Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
LakeSide 11 Straulesti

arii

Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar
 Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day
 Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale
 Finala Eurovision 2024

De ce nu mai sunt proteste?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?
 

Cea mai buna oferta la Cartela Vodafone

- - - - -
  • Please log in to reply
993 replies to this topic

#811
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007

View Postlucianteo6, on 29 iulie 2016 - 07:09, said:

La portare cand se primesc cei 100 de gb se primeste si valabilitate un an.

cum zici tu , a mai fost cineva care sustinea ca poti porta fara sa pui credit pe cartela, poate sunt cazuri izolate, eu nu am reusit, iar valabilitatea este la gigi nu la credit degeaba ai valabil gigii daca nu ai valabilitate la credit , acea valabilitate iti permite sa utilizezi cartela, altfel poti doar primi apeluri .

Edited by mzamfirm, 29 July 2016 - 07:49.


#812
lucianteo6

lucianteo6

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,089
  • Înscris: 27.09.2005
Valabilitatea este la CREDIT !!!

Incarci minim 5 euro la portare, primesti oferta imediat superioara valorii incarcate iar la FINALIZAREA portarii cand se primesc si cei 100 de gb SE PRIMESTE SI VALABILITATE 1 AN DE ZILE A CREDITULUI.

Am facut 3 portari la toate 3 acelasi mecanism.

ps : la una din portari la incarcarea de 5 euro am primit credit bonus 0,5 euro - nu stiu de ce si cum !
ps2 : acum folosesc una din cartele fara optiune doar cu bonusul de 1gb cu bonusul sotron si cei 100 de gb primiti la portare.

#813
farockhcm

farockhcm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,923
  • Înscris: 13.05.2013
La fel si eu. Am incarcat prima data,acum sunt in a doua luna,nu mai incarc dar pot folosi ce a mai ramas din cei 100 GB,

#814
Modemuri3G

Modemuri3G

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,549
  • Înscris: 08.03.2011

View Postmzamfirm, on 29 iulie 2016 - 07:47, said:



cum zici tu , a mai fost cineva care sustinea ca poti porta fara sa pui credit pe cartela, poate sunt cazuri izolate, eu nu am reusit, iar valabilitatea este la gigi nu la credit degeaba ai valabil gigii daca nu ai valabilitate la credit , acea valabilitate iti permite sa utilizezi cartela, altfel poti doar primi apeluri .

Dacă îți spun câteva persoane cum sta treaba si tu încă nu crezi înseamnă ca ești Toma Necredinciosu !

#815
pupama

pupama

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 15.05.2010
Eu azi am primit acest bonus si oferta6 gratuit...am depus cerere de portare sa plec din vodafone...ms vodafone a fost o placere...ne mai auzim

#816
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007

View PostModemuri3G, on 29 iulie 2016 - 14:54, said:


Dacă îți spun câteva persoane cum sta treaba si tu încă nu crezi înseamnă ca ești Toma Necredinciosu !
Am mai spus, am mers in shop la o persoana cunoscuta ca mi-a aratat inclusiv mailul cu regulamentul venit din centrala. Acum ca altii se descurca, treaba lor, am pus 11 euro pe cartela si vedem dupa 4 luni cat a zis consultantul ca e valabil bonusul, daca nu mai este cumpar valabilitate 1 an cu 10 euro, daca merge in continuare ii las acolo, oricum cartela o folosesc doar la net nu am nevoie de minute.

#817
lucianteo6

lucianteo6

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,089
  • Înscris: 27.09.2005
Intelege ca am facut totul legal si dupa regulamentul vodafone, nu cunosc pe nimeni si nu am fost avantajat!

Acel bonus de 100 de gb iti aduce valabilitate 1 an!

Tu nu ai primit valabilitate un an cand s-a finalizat portarea ?

#818
farockhcm

farockhcm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,923
  • Înscris: 13.05.2013
@mzamfirm persoana aceea cunoscuta are ceva cu tine de te-a pacalit. :)

Eu m-am dus la un shop fara sa cunosc pe cineva,am incarcat odata si gata.Cand am primit bonusul am primit si valabilitate un an. A trecut deja o luna si eu ma pot folosi de cei 100 GB fara sa incarc din nou.

Si ca sa fii si mai sigur ca ai valabilitate,poti face un cont My Vodafone de unde activezi lunar cei 1GB bonus care iti prelungeste si valabilitatea. Am cartele pe care nu le-am incarcat niciodata si functioneaza din decembrie 2015,am net pe ele si chiar pot si suna cateva minute pe luna fara nici un leu cheltuit.

#819
numarsimplu

numarsimplu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 05.01.2013

View Postpupama, on 29 iulie 2016 - 15:38, said:

Eu azi am primit acest bonus si oferta6 gratuit...am depus cerere de portare sa plec din vodafone...ms vodafone a fost o placere...ne mai auzim

Adică erai client Vodafone pre-pay și ai depus cerere de portare în altă rețea și înainte să se facă portarea ai primit bonusul de 100 de GB de la Vodafone?

Eu știam că bonusul se primește doar când te portezi ÎN rețeaua Vodafone, nu și când ai tentative să pleci din Vodafone.


Te întreb asta pentru că și eu vreau să fac mutarea **portare în altă rețea + portare înapoi în Vodafone** pentru bonusul de 100 GB valabil 1 an.


Eu aș și plăti de 3 ori costul portării, că să pot primi bonusul ăsta fără să mai fac schema de mai sus...

#820
Modemuri3G

Modemuri3G

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,549
  • Înscris: 08.03.2011
Ai PM

#821
pupama

pupama

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 15.05.2010

View Postnumarsimplu, on 31 iulie 2016 - 11:53, said:

Adică erai client Vodafone pre-pay și ai depus cerere de portare în altă rețea și înainte să se facă portarea ai primit bonusul de 100 de GB de la Vodafone?

da, sunt/ eram client vdf prepay, am depus cerere de portare in alta retea si am primit oferta6 gratis si 100 GB plus nsh ce oferta speciala cu 1500 de bla bla uri nefolositoare plus valabilitate credit 1 an...

Edited by pupama, 31 July 2016 - 19:33.


#822
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007
Mie mi s-a spus/sugerat sa astept 4 luni si apoi sa cumpar valabilitate, probabil acel bonus este valabil 4 luni. Pana la urma marea majoritate a celor care se porteaza vor si o optiune cu minute si logic vor incarca. Este cineva care a depasit 4luni+ valabilitatea creditului incarcat? Eu o sa astept sa vad cu valabilitatea si atunci voi putea oferi feedback concret. Deocamdata mai am 2 zile pana se efectueaza portarea, nu am primit sms decat cu banusul de 1,5 euro si ceva oferte promotionale, cel cu cei 100 de gig inca nu a venit.

#823
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,148
  • Înscris: 05.12.2002
Mai este valabila promotia cu 100GB la portare? Poate fi gasit pe undeva regulamentul?

#824
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007
Se zice ca este valabila pana in Decembrie, poti afla la un shop! Eu inca astept....de Joi, astia de la Vodafone finalizeaza greu :o-_-:angry:

Edited by mzamfirm, 03 August 2016 - 17:01.


#825
iuliangrecu

iuliangrecu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 674
  • Înscris: 26.09.2010

View PostAlice, on 03 august 2016 - 12:46, said:

Mai este valabila promotia cu 100GB la portare? Poate fi gasit pe undeva regulamentul?
Da, mai este valabila promotia

Attached File  Image1470319656.592970.jpg   179.78K   86 downloads

#826
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,148
  • Înscris: 05.12.2002
Multumesc!

#827
bekxy

bekxy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 926
  • Înscris: 21.11.2006
Dacă mâine mă duc la Digi şi cumpăr o cartelă, pot să merg poimâine la Vodafone cu cerere de portare şi voi primi cei 100GB?

#828
babanu5

babanu5

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,012
  • Înscris: 20.03.2006
Dap

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate