Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Tombola: Castiga premii din Belgravistan

- - - - -
  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#1
GsmWorld

GsmWorld

    DigiMobil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,234
  • Înscris: 13.12.2006
[ http://www.rcs-rds.ro/images/tombola2014/banner-mijloc.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Digi Mobil si Digi24 te rasplatesc pentru alegerea ta! Aboneaza-te la Digi Mobil in perioada 1 - 31 august 2014 si intri automat in fiecare extragere zilnica din aceasta luna. Poti castiga unul dintre cele 3 modele de telefoane extrase zilnic, timp de 31 de zile!
LG D821 Nexus 5
Samsung S4 I9505
Sony Z1 C6903


Urmareste extragerile IN DIRECT, in fiecare zi (07:00 - 10:00), in perioada 2 august - 1 septembrie, pe Digi24, la emisiunea Digimatinal.

http://www.rcs-rds.ro/PremiiDigiMobil  



Vreun norocos pe forum....?

Edited by GsmWorld, 03 August 2014 - 16:00.


#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Uite acum imi fac si eu vro 10 abonamente.

#3
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007
Uhhh daca nu as avea 2 abonamente optim, acum le-as activa :(

#4
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,495
  • Înscris: 19.04.2009

 gumball3000, on 03 august 2014 - 16:02, said:

Uite acum imi fac si eu vro 10 abonamente.
nu poti, maxim 4 :lol:

#5
ZIGZAG20

ZIGZAG20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,971
  • Înscris: 20.04.2013
Naspa eu am 4+ sotia  inca 4.Mai multe nu pot sa fac :(

Edited by ZIGZAG20, 03 August 2014 - 16:18.


#6
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,495
  • Înscris: 19.04.2009

 ZIGZAG20, on 03 august 2014 - 16:12, said:

Naspa eu am 4+ sotia  inca 4.Mai multe nu pot sa fac Posted Image
Infiaza un copil de 17 ani si 11 luni.Si va mai faceti 4 abonamente Posted Image Si ii dati si lui gumball 2, sa aiba si el 6 abonamente.


Acum, sa trecem la oile noastre. Oferta Digi Mobail suna tentanta, dar oferta cu premiile si mai tentanta. Pacat ca nu au infrastructura...Adica, castigi un telefon potent 4G degeaba..

#7
GsmWorld

GsmWorld

    DigiMobil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,234
  • Înscris: 13.12.2006
Nu chiar degeaba, e bun pt roaming international :)

#8
Saint-Tropez

Saint-Tropez

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 276
  • Înscris: 19.07.2014
Da ce, au vazut ca nu atrag suficienti fraieri si baga tombole?

Alerta maxima la Digi.
Nici super super preturile nu au atins targhetul.



PS.  Astia care nu aveti cunostinte de marketing, sa nu-mi comentati posturile ca picati de papagali cu pene.

Cunoscatorii stiu ce zic.

#9
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,495
  • Înscris: 19.04.2009

 GsmWorld, on 03 august 2014 - 16:50, said:

Nu chiar degeaba, e bun pt roaming international Posted Image
Nu ma atrage. In Europa mi-e fix pix roamingul. Ma descurc cu Orange-ul foarte bine.

Cand le-am cerut celor de la Digi sa includa in oferta si Japonia ( china e inclusa ) n-am primit niciun raspuns. Mi-am bagat picioarele in ea portare si telefon fix de la ei.

Nu m-as porta de dragul portarii. Daca nu imi ofera calitate si suport tehnic rapid si bun, degeaba. Eu m-am mutat acum si i-am chemat sa instaleze. Am precizat ca vreau cabluri noi in toata casa ( si ca platesc, bineinteles ) si omul "tehnic" a venit fara cabluri la el...Am sa-i mai chem o data ( pentru ca eu vreau cabluri noi, nu vechi. )

#10
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007

 Saint-Tropez, on 03 august 2014 - 16:53, said:

Da ce, au vazut ca nu atrag suficienti fraieri si baga tombole?

Alerta maxima la Digi.
Nici super super preturile nu au atins targhetul.



PS.  Astia care nu aveti cunostinte de marketing, sa nu-mi comentati posturile ca picati de papagali cu pene.

Cunoscatorii stiu ce zic.

NU e prima data cand sunt tombole la digi ;)

#11
ando01

ando01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 17.12.2006

 Saint-Tropez, on 03 august 2014 - 16:53, said:

Da ce, au vazut ca nu atrag suficienti fraieri si baga tombole?

Alerta maxima la Digi.
Nici super super preturile nu au atins targhetul.



PS.  Astia care nu aveti cunostinte de marketing, sa nu-mi comentati posturile ca picati de papagali cu pene.

Cunoscatorii stiu ce zic.

Nu sustii cauza care trebuie sa dea bine :) ieri cand ziceam ca cel mai bun lucru care l-a facut digi a fost ca a imbunatatit abonementele de orange si vodafone, cineva m-a numit ''trompeta rds-ului'' nu l-am bagat in seama deoarece am abonament la orange de 20 de ani si ce vad acum la rds e doar un deja-vu

#12
Saint-Tropez

Saint-Tropez

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 276
  • Înscris: 19.07.2014

 easy90rider, on 03 august 2014 - 16:59, said:

NU e prima data cand sunt tombole la digi Posted Image

Nu?

Vad ca esti fair play deci pot purta o discutie cu tine.

Esti constient ca daca odata cu super oferta Nelimitata aveau clientii pe care si i-au propus,  campaniile nu mai existau?

Un produs bun, se vinde si cu o mica campanie publicitara.

Desi au spoturi cu Belgravistanul peste tot, totusi, baga tombole pentru ca nu este sufficient.

Si celelalte companii au tombole, este normal, dar campaniile de marketing se fac cu un scop..

Aici unii spuneau ca Digi nu mai face fata la cata lume se porteaza la ei(fals conform datelor oficiale inca stau la baza clasamentului,) si de fapt, lucrurile stau exact pe dos.

 ando01, on 03 august 2014 - 17:01, said:


Nu sustii cauza care trebuie sa dea bine Posted Image ieri cand ziceam ca cel mai bun lucru care l-a facut digi a fost ca a imbunatatit abonementele de orange si vodafone, cineva m-a numit ''trompeta rds-ului'' nu l-am bagat in seama deoarece am abonament la orange de 20 de ani si ce vad acum la rds e doar un deja-vu

Pai cred ca eu te-am facut trompeta dar la modul general sa evit incalcarea regulamentului.

Stii ca la Costinesti unde toate retelele au semnal full si voce si date eu dau wireless la un tip cu stick-ul Digi?

Unde este smecheria ca ai nelimitat daca nu-l poti folosi intr-o statiune de interes national ?

#13
daniel:)

daniel:)

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,216
  • Înscris: 17.02.2007
Sa inteleg ca problemele din anumite puncte de prezenta, precum cozile infernale, soft-ul incet in procesare, lipsa fizica a terminalelor s-au rezolvat?!

#14
ando01

ando01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 17.12.2006
:)) ce coincidenta
Acum revenind la oile noastre, nu stiu daca tombola are strict rolul de a mai face lumea sa se inghesuie si mai mult la caseriile rds dar sigur ajuta la treaba asta, chiar si asa, in momentul de fata rds este strict subcontractor al retelei vodafone, lucru care se poate schimba in orice moment.

#15
ovi_jer

ovi_jer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 602
  • Înscris: 14.01.2007
Culmea nesimtirii atinge cote maxime la digi :unii stau de peste 40 de zile dupa telefoane si ei le acorda ca premii ?
Faptul ca nelimitatul nu este nelimitat in reteaua extinsa, faptul ca stocul echipamentelor este zero cu toate ca unii ''avocati din oficiu'' lanseaza zvonuri cu 600.000 de comenzi ,faptul ca  cei de la RC sunt nepregatiti si uneori si nesimtiti  si nu in ultimul rand ca schimba regulile
in timpul jocului, a temperat invazia de portari din alte retele .

#16
eurocristi

eurocristi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 165
  • Înscris: 12.04.2009

 Saint-Tropez, on 03 august 2014 - 16:53, said:

Da ce, au vazut ca nu atrag suficienti fraieri si baga tombole?

Alerta maxima la Digi.
Nici super super preturile nu au atins targhetul.



PS.  Astia care nu aveti cunostinte de marketing, sa nu-mi comentati posturile ca picati de papagali cu pene.

Cunoscatorii stiu ce zic.

Uite ca am mai invatat o chestie azi.
Daca ai cunostinte de marketing esti papagal golas, daca nu ai cunostinte de marketing esti papagal cu pene.

In alta ordine de idei, nea' expertu', ti-a trecut pentru o fractiune de secunda prin cap ca s-ar putea sa fie vorba de o campanie de promovare pentru Digi 24?
Ia rumega putin chestia asta si sari cu o analiza de papagal golas adica expert in markentig conform logicii tale.

#17
tassadar

tassadar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,773
  • Înscris: 17.02.2004
De ce nu suplimenteaza premiile la tombola cu trafic de date in RN pe perioada contractuala?

#18
ZIGZAG20

ZIGZAG20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,971
  • Înscris: 20.04.2013

 lex404, on 03 august 2014 - 16:57, said:

Nu ma atrage. In Europa mi-e fix pix roamingul. Ma descurc cu Orange-ul foarte bine.

Cand le-am cerut celor de la Digi sa includa in oferta si Japonia ( china e inclusa ) n-am primit niciun raspuns. Mi-am bagat picioarele in ea portare si telefon fix de la ei.

Nu m-as porta de dragul portarii. Daca nu imi ofera calitate si suport tehnic rapid si bun, degeaba. Eu m-am mutat acum si i-am chemat sa instaleze. Am precizat ca vreau cabluri noi in toata casa ( si ca platesc, bineinteles ) si omul "tehnic" a venit fara cabluri la el...Am sa-i mai chem o data ( pentru ca eu vreau cabluri noi, nu vechi. )
La mine sunt cabluri noi priza internet etc.Le-am precizat cand am semnat contractul ca vreau totul nou cand remufeaza.Cand a venit desigur a venit fara ele.Am refuzat instalarea apoi cu o sesizare in DigiCare a rezolvat totul.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate