescape Torrment, Arx Fatalis, Neverwinter Nights. Cica TES2 ii super misto numai k ii f. vechi si are o grafica gen doom 2.

#50
sentyno

sentyno

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 10.09.2006

View PostPET, on Mar 14 2006, 01:19, said:

Joaca Divine Divinity. Absolut bestial jocul.
Pare interesant dar nu e km slabut la grafica ?cel putin asa reiese din pozele de pe net :D

#51
Maiya

Maiya

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 17.02.2007

View Postjuhziz, on May 7 2006, 17:02, said:

sal! eu sunt un mare fan al jocului World of Warcraft.. si am jukat foarte mult la el aproare 1 an jumate...:D si am auzit ca a iesit si World of Warcraft : The Burning Crusade.. care stie de unde pot sa il iau si yo?


subscriu!  mai rar asa poveste!

#52
shadow_x3x

shadow_x3x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,198
  • Înscris: 09.02.2007
Dungeon Siege 2 si DS2 Broken World

#53
vladut07

vladut07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 17.06.2007
Fiecare are parerea lui si e normal sa fie asa.Suntem oameni nu roboti si avem gusturi diferite.Eu unu pot zice ca seria Gothic este cea mai reusita pe are am jucat-o pana acum dar imi pare sincer rau si poate chiar mai mult de atat ca nu pot juca gothic 3 din cauza calculatorului care este cam obosit.Dar va zic...poveste ca in Gothic...8->...rar gasesti.

#54
Mirciox

Mirciox

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 20.03.2006
eu am jucat Might & Magic (VI - IX) la inceput, Gothic 1 (cam usor), DUngeon Lords(zicea careva ca seamana cu Gothic...mie nu mi s-a parut)...acum astept sa joc Might & Magic - Dark Messiah, numa sa imi vina compu nou ca al meu e cam varzeanu.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate