Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 

Armored Warfare

* * * * * 10 votes
  • Please log in to reply
5428 replies to this topic

#3979
Afrikaner76

Afrikaner76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 912
  • Înscris: 25.02.2016
20 aprilie!!!! Posted Image

#3980
Serpent

Serpent

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,236
  • Înscris: 09.01.2004
Bine ca mai apare, 2 sapt. sunt un fleac pe langa atatea luni...

#3981
Serpent

Serpent

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,236
  • Înscris: 09.01.2004
Azi e peciul, maine (daca avem noroc si merge) putem sa-l vedem...

Quote

Maintenance - Update 0.19
    On the 20th of April 2017, starting from 7:00 CEST (EU server) and 1 AM PDT (NA server), the Open Beta servers will not be available for the entire day due to the application of Update 0.19.


#3982
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008
m-am ales cu 6000gold, stie cineva de unde?

#3983
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008

View Postaguaborne, on 20 aprilie 2017 - 16:52, said:

m-am ales cu 6000gold, stie cineva de unde?

Attached Files



#3984
Afrikaner76

Afrikaner76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 912
  • Înscris: 25.02.2016
Sa fie primit!

#3985
Serpent

Serpent

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,236
  • Înscris: 09.01.2004

View Postaguaborne, on 20 aprilie 2017 - 16:52, said:

m-am ales cu 6000gold, stie cineva de unde?

Si eu am primit 8900, cred ca pe ceva ce a fost retras...

#3986
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

View PostSerpent, on 20 aprilie 2017 - 21:35, said:


Si eu am primit 8900, cred ca pe ceva ce a fost retras...

eu abia dimineata am instalat update-ul si nu am apucat sa intru sa vad ce e nou pt ca am plecat la serviciu.... cam mare acest update... ce parere aveti de el? e ceva nou demn de mentionat?

#3987
Serpent

Serpent

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,236
  • Înscris: 09.01.2004
Au umblat mult la tancuri, le-au modificat si plimbat intre nivele, au mai bagat 26, au scos cateva.
De exemplu Ramka are acum 90 de gloante in clip, clip care se reincarca in 0,9 secunde, dar gloantele sunt mai delicate si pufoase acum... Posted Image

Merita luate recompensele:

Quote

Apart from the 300% Reputation bonus (x4) for the first victory of the day, from April 20 to May 4 2017, players can complete several objectives to win specific rewards:

    Win 1 battle during the event period to receive 7 days of Premium Time (can be completed once)
    Win 1 battle per day during the event period to receive a Gold Loot Crate (can be completed 14 times for up to 14 Gold Crates)
    Play 3 battles per day during the event period to receive 100 Gold (can be completed 14 times for up to 1400 Gold)
    Play 1 battle per day for 12 days during the event period to receive 10 Platinum Loot Crates (can be completed once)

Gold and Platinum Loot Crates in Update 0.19 are very valuable and give you the opportunity to win up to 28 days of Premium Time per Platinum Crate – learn more!

The objectives can be completed in the following modes:
    PvP
    PvE Medium
    PvE Hard
    Global Operations
Please note:

    The event starts on April 20 at 15:00 CEST (6 AM PDT)
    The event ends on May 4 at 9:00 CEST (12 AM PDT)
    Progress will be available in each player's Profile page
    Any punishment issued by the Support Team for an offense against the game rules within the event time limit will lead to automatic disqualification from the event
    Event rewards will be distributed instantly
    The Platinum Crates from the fourth objective will be distributed at the end of the event

E cam vrajeala asta cu lazile:
"Gold and Platinum Loot Crates in Update 0.19 are very valuable and give you the opportunity to win up to 28 days of Premium Time per Platinum Crate",
am spart aseara vreo 30 de cutii de haur si platina si n-am vazut nicio zi de premium.

#3988
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011
merci de info.... pana pe 4 mai am tot timpul sa fac misiunile alea Posted Image .... o sa intru si eu cand o sa am timp ca sa cercetez ce e nou ... zilele astea o sa fiu plecat la rude si la cine o sa stau nu cred ca are instalat si AW ...are doar WOT si nu o sa ma apuc eu sa instalez pe PC-ul omului jocuri pe care cei din casa nu le joaca.... totusi pana plec cred ca am timp 2-3 ore sa cercetez noutatile

Edited by Danubian, 21 April 2017 - 11:35.


#3989
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011
mamaaaaa, am jucat cu arty si vad ca acum e marfa.... se da si cate 1100 dmg/lovitura daca prinzi adversarul cu laterala ....am facut peste 11.000 dmg fara sa ma agit, pe o harta destul de nasoala

#3990
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,526
  • Înscris: 03.10.2013

View PostDanubian, on 21 aprilie 2017 - 14:30, said:

mamaaaaa, am jucat cu arty si vad ca acum e marfa.... se da si cate 1100 dmg/lovitura daca prinzi adversarul cu laterala ....am facut peste 11.000 dmg fara sa ma agit, pe o harta destul de nasoala


........

Edited by collina1976, 21 April 2017 - 14:34.


#3991
cata1970

cata1970

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 21.12.2007
Una peste alta,nu  imi place ce au scos la ultimul update.
Cam tot ce am jucat dintre MBT ( cu exceptia lui chally de 9 si 10 ce  sunt ok,inca ) mi s-au parut ca au fost nerfuite atat ca blindaj cat si ca reload/dmg...
Daca nu ma insel , T 15, warrior, M128 mgs ,B1 Draco  sunt si ele afectate destul de mult . Si toate sunt aproape oarbe...
Nu stiu ce au avut cu bietul sphinx dar si-au batut joc de el. Nu penetreaza mai nimic ,i-au redus enorm dmg/hit .Ca si in cazul lui T15, e departe de cea ce scotea inainte, ca dmg
Nu am vazut  pana acum ca T14 Armata sa ia foc din lovitura frontala,( si sa mai  ramana cu vreo 30% health dupa asta) Sta mai bine la reload decat altele dar nu mai se mai scoate dmg ca odinioara.( de fapt,cam tot ce am jucat scoate mai putin acum)

  Este adevarat, artileria da mult mai mult dmg acum ( si in pve  nu mai ai parte de boti artileristi, atat de nesuferiti cum erau)
S-a imbunatatit M 8( rebotezat Thunderbolt 2)  si Bradley ...Si cam atat,de bine .Dar mult prea putin fata de ceea ce au reusit sa strice,in opinia mea
Destul de mult incat sa nu mai atraga in nici un fel.

Edited by cata1970, 21 April 2017 - 20:03.


#3992
Gothan

Gothan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 19.04.2017
Rezumat, legat strict de MBT-urile cu care am jucat pana acum in PVE: WZ-1222 (ridicat la Tier 6), T-72B (Tier 6), Challanger 1 (Tier7) si M1A1 AIM (Tier8, fostul FSED Tier7).
Cu toate poti face push nesimtit si esti practic invincibil in fata botilor atat timp cat nu le oferi lateralele.
Cu WZ si AIM am avut curaj sa ma postez in fata botilor pe Harbinger si Zero Hour (zonele acelea unde sunt masati cel putin cate 4-5) si nu m-am retras decat in momentul in care botii s-au desfasurat in front larg si au incercat sa ma flancheze. Sa fim seriosi, in vechiul patch erai volatizat aproape instant daca incercai asa ceva. Nici macar Challanger nu isi permitea astfel de arogante.

Mai au de lucru cu sunetele, ghost shell si la spotting, dar directia in care au luat-o e cea corecta: MBT-ul sa fie cal de bataie, AFV-ul sa faca bine si sa riste pentru ca pana acum stateau stealth, la boschet, si puteau face damage intr-un minut cat facea un MBT tot meciul, iar TD-ul sa fie acel tanc de suport, nu (si) spotter.

#3993
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008
stingatorul  +trusa medicala obligatorii ,am vazut ca incet dispare cutia de pepsi din ansamblu ,paraitoarele au fost nerfuite la greu, baza la ele sant rachetele + spotul ,s-au dus zilele bune cand dadeam cu armata peste 1000 damage per lovitura ,abrams de 10 are o turela ca te apuca somnu pana o pui pe pozitie , restul cu timpul , merge incet treaba ca nu stiu ce drac de retrofituri sa pun la ele ,4-5 jocuri si nu-mi pica fisa

#3994
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008
merkava autoloader.  cat damage a dat arty!!!!!!

Attached Files



#3995
Afrikaner76

Afrikaner76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 912
  • Înscris: 25.02.2016
Are si o parte proastă: dacă esti prins in lupta cu incarcatorul gol, pana se incară (20 s), ti-o iei de nu te vezi.

#3996
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008
era vorba ca nu se ating de tancurile premium , la mine unu-I lipsa.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate