Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...
 Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook

sfat achizitie telefon pana in 20...
 Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cum conectez un switch WIFI la 60...
 Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...
 

Pc gaming - Pareri !

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
georgik12

georgik12

    Tech Advisor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,517
  • Înscris: 15.02.2011

 gumball3000, on 21 august 2014 - 18:53, said:

Nu a fugit peste tot, oricum, nu ma astept sa onoreze comenzile:
http://www.evomag.ro...-MHz-90582.html
Daca sunt baieti de treaba, le vor onora.
Stocul a fost oferit de Corsair, cateva bucati limitate la pret promotional, probabil pentru reclama.
Garajul si-a onorat comenzile si epuizat deja bucatile.

#20
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,731
  • Înscris: 10.11.2013
Poate de Black Friday vom mai pupa 8 gb ram la 200 de lei.. Si cand te gandesti ca acum 3 ani 8 giga ram ddr3 erau chiar mai ieftini de 200 :).

#21
John_Biggun

John_Biggun

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,416
  • Înscris: 31.03.2008
Acum doi ani un modul de memorie Kingston hyperX blu 8gb 1600 mhz costa 190 lei la eMag - nu l-am luat sperand sa mai scada. La cateva zile preturile au explodat. Am avut noroc de BF cu un kit dual channel hyper x Beast 2x4 gb la 250 lei.

Companiile trag la sorti cine sa aiba preturile umflate pe motiv de inundatii in Asia. Probabil isi fac cate o ghereta pe marginea apei iar fabrica intr-un buncar sub pamant unde isi freaca mainile si aprind trabucurile cu bancnote de 100 de dolari.

#22
Seb

Seb

    Suveran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,077
  • Înscris: 22.05.2005

 John_Biggun, on 22 august 2014 - 03:52, said:

Companiile trag la sorti cine sa aiba preturile umflate pe motiv de inundatii in Asia. Probabil isi fac cate o ghereta pe marginea apei iar fabrica intr-un buncar sub pamant unde isi freaca mainile si aprind trabucurile cu bancnote de 100 de dolari.
N-ai vazut ca si centrala Fukushima Daiichi au construit-o la fel, intr-o zona inundabila si in plus si expusa seismelor?

#23
Reek54

Reek54

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 10.08.2014

 n-amname, on 22 august 2014 - 02:49, said:

Poate de Black Friday vom mai pupa 8 gb ram la 200 de lei.. Si cand te gandesti ca acum 3 ani 8 giga ram ddr3 erau chiar mai ieftini de 200 Posted Image.

 John_Biggun, on 22 august 2014 - 03:52, said:

Acum doi ani un modul de memorie Kingston hyperX blu 8gb 1600 mhz costa 190 lei la eMag - nu l-am luat sperand sa mai scada. La cateva zile preturile au explodat. Am avut noroc de BF cu un kit dual channel hyper x Beast 2x4 gb la 250 lei.

Companiile trag la sorti cine sa aiba preturile umflate pe motiv de inundatii in Asia. Probabil isi fac cate o ghereta pe marginea apei iar fabrica intr-un buncar sub pamant unde isi freaca mainile si aprind trabucurile cu bancnote de 100 de dolari.

Da, imi amintesc si eu ca erau mai ieftine inainte..e ciudat, in loc sa scada preturile cresc..
Am comandat la toate magazinele care mai aveau reducerea (4-5), acum cateva minute am primit sms de la EvoMag ca voi primi produsele marti...deci sunt ok.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate