Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

Oferte portare (pentru userul Vodafone)

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
511 răspunsuri în acest subiect

#73
olyghinea

olyghinea

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 306
  • Înscris: 19.02.2015
Vodafone helper,vreau sa imi portez numarul din reteaua digi in reteaua vodafone la abonamentul red69.De ce oferte beneficiez?

#74
ingerulol

ingerulol

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 993
  • Înscris: 11.09.2006
Mai nimic :D Nelimitat si vreo 3000 min nationale , ceva resurse in roaming (dar in anumite conditii), si reducere 3x69Eur din valoarea telefonului , dar musai sa dai avans , altfel nu e ok pentru ei .

#75
cocolosh

cocolosh

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 240
  • Înscris: 15.09.2004

View Postingerulol, on 22 iulie 2014 - 12:13, said:

Si pe mine ma intereseaza sa portez ultimul abonament din reteaua Cosmote pe care-l mai am (celelalte numere au mers in Digi , si sunt Ok , dar sotia are nevoie de semnal integral de la un operator nu comutare pe roaming moment in care s-ar intrerupe si ar relua conversatia) . Din cate m-am interesat pentru portati ofera dublul minutelor nationale de la abonamentele de pe site , exact cum este si la orange pentru portati + o reducere de 30Eur la telefon (cam mica dupa parerea mea) ... dar asa este trendul si la ceilalti asa ca nu vor sa scada marjele .

Eu vreau 500 nat + 2-5 mii in retea + sms nat + 5-700MB = sub 15 eur . Nu am gasit decat Smart 13 sa fie pe acolo , dar sotia va decide cand voi merge saptamana asta pe final sa cer portarea in AFI Vodafone Store . Sper sa nu ma abureasca cu o oferta mai proasta decat a concurentei , ca exista si alternativa Orange cu al lor Orange Rono (super telefon) si Gova pentru care se cer sume modice pentru abonamente de sub 15Eur si au si 4G inclus in abonamente .

Stiu ca sunt off topic dar am o intrebare: cum ți se pare Digi Mobil?
Mulțumesc!

#76
ingerulol

ingerulol

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 993
  • Înscris: 11.09.2006
Pana acum - impecabil - la 22 LEI ! Locuiesc in Bucuresti , iar cand am calatorit - Constanta / Pitesti / Valcea / Sibiu / DEVA / LUGOJ / Timisoara , nu am avut probleme cu lipsa semnalului (fiind selectat manual Digi fara Roaming) - decat poate punctual . Cu toate astea daca locuiesti limitrof intra pe roaming . Sau in zonele aglomerate datele scad sub 2Mbps . Cum sa zic altfel , mi se intrerupe la fel de des apelul cum mi se intrerupe si pe Vodafone , dar am semnal de multe ori mai bun (am avut sesizare catre Vodafone referitoare la problemele de semnal , am schimbat vreo 3 telefoane , am primit discount de la Vodafone , s-a rezolvat pentru 3-4 luni si acum e la fel - Digi za` best !

#77
ingerulol

ingerulol

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 993
  • Înscris: 11.09.2006
Am fost azi intr-un Store - oferta RED13 e penibila (abonamentul e decent - nu ma intelegeti gresit - nelimitat de toate national si cam putin net 1GB) , dar reducerea la telefon este penibila - un A5 costa 700 RON , un J5 (500) , A3 (500), P8lite (400) . Am cerut si o oferta mai speciala cu abonament mare - gen 25Eur si reducerea era foarte mica (500 RON la un telefon deja umflat ca pret in raport cu retailerii din RO). Plus ca pe site - am discutat cu colegii - le-am explicat ca nu mi s-a aratat disponibilitate in magazin pentru o oferta de portare , iar ei nu puteau sa-mi prezinte oferta .

Raman linistit in Digimobil - va multumesc pentru oferte (si dupa ce trec si cele 6 luni portez si ultimul meu numar daca nu primesc o extensie corecta) . Vreau sa va platesc , dar nu vreau sa regret .

#78
daniel28

daniel28

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.212
  • Înscris: 07.08.2003

View Postingerulol, on 02 noiembrie 2015 - 21:33, said:

Am fost azi intr-un Store - oferta RED13 e penibila (abonamentul e decent - nu ma intelegeti gresit - nelimitat de toate national si cam putin net 1GB) , dar reducerea la telefon este penibila - un A5 costa 700 RON , un J5 (500) , A3 (500), P8lite (400) . Am cerut si o oferta mai speciala cu abonament mare - gen 25Eur si reducerea era foarte mica (500 RON la un telefon deja umflat ca pret in raport cu retailerii din RO). Plus ca pe site - am discutat cu colegii - le-am explicat ca nu mi s-a aratat disponibilitate in magazin pentru o oferta de portare , iar ei nu puteau sa-mi prezinte oferta .

Raman linistit in Digimobil - va multumesc pentru oferte (si dupa ce trec si cele 6 luni portez si ultimul meu numar daca nu primesc o extensie corecta) . Vreau sa va platesc , dar nu vreau sa regret .

Vrei telefon neapărat? La Red 10 la portare ai nelimitat național, 150 internațional mobil și 3GB. Dar fără telefon.

#79
ingerulol

ingerulol

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 993
  • Înscris: 11.09.2006

View Postdaniel28, on 02 noiembrie 2015 - 21:41, said:

Vrei telefon neapărat? La Red 10 la portare ai nelimitat național, 150 internațional mobil și 3GB. Dar fără telefon.
Asa am si in Digimobil ... si costa mai putin de jumatate cu resurse superioare ! Ma interesa cu adevarat o oferta la telefon (sa zicem cu plata in rate/abonament).

#80
stfbuc

stfbuc

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 845
  • Înscris: 23.10.2006
Ceva noutăți referitoare la portare?
Ce oferte mai sunt?

Editat de stfbuc, 30 noiembrie 2015 - 08:58.


#81
gandrei3

gandrei3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.438
  • Înscris: 25.01.2008
In afara de samsung s6 edge 32gb la 49euro cu super RED 32 cu 10GB trafic de net, nu cred ca mai e si alt ceva. Aceasta oferta este regionala si pot beneficia de ea doar clientii care au de ales intre orange(300Mbps) si digimobil 3euro/luna. Ceilalti clienti nu prezinta interes pentru vodafone pentru ca acestia oricum nu au si alte alternative.

#82
stfbuc

stfbuc

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 845
  • Înscris: 23.10.2006
Merci de răspuns. Se mai dublează traficul la portare sa înțeleg nu?
In ce regiune/județe este valabilă?

Editat de stfbuc, 30 noiembrie 2015 - 16:05.


#83
gandrei3

gandrei3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.438
  • Înscris: 25.01.2008
Stiu ca judetul Brasov si inca vreo 3-4 dar de suparare ca nu e si in Prahova nu am mai retinut si celelalte judete.

Da, traficul se dubleaza.

Editat de gandrei3, 30 noiembrie 2015 - 16:48.


#84
stfbuc

stfbuc

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 845
  • Înscris: 23.10.2006
Merci frumos de răspuns! Brașovul e veste buna ca acolo sunt in timpul săptămânii :)

#85
gandrei3

gandrei3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.438
  • Înscris: 25.01.2008
Am vorbit eu acum la telefon si oferta e disponibila doar pentru cei ce locuiesc Brasov sau in celelalte judete unde este activa aceasta oferta dar la magazinul vodafone de langa McDonalds de pe republicii merge si daca nu locuiesti in Brasov. Deci "fuguta" la magazin pentru cei doritori...

#86
stfbuc

stfbuc

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 845
  • Înscris: 23.10.2006
Merci de informațiile complete si unde sa merg. Ca stau in BV dar nu am buletin de BV.

#87
brinzabogdanalin

brinzabogdanalin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 91
  • Înscris: 08.02.2007
pana cand e valabila oferta? stiam ca e pana pe 30 noiembrie 2015

#88
gandrei3

gandrei3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.438
  • Înscris: 25.01.2008
Da, asa este.

#89
olyghinea

olyghinea

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 306
  • Înscris: 19.02.2015
Slabute ofertele vodafone.

#90
farockhcm

farockhcm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.924
  • Înscris: 13.05.2013
Astia vor sa ma intorc la ei? Nu se stie valoarea abonamentului...

[ https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/v/t1.0-9/12366417_1017884198254265_2828604862132727409_n.jpg?oh=71db09216c87886c444b8dfd27eb5dae&oe=56DACEB9 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate