Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti
 arii

Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...
 BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...
 Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 

Cafeneaua DIGI: Discuții la liber...

* * * * - 10 votes
  • Please log in to reply
27196 replies to this topic

#26875
mariusdenis

mariusdenis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 19.01.2010

View Postronuquet, on 18 martie 2024 - 22:34, said:

Cu Megogo, Sweet Tv, TVSat GO, FocusSat OTT si Ines Live TV voi inca asteptati canale?

Fara suparare dar sunteti penibili sau obsedati, chiar nu vreau sa jignesc dar inteleg obsesia din trecut in legatura cu asta - pe care si eu recunosc ca am avut o, dar acum cand piata e plina voi inca asteptati canale de la megaoperatorul curului???

E ca si cum asteptai carne la aprozar pe vremea comunistilor, si inca astepti carne la aprozar desi vis-a-vis ai mare Kaufland cu de toate. Sa fim seriosi!

Abonati-va la alea de vi le-am enumerat si aveti de toate!!! Canale fara numar!!
Sa vezi ce pe primele 4????????
Doar Ines ce i mai ok in rest .........

#26876
_RBT_

_RBT_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,361
  • Înscris: 19.01.2015
Sweet merita pentru MTV-urile vietii, si pentru Discovery-urile lipsa de aici (ID, Food, etc.).

#26877
mariusdenis

mariusdenis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 19.01.2010

View Post_RBT_, on 19 martie 2024 - 21:01, said:

Sweet merita pentru MTV-urile vietii, si pentru Discovery-urile lipsa de aici (ID, Food, etc.).
Sunt si la VDF

#26878
echoshoworacle

echoshoworacle

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,036
  • Înscris: 21.02.2022
Salutare. Se gaseste pe undeva vreun formular de imputernicire pe contract?! Multumesc

Edited by echoshoworacle, 21 March 2024 - 13:41.


#26879
Rainwish

Rainwish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,159
  • Înscris: 18.06.2009

View Postechoshoworacle, on 21 martie 2024 - 13:41, said:

Salutare. Se gaseste pe undeva vreun formular de imputernicire pe contract?! Multumesc

Se face doar in punctele Digi.

#26880
echoshoworacle

echoshoworacle

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,036
  • Înscris: 21.02.2022

View PostRainwish, on 21 martie 2024 - 13:50, said:


Se face doar in punctele Digi.
Asa stiam si eu dar poatee fac o exceptie in cazul meu; mi-au zis sa trimit prin mail....Vreau sa ajut pe cineva care s-a imbolnavit grav si are nevoiede supraveghere video dar n-are net. Tot eu i-am pus si cablu tv cu ajutorul vostru acum vreo 2 ani.

#26881
echoshoworacle

echoshoworacle

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,036
  • Înscris: 21.02.2022
LE
Am reusit sa-i accesez emailul si contul digi, pe care i le creasem cu ani in urma, nu cred ca mai e nevoie de imputernicire. Vad ca exista deja un contract de net in curs de instalare.

#26882
Herman01

Herman01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 898
  • Înscris: 12.11.2011
ZOOM TV HD este un post tv care merită 100% a fi introdus în rețeaua Digi, la această oră rulează Relax Music, imagini fabuloase din diverse țări de la mare, de la munte cu fundal muzical... Superb!!!

Edited by Herman01, 21 March 2024 - 17:52.


#26883
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,479
  • Înscris: 17.06.2007

 Herman01, pe 21 martie 2024 - 17:45, a scris:

ZOOM TV HD este un post tv care merită 100% a fi introdus în rețeaua Digi, la această oră rulează Relax Music, imagini fabuloase din diverse țări de la mare, de la munte cu fundal muzical... Superb!!!
Zoom TV ar trebui introdus pe toate rețelele de cablu și iptv nu numai la digi. Este un post aparte. Să vedem ce va face digi. La fel și Disco Mix HD.

#26884
mojook

mojook

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,561
  • Înscris: 28.03.2004
Până (și dacă) îl introduce Digi, se poate vedea online undeva? Thx

#26885
CHchannelplus

CHchannelplus

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 08.04.2023
Se vede pe Orange, Sweet.TV și Megogo.

#26886
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,238
  • Înscris: 22.02.2017
Intra un cacat la Digi, nici macar Rock tv nu au fost sa il tina desi e moka si singurul pe stilul asta.

Duca se dupa Vodafone care sa se duca spre Telekom si Boom!

#26887
CABLE MAN

CABLE MAN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,882
  • Înscris: 11.01.2006
Discutiile sunt de pomana,DIGI nu asculta de abonati!

#26888
trid_ovi

trid_ovi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,150
  • Înscris: 10.10.2005
Ba tocmai ca asculta. Marea majoritate a abonatilor vor un pret mic, ca oricum se uita la cateva canale, canalele de stiri, canalele cu fotbal si cu muzica populara/manele. Asa ca s-au axat pe lowcost. Problema nu e ca Digi merge pe basic, problema e ca nu ai alternativa daca vrei altceva. Eu poate as da dublu, poate triplu la un furnizor premium, dar sa am sute de canale din care sa-mi aleg ce vreau la momentul ala. Ceilalti concurenti ofera tot ce da Digi , poate cu cateva posturi in plus, dar tot pe acolo bat

#26889
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,990
  • Înscris: 02.02.2008
pretentiile vin pe bani multi, asa ca se aleg compromisurile.

#26890
_RBT_

_RBT_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,361
  • Înscris: 19.01.2015

View Posttrid_ovi, on 21 martie 2024 - 23:25, said:

Ba tocmai ca asculta. Marea majoritate a abonatilor vor un pret mic, ca oricum se uita la cateva canale, canalele de stiri, canalele cu fotbal si cu muzica populara/manele. Asa ca s-au axat pe lowcost. Problema nu e ca Digi merge pe basic, problema e ca nu ai alternativa daca vrei altceva. Eu poate as da dublu, poate triplu la un furnizor premium, dar sa am sute de canale din care sa-mi aleg ce vreau la momentul ala. Ceilalti concurenti ofera tot ce da Digi , poate cu cateva posturi in plus, dar tot pe acolo bat

Doar Vodafone ar fi ceva mai ok, insa in ultimul timp nici la ei televiziunea nu mai este asa atractiva, nu tu Trace Urban HD, nu tu My Zen HD, nu tu Fishing & Hunting si asa mai departe.

#26891
trid_ovi

trid_ovi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,150
  • Înscris: 10.10.2005
Nici macar, poate Ines dar si aia sunt departe. Eu premium visez la ceva gen SKY https://www.skychann...plete-list.php.
Oricum daca pana acum nu a aparut nimic, nici nu va mai apare. Tot ce e premium se va plati individual.
Interesant este cat timp vom mai vedea la Digi de exemplu Discovery-urile + Eurosport-ul , avandu-se in vedere ca din mai apare rebrenduirea MAX, fostul HBO max, ce le va include.

Edited by trid_ovi, 22 March 2024 - 14:39.


#26892
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,160
  • Înscris: 21.05.2019
Mereu vor fi. Că dacă ies, dispar din Romania.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate