Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...
 Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 

intrebari personale

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,615
  • Înscris: 30.10.2003
Varianta 1:
Colegul vechi: "Aaa, uite si colegul nou. In sfarsit e la birou .... A trecut jumate de zi. Oricum se preface ca lucreaza ca nu i s-a dat nimic de lucru. As intra in vorba cu el. Dar cum? El tace malc, nu zice nimic. Sa-l intreb de sanatate? Si daca are cancer si il intreb asa aiurea. Ar fi chiar nasol din partea mea. Sa-l intreb daca a luat BAC-ul? Ce aiurea, toti am luat BAC-ul. Sa-l intreb unde sta? O sa zica ca in acelasi oras ca mine. .... Mai bine imi vad de lcuru si gata"
Colegul nou: " Ce colegi cacanari. Nu ma intreaba de sanatate, cum ma cheama, cine sunt, ma saluta si atat. Numai si numai bisericute"

Varianta 2:
Colegul vechi: "Aaa, uite si colegul nou. In sfarsit e la birou ... Hai sa fac cunostiinta si sa-l cunosc mai bine, pare om de treaba ....
Colegul nou: "De fiecare data cand ma angajez undeva colegii imi pun intrebari personale gen: unde stai, ai prietena, ai luat bacul. Intrebarea cu bacul o inteleg, vor sa vada cat de "prost" sunt. Ca oricum scoala te invata sa memorezi nu iti antreneaza inteligenta. Dar faza cu unde stai chiar n-o inteleg."

#20
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,601
  • Înscris: 20.10.2006
Probabil te intreaba daca ai prietena si de restul sa vada daca la banii pe care ii iei la acel job iti vei permite mai multe sau mai putine decat ei.

#21
babalaul

babalaul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,308
  • Înscris: 02.08.2012
" Ce bulangii colegii astia, nu stiu sa puna si ei intrebari inteligente. Se vede ca au facut prea multe scoli. Bine ca nu le pun eu intrebari, ca i-as da pe spate. Nici nu ar sti ce sa-mi raspunda . Spre exemplu, daca i-as intreba cu cine a cantat Daniela Ghyofi, cu Liviu Guta sau cu Nicolae Guta, i-as lasa interzisi. Ca nu-i vad eu pe ei melomani. "

Edited by babalaul, 28 July 2014 - 14:16.


#22
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,779
  • Înscris: 15.06.2007
Stai sa vezi daca mergi in concediu: unde ai fost, cat ai spart? De unde bani?????
Aveam un sãf la noul giob anu trecut, de se simtea el istetul pamantului sa dea indicatii unde sa mearga lumea in concediu.
Io bengos , dupa 3 sapt de la angajare m-am carat in grecia. Aia verzi.
I-am zis la hr, ca daca ma angajeaza," vezi bre ca am biletu cumparat inca de dinainte sa ajung somer, si inainte sa ma chemi tu la interviu , si sa ma angajezi.

#23
srelu

srelu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 17.02.2007

View Postrealistic334, on 27 iulie 2014 - 20:46, said:

Dar faza cu unde stai chiar n-o inteleg.

Vor sa faca conversatie cu tine ca sa nu crezi ca ei sunt niste ingamfati care te ignora. In realitate nu-I intereseaza unde stai.

#24
Purpura

Purpura

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,818
  • Înscris: 14.02.2014
Socializare?

Daca esti mai britanic in mentalitate, poti sa vorbesti despre vreme.

#25
black_dizzy

black_dizzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 26.07.2007
Nu-i de mirare ca unii dintre voi sunteti etern singuri! Nu in orice intrebare trebuie sa se ascunda un substrat tenebros, oamenii saracii incearca sa te cunoasca si te intreaba niste chestii de baza despre viata ta si tu faci fite ca de ce te intreaba. Era mai bine sa te ignore complet si dupa 3 ani de lucrat impreuna sa se mire cand afla ca ti-ai luat concediu ca are copilul varicela...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate