Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

k300,k700 sau sagem myx6-2?

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
Sagem, e telefon, are card de mem (si e muuuult mai mult decat mem de la SE K700) si mp3 player si e ff bun la banii care ii dai pe el.

#20
piratu2191

piratu2191

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 05.10.2005
si eu tot sagemu l-as alege! ziceau unii p'aici de k700 ca are memorie mai mare :o are un prieten sagem 6-2 si il tine bateria 5 zile da nu prea vorbeste. in schimb asculta mp3uri si filme in prostie

#21
validd

validd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 28.12.2004
eu am cumparat un sagem 6-2 si pot sa spun ca este un super telefon
calitatea  la ecran este fenomenala, nu ma vazut pina acum la nici un telefon din clasa asta iar calitatea sunetului este super (cristalin) as putea spune,l'am cumparat cu 4.500.00 la promotie
bateria tine cam 4 ziledar eu vorbesc cam mult la el
am cumparat adaptor bluetooth si pot transmite toate datele din telefon pe calculator si invers foarte repede si calitativ. mie mi se pare pe linga se k700 un super telefon. are slot de memorie de 256Mb care este suficient pentru un telefon. eu ii dau nota 10


un prieten al meu are nokia 6230i si plinge linga baterie. telefonul este dotat dar: atit.are ecranul mic si nu tine decit 2 zile bateria. daca incep sa transfer prin bluetooth cu sagemul meu 6-2 la un moment dat i se descarca bateria si ii vine sa il arunce 9.500.000 lei ,o gramada de bani si degeaba ,doar numele,eu ca sagemul ma plictisesc cind transmit prin bluetooth de pe calculator si invers,apropo stiati ca sagemul la un singur clic face 4 poze? setare in rafala.

#22
CristianDia

CristianDia

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,195
  • Înscris: 08.04.2003
Ca sa fie clar pentru unii oameni care citesc aici in vederea achizitionarii, si care, in necunostinta de cazua, vor da credibilitate unor "informatii" de aici...

Claritatea imaginilor facute de un obiectiv VGA VS 1megapixeli este cam aceeasi! Difera doar marimea fizica a imaginii, insa este irelevant, avem aceeasi "calitate". De altfel, este aberant sa achizitionezi un telefon pentru obiectivul sau pentru ca, oricum, pozele sunt varzica, bune doar pentru mms-uri sau instantanee incredibile si unicate...

Mobil care sa reziste 3-4 zile, timp in care sa folosim toate gadegt-urile cu orele NU EXISTA si nu a existat vreodata. Trebuie insa mentionat operatorul la care este conectat modelul respectiv, depinzind intr-o foarte importanta masura. Spre exemplu: de obicei, autonomia cea mai ridicata o intilnim, in oridnea cronologica, in felul urmator: Connex, care "papa" acumulatorul cel mai repede, Orange, si Cosmote, fiind operatorul care va menajeaza bateria cel mai bine.

On-topic, K700 ar fi alegerea fireasca si, no way, nu poate fi comparat cu Sagem & others. K300 duce bine la acumulator datorita display-ului CSTN, iar daca autonomia este cel mai important criteriu, atunci TREBUIE sa iti iasa din cap radiouri, mp3-uri, etc.

TREBUIE inteles un lucru: un mobil DOTAT nu are o autonomie pe masura dotarilor, ci invers proportionala, adica MICA. In ziua de astazi este lege!

Important: se deduce ca postind in aceste arii, exista scopul de a ajuta un numar de persoane care va citesc. Este foarte important ca informatiile pe care le postati sa fie REALE, in caz contrar degeaba mai scrieti aici. Daca voi constata in continuare exagerari in ceea ce inseamna atunonomie/standby, voi da avertismente.

#23
RTL

RTL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 491
  • Înscris: 07.06.2004
Vand 6681 sau schimb cu Sagem 6-2! schimb pe schimb nu vreau diferenta!


                    :clapping:  :thumbup:

#24
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
k700 are dotari mai bune in afara camerei

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate