Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Cat de multumiti sunteti de Digi Mobil?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
900 replies to this topic

#847
mark

mark

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 884
  • Înscris: 12.02.2007
Cam așa se prezintă 4G de la Digi în Mures. 4€ pt viteze ca la portocala și 10GB/lună. Mda, și ne miram de ce pleacă lumea de la ei :)
[ http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160224/d86078b58cfd6a78f29ad9f9144d1f3a.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#848
Ghiordi

Ghiordi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,891
  • Înscris: 04.03.2016
Cat de multumiti sunteti de Digi ?
Cum merge H+ la ei ? Eu am avut o cartela digi la liber si in zona mea mergea doar 3G(H+) si era ok, problema era ca in casa NU aveam semnal nici macar 1 liniute ... , de aceea am renuntat la cartela, acum in zona mea vin cei de la digi din casa in casa cu oferte de abonament cu 2 euro pe luna ...
Acum nu stiu ce sa fac si ce sa zic, voi ce ziceti ? In zona voastra cum este reteaua ? Apropo sunt din Jud. Constanta (undeva la aproximativ 40-45 km de Constanta), pe site-ul lor NU scrie ca exista 4G aici , dar nu prea stiu cat de actualizata este harta lor de pe site pentru ca atunci cand aveam cartela de la ei pe harta de pe site-ul lor aparea ca NU exista semnal deloc nici interior nici exterior, dar exista semnal pe exterior (NU in roaming).

#849
Alexandru611

Alexandru611

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 07.02.2017
Sunt multumit...cei mai ieftini si serviciile nu sunt  chiar atat de slabe ...cu 4€ pe luna am nelimitat( internet, minute...) pt 2 numere, ceea ce mi se pare super. Singura problema este ca sunt zone unde mi se mai pierde semnalul.

#850
bits

bits

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,919
  • Înscris: 11.01.2007

View PostGhiordi, on 09 februarie 2017 - 17:00, said:

Cat de multumiti sunteti de Digi ?
Cum merge H+ la ei ? Eu am avut o cartela digi la liber si in zona mea mergea doar 3G(H+) si era ok, problema era ca in casa NU aveam semnal nici macar 1 liniute ... , de aceea am renuntat la cartela, acum in zona mea vin cei de la digi din casa in casa cu oferte de abonament cu 2 euro pe luna ...
Acum nu stiu ce sa fac si ce sa zic, voi ce ziceti ? In zona voastra cum este reteaua ? Apropo sunt din Jud. Constanta (undeva la aproximativ 40-45 km de Constanta), pe site-ul lor NU scrie ca exista 4G aici , dar nu prea stiu cat de actualizata este harta lor de pe site pentru ca atunci cand aveam cartela de la ei pe harta de pe site-ul lor aparea ca NU exista semnal deloc nici interior nici exterior, dar exista semnal pe exterior (NU in roaming).
Poți să precizezi localitatea, cât mai exact.
Te poți uita pe harta Cell Mapper,Să vezi unde e cel mai apropiat releu de tine.
Dacă se vine cu oferte in zonă,e posibil sa fi montat vreun releu acolo.

Edited by bits, 09 February 2017 - 18:14.


#851
Ghiordi

Ghiordi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,891
  • Înscris: 04.03.2016

View Postbits, on 09 februarie 2017 - 18:12, said:

Poți să precizezi localitatea, cât mai exact.
Te poți uita pe harta Cell Mapper,Să vezi unde e cel mai apropiat releu de tine.
Dacă se vine cu oferte in zonă,e posibil sa fi montat vreun releu acolo.
Nu stiu cat de actualizata este aceea harta, dar 4G nu exista in localitatea mea!

#852
Adicv1983

Adicv1983

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 22.01.2017
Super mulțumit,pt banii pe care i dau ....

Acoperire mai buna aproape în fiecare localitate sunt montate relee pt acoperire.Judetul Bihor

#853
GsmWorld

GsmWorld

    DigiMobil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,234
  • Înscris: 13.12.2006

View PostGhiordi, on 09 februarie 2017 - 17:00, said:

Cat de multumiti sunteti de Digi ?
Cum merge H+ la ei ? Eu am avut o cartela digi la liber si in zona mea mergea doar 3G(H+) si era ok, problema era ca in casa NU aveam semnal nici macar 1 liniute ... , de aceea am renuntat la cartela, acum in zona mea vin cei de la digi din casa in casa cu oferte de abonament cu 2 euro pe luna ...
Acum nu stiu ce sa fac si ce sa zic, voi ce ziceti ? In zona voastra cum este reteaua ? Apropo sunt din Jud. Constanta (undeva la aproximativ 40-45 km de Constanta), pe site-ul lor NU scrie ca exista 4G aici , dar nu prea stiu cat de actualizata este harta lor de pe site pentru ca atunci cand aveam cartela de la ei pe harta de pe site-ul lor aparea ca NU exista semnal deloc nici interior nici exterior, dar exista semnal pe exterior (NU in roaming).
Poți să faci un contract de test. Dacă nu îți convine renunți în 14 zile

#854
valiSb

valiSb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 02.08.2016
Foarte mulțumit,sunt client Digi DON de 4 luni de zile,am portat din Orange.In Sibiu nu am avut niciodată probleme cu semnalul.

#855
Ghiordi

Ghiordi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,891
  • Înscris: 04.03.2016

View PostGsmWorld, on 12 februarie 2017 - 04:01, said:

Poți să faci un contract de test. Dacă nu îți convine renunți în 14 zile
O chestie de care NU stiam, merci !
Zilele acestea am sa iau legatura cu ei, eu as vrea sa fac 4 abonamente ...

#856
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012

View PostvaliSb, on 12 februarie 2017 - 07:52, said:

Foarte mulțumit,sunt client Digi DON de 4 luni de zile,am portat din Orange.In Sibiu nu am avut niciodată probleme cu semnalul.
Mă bucur. Welcome in the Digi world.

#857
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015
Cred ca se vede cat de mulțumit sunt..

Attached Files

  • Attached File  DIGI.png   77.53K   150 downloads


#858
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012

View PostNimcid25, on 12 februarie 2017 - 19:50, said:

Cred ca se vede cat de mulțumit sunt..
Și eu am achitate kit-ul antenă + decodorul + cablul. La acelea te referi?

#859
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015
1.Nu am Digi Satelit.

#860
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012

View PostNimcid25, on 12 februarie 2017 - 20:00, said:

1.Nu am Digi Satelit.
Sa-ti cumperi :lol:

#861
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012
50 GB net lunar la 2 euro e ceva.

#862
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,522
  • Înscris: 16.12.2006
Chiar 1,92 euro. Posted Image

#863
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012
Exact. Nu cred că mai are vreun alt operator vreo ofertă similară cu atâta net  grămadă în bănuții ăștia.

#864
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,577
  • Înscris: 12.03.2006
Nu prea multumit acum! Eram mai demult. Si nu din cauza de pret sau volum de date. Am DON, dar in locatia mea mai ales si aiurea uneori, calitatea vocii, lasa de dorit. Sunt comune intreruperi, fasaieli, pacanituri, adica nu esti auzit sau nu auzi.

La date, ce sa zic, ca merge 4G cu 2-5Mbps in general si upload mic, de nici 0,5 Mbps uneori. Pai asa mergea 3G-ul in urma cu vreo 5-6ani. Ah...sa nu uit, semnalul e full sau aproape de full. Vorbesc de valori outdoor.

Stiu ca se incarca reteaua constant, dar densificarea ar face bine. Locuiesc langa Bv, la cativa km. Culmea e ca in oras vitezele dau speedtest-ul pe 4G, peste cap, deci nu e telefonul de vina. In schimb pe 3G vitezele sunt mici rau.

http://www.speedtest...lt/a/2922351254

Test 4G acum! Un fel de 3G mai bunicel!

Edited by arab, 03 June 2017 - 08:34.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate