Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

PRO TV, aproape de colaps

- - - - -
  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#55
Alecsgz

Alecsgz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,035
  • Înscris: 14.01.2009

View PostShock-G, on 17 martie 2014 - 22:04, said:

Macar ei dau si filme noi, fata de concurenta, care difuzeaza DOAR filme vechi de 20-24 de ani cu Vandamme.

Sa nu exageram. Dau filme vechi si cu Chuck Norris, Michael Dudikoff (care nu a mai avut vrun rol din 2002) si Dolph Lundgren Posted Image

Edited by Alecsgz, 18 March 2014 - 10:11.


#56
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Mai repede intra TVR in colaps :lol: Ca vor sa ridice si aia taxa

#57
smokke2

smokke2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 02.12.2012
http://www.libertate...ampaign=FB-Post

#58
napster1

napster1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 15.04.2007

View Postsmokke2, on 22 martie 2014 - 07:12, said:


1. Libertatea e tabloid, nu poate fi credibil.
2. Dansez era in plan sa iese de pe post cu cateva sezoane in urma, era vb ca va fi inlocuit cu Romanii au talent, insa au mers ambele emisiuni.
3. Dansez pentru tine oricum era o emisiune uzata, Pro-ul a stors-o cat a putut.
4. Oana Cuzino nu cred ca va merge la un alt post, totusi este angajata si lui Sarbu la Mediafax Group prin publicatia CSID.

Edited by napster1, 22 March 2014 - 07:53.


#59
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,343
  • Înscris: 01.09.2012

View Postnapster1, on 22 martie 2014 - 07:48, said:

3. Dansez pentru tine oricum era o emisiune uzata, Pro-ul a stors-o cat a putut.
Au spus ca din toamna oricum vor avea un alt show de dans . Cine stie ce o sa fie . Poate fac un show gen America"s best dance crew

#60
1Adrian

1Adrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 08.03.2014

View Postsmokke2, on 22 martie 2014 - 07:12, said:

Da doamne !Posted Image

#61
smokke2

smokke2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 02.12.2012

View Postnapster1, on 22 martie 2014 - 07:48, said:


3. Dansez pentru tine oricum era o emisiune uzata, Pro-ul a stors-o cat a putut.

Ultimele 3 sezoane de la DANSEZ PENTRU TINE au fost slabe din puctul meu de vedere, nu mi-au placut deloc.
Dar imi placea de WILLMARK (el era sufletul).
AMINTIRI FRUMOASE.

#62
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
La cati bani primeste Banica pentru o singura emisiune mai bine se lipseste Pro TV de el. Toti vor pleca unul dupa altul

#63
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,343
  • Înscris: 01.09.2012
Si-au mai batut inca o data joc de concurenta Posted Image
http://www.protv.ro/...a-multumim.html

Edited by alexandrubold, 23 March 2014 - 21:34.


#64
1Adrian

1Adrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 08.03.2014

View Postalexandrubold, on 23 martie 2014 - 21:34, said:

Si-au mai batut inca o data joc de concurenta Posted Image
http://www.protv.ro/...a-multumim.html
Macar ei cred asta? Toti se lauda ca-s cei mai buni doar ca alitii nu au probleme financiare ca ei in fiecare an!Posted Image

#65
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,343
  • Înscris: 01.09.2012

View Post1Adrian, on 23 martie 2014 - 22:07, said:

Macar ei cred asta? Toti se lauda ca-s cei mai buni doar ca alitii nu au probleme financiare ca ei in fiecare an!Posted Image
Esti chiar asa sigur ca nu au si altii probleme financiare ? Poate nu sunt asa cunoscute .

#66
1Adrian

1Adrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 08.03.2014

View Postalexandrubold, on 23 martie 2014 - 22:12, said:

Esti chiar asa sigur ca nu au si altii probleme financiare ? Poate nu sunt asa cunoscute .
Nu-s asa cunoscute pentru ca nu-s asa grave iar la Pro tv istoria se repeta prea des pentru o televiziune ce se lauda cu aceste audiente!
PS. Unde-s banii?

#67
Cristi_77

Cristi_77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,523
  • Înscris: 10.03.2014
PRO TV primeste o lovitura extrem de dura! Aproape toate vedetele postului vor sa plece http://stirile.rol.r...h.hpvDooY5.dpuf

Articolul nu prezinta prea mare interes , Rol.ro fiind sinonimul Romania Tv sau alte site-uri care cauta trafic prin titluri ca "bomba", "exclusiv", "soc".
Pana sa ii cantam prohodul, Pro tv a avut aseara o audienta dubla fata de Antena 1 cu meciul din semifinalele Cupei Romaniei, fata de Serviciul Roman de Comedie, care cel putin la debut nu are un asa mare succes.

Edited by Cristi_77, 27 March 2014 - 22:09.


#68
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Unde sa plece mah? Nu le nimeni mai multi bani ca Pro TV.

#69
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Din partea mea sa plece fiecare, audienta tot are chiar si cu filme vechi sau divertisment de prost gust.

#70
tesia

tesia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 22.03.2010
firma serioasa,,Posted Image   .Au furat  cat cuprinde ,,,pe domnul STAT ,implicit si pe noi ,oamenii de buna credinta,  Sa vedem pe viitor ce se mai intampla.Posted Image

#71
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006
In general, de cand s-a terminat MASH-ul, nu ma mai uitam la ei.
Ieri seara am deschis pe postul asta, sincer, datorita unei curiozitatii pe care nu mi-am recunoscut-o, ca sa avad cum reflecta perchezitiile.
Am tot butonat, sa vad cand se termina chestia aia cu gatitul, asa ca decodorul de la UPC le-o fi zis ca am stat si cateva secunde si pe ei.
Ok, au inceput stirile. Dupa 2 chestii cu sange, nu am mai rezistat si am plecat p e Mezzo. Totusi era spre ora 11 noapte si nu am chef sa visez morti si sfartecati..
In concluzie. Eu unul nu o sa ii plang. La cate reesalonari de plata, amanari si scutiri au avut parte, conform Catavencu, si la ce rahaturi de emisiuni, violul de la ora 5 si mamamaruta cu aia aia lui de dupa, deja au fost prea multe.
La o adica de ce puii mea eu trebuie sa imi platesc impozitul la timp si pe ei  sa ii reesaloneze? Ce, eu nu pot baga banii la banca si obtin dobanda? Niste jegosi si nenorociti..

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate