Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

Marci consacrate vs chinezarii

- - - - -
  • Please log in to reply
85 replies to this topic

#73
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012
:)))) asa e frumosule, bine ca ai tu camera misto la 8x sa ti imortalizezi fatau sa l pui pe faicebuci cand manaci dormi te c..i si ce altceva mai faci tu in viata ta. Unii nu traiesc doar pentru a posta poze pe feicebuci.
In plus camera de pe one scoate poze f misto dar deja asta e discutie pentru oameni mari si pentru membri seriosi de pe forum.

#74
Ouroboros

Ouroboros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,983
  • Înscris: 08.01.2014

View Postalin62, on 29 iulie 2014 - 21:12, said:

Posted Image))) asa e frumosule, bine ca ai tu camera misto la 8x sa ti imortalizezi fatau sa l pui pe faicebuci cand manaci dormi te c..i si ce altceva mai faci tu in viata ta. Unii nu traiesc doar pentru a posta poze pe feicebuci.
In plus camera de pe one scoate poze f misto dar deja asta e discutie pentru oameni mari si pentru membri seriosi de pe forum.
Păi macar eu nu fac din telefon un mod de viața. Că m-a făcut mama frumos și cu gagici pe lângă, partea a 2-a. :lol: Cât despre cameră, marmota-batman.

#75
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
Cum, necum, camera de pe One face niste poze foarte bune. Daca te intereseaza nr. de megapixeli doar asa, ca bravura, atunci nu e pentru tine One. Daca te intereseaza niste poze reusite, care ies bine si in low light, nu vad de ce te-ai plange de One.
Oricum, aici e vorba de chinezarii vs marci consacrate. Deci daca aduci in disuctie One ma gandesc ca nicio chinezarie nu se poate compara cu el, orice ar fi.

#76
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,051
  • Înscris: 02.09.2005
aici deja nu mai e vorba de chinezarii vs marci consacrate, e vorba de paranoia a 2 oameni

#77
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012

View Postjericho, on 30 iulie 2014 - 09:20, said:

aici deja nu mai e vorba de chinezarii vs marci consacrate, e vorba de paranoia a 1 oameni
Cand o sa vezi afirmatii de pe camp in mesajele mele atunci poti sa te exprimi, pana atunci abtine te.

#78
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,051
  • Înscris: 02.09.2005
scuza-ma, nu stiam ca e forumul tau. stii ca, a crede ca intotdeauna ai dreptate, e o forma de paranoia, nu?

#79
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012
stii ca, a spune ce visezi seara pe un forum inseamna trollism? mai ales pe o arie de telefoane.
Daca vroiai sa te faci si tu remarcat nu era nevoie, esti deja marcat :D

#80
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,051
  • Înscris: 02.09.2005
tocmai ai descris ceea ce faci tu de vreo 2 pagini incoace pe topicul asta.
te las in atotstiinta ta.

Edited by jericho, 30 July 2014 - 11:30.


#81
Ouroboros

Ouroboros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,983
  • Înscris: 08.01.2014
Cer scuze colegilor mai puțin lui Batman bin Supraman cu logo de Wolfenstein.

Eu nu mai continui cu mențiunea că Xiaomi și Oppo mi-aș lua noi în locul unui One SH cumpărat de la Vodafone de primul lui cumpărător.

Edited by Ouroboros, 30 July 2014 - 12:05.


#82
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012

View Postjericho, on 30 iulie 2014 - 11:29, said:

tocmai ai descris ceea ce faci tu de vreo 2 pagini incoace pe topicul asta.
te las in atotstiinta ta.
Daca vroiai sa pari asa intelept nu veneai cu baliverne de doi bani ca cele de mai sus. Acum degeaba incerci sa te dai tu dea inteleptu, nu toti avem 5 ani. Adio

View PostOuroboros, on 30 iulie 2014 - 12:03, said:

Cer scuze colegilor mai puțin lui Batman bin Supraman cu logo de Wolfenstein.

Eu nu mai continui cu mențiunea că Xiaomi și Oppo mi-aș lua noi în locul unui One SH cumpărat de la Vodafone de primul lui cumpărător.
Nu ai de ce sa ti ceri scuze, la tine frustrare este o boala. Ne am dat seama de asta stai fara griji.
Daca tu ai ajuns la gradul asta de frustrare pe un forum din cauza unui telefon, nu vreau sa ma gandesc cum esti in viata reala cand vezi pe unu de langa tine ca are o masina mai buna, o casa mai buna, un job mai bun...

In fine, sunt oameni si oameni

Edited by alin62, 30 July 2014 - 12:29.


#83
Ouroboros

Ouroboros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,983
  • Înscris: 08.01.2014
Dacă mă adresam ție, ți-o spuneam. Te bagi în seamă ca musca în căcat neuitând să menționezi ce sentiment falic ai când ții acel obiect neprețuit în mână.

Scuzele sunt adresate colegilor și cu asta am încheiat contribuția mea, ce-i drept, fără rost pe subiectul ăsta.

Edited by Ouroboros, 30 July 2014 - 12:44.


#84
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012
Daca cineva ar manca mai putin cacat nu ar fi fost distrus si acest topic, de altfel cam toate in care apari tu.

Scuzele fata de colegi le adresai daca aveai putin respect, nu cand trollezi peste tot si iti exprimi frustrarile, atunci nu mai au nici un rost.
Chiar te rog sa te opresti din a contribui cu trollism pe aici. Considera ca faci parte dintr un experiment si tu trebuie sa contribui prin absenta, sa vezi ce liniste o sa fie dupa pe aici.
Adio

Edited by alin62, 30 July 2014 - 13:59.


#85
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
Deja s-a ales praful de subiect. Ouroboros, tu ai inceput, in primul rand. In al doilea rand, care e problema ta cum sau de unde si-a cumparat omul telefonul? Nu inteleg cum poate sa iti pese sau sa te intereseaze asa ceva. Aici se discuta de telefoane in general, calitatile lor, performante. In nici un caz intelepciunea de a lua decizii optime in ceea ce priveste achizitionarea telefoanelor.
Si mie tot a frustrare imi miroase.

Edited by Paranoir, 30 July 2014 - 14:48.


#86
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012
Daca stiam ca el o sa anunte in mesajele lui ce telefoane au altii pe forum nici nu mai faceam acel topic despre ce telefoane detinem :D

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate