Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!
 La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour
 Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 

Z Nation (2014 - )

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
caroline_hi

caroline_hi

    One moon shows in every pool, in every pool the one moon.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,813
  • Înscris: 04.12.2007

View Posttiestodj20, on 27 august 2014 - 20:18, said:

Marele avantaj al TWD este ca a devenit probabil cel mai dramatic serial, pana acum nu am vazut asa ceva, nu prea e nimic sigur in ceea ce priveste evolutia personajelor indiferent cat de " principale " ar fi ele.

Asteptam si Znation.
Io zic ca e cel mai mare dezavantaj. Prea multa drama.

#20
M0D3

M0D3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,891
  • Înscris: 22.03.2009
Am urmarit si eu primul sezon, acum am trecut la al doilea. Mi se pare ca Z Nation nu se ia prea in serios in ce priveste zombii, are multe momente amuzante [mai ales datorita lui Murphy] si lipseste acea incrancenare din TWD. Imi convine ca nu regasesc aici lungile momente de introspectie si drama fara sfarsit din TWD, totul e mai alert, iar "gaurile" din scenariu fac serialul mai cursiv.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate