Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...
 Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 

PRO TV, aproape de colaps

- - - - -
  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#19
zappaf

zappaf

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,231
  • Înscris: 09.05.2006
Banica si brenciu sunt vedete? Cred ca va uitati prea mult la teve.

#20
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006
Sincer, m-am uitat la Prost tv doar pt MASH. "Dansez" mi s-a parut o asa peltea, incat dupa cateava minute, am apasat telecomanda
Da, normal, exista mai mult prosti si inculti decat oameni cititi. Sa nu uitam de violul de la 5
altfel, ideea, sa dansam, pt ca are o mamica care are nevoie de ..dar fara acte medicale care sa ateste, si fara sa  vada daca nu cumva fiul are un Mercedes, sau BMW
Asa ca daca se duc dracului, sincer, putin imi pasa. La cat rau a facut cu atat mai bine..A fost un indemn al prostitutieie morale.
Acum nu ca latrinele turnatorului ar fi altceva...

Edited by Prien, 17 March 2014 - 16:50.


#21
1Adrian

1Adrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 08.03.2014
Ducase dracu ca oricum eu nici nu-mi mai amintesc de cind nu m-am mai uitat la ei ! Iar pe Esca , Banica , Brenciu si Maruta sa ii recicleze D.Diaconescu (de la Roma) caci numai asa avem sanse sa nu mai auzim de ei ! Mai termine cu cretinismele de genul Las fierbinti , La Maruta , Dansez pentru tine si Romanii au talent !

Edited by 1Adrian, 17 March 2014 - 19:22.


#22
nikuniku

nikuniku

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,256
  • Înscris: 04.06.2009
In momentul in care alte posturi tv o sa aiba emisiuni ca... "dupa 20 de ani" si "Romania te iubesc", emisiuni unde se spun lucrurilor pe fata, atunci pro tv-ul o sa dea faliment,pana atunci celor ce nu le place sa nu se uite. E clar ca au si emisiuni la care te uiti doar daca esti plecat cu capul, dansez pt. tine (se stie dinainte cine e castigatorul),master chef (idem), la maruta(cea mai proasta emisiune facuta vreodata de un post tv)... si altele,dar una peste alta pro-tv daca dau numai stirile de la 7,  17,  si 19 tot ar fii pe primul loc in audiente.

#23
1Adrian

1Adrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 08.03.2014

View Postnikuniku, on 17 martie 2014 - 19:23, said:

In momentul in care alte posturi tv o sa aiba emisiuni ca... "dupa 20 de ani" si "Romania te iubesc", emisiuni unde se spun lucrurilor pe fata, atunci pro tv-ul o sa dea faliment,pana atunci celor ce nu le place sa nu se uite. E clar ca au si emisiuni la care te uiti doar daca esti plecat cu capul, dansez pt. tine (se stie dinainte cine e castigatorul),master chef (idem), la maruta(cea mai proasta emisiune facuta vreodata de un post tv)... si altele,dar una peste alta pro-tv daca dau numai stirile de la 7,  17,  si 19 tot ar fii pe primul loc in audiente.
Mai nou ne uitam la un post generalist doar la stiri ? In general da doar prostii !

#24
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Pro TV era lider de audienta si pe vremea cand dadeau stiri doar seara 30 de minute si doua pastile pe scurt ziua.

Edited by necolae, 17 March 2014 - 19:39.


#25
nikuniku

nikuniku

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,256
  • Înscris: 04.06.2009
Ai dreptate @necolae, sa il lasam pe @1Adrian, cred ca s-a nascut dupa ultima ploaie. Dupa mintea lui cei ce se uita la stiri sunt niste prosti.

Edited by nikuniku, 17 March 2014 - 19:55.


#26
1Adrian

1Adrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 08.03.2014

View Postnikuniku, on 17 martie 2014 - 19:54, said:

Ai dreptate @necolae, sa il lasam pe @1Adrian, cred ca s-a nascut dupa ultima ploaie. Dupa mintea lui cei ce se uita la stiri sunt niste prosti.

View Postnikuniku, on 17 martie 2014 - 19:54, said:

Ai dreptate @necolae, sa il lasam pe @1Adrian, cred ca s-a nascut dupa ultima ploaie. Dupa mintea lui cei ce se uita la stiri sunt niste prosti.
M-ati inteles gresit ! Eu prefer mai putine televiziuni care sa dea programe de calitate decit multe unde poti vedea doar umplutura ! De multe ori am vazut stiri la A3 Iar La Pro Tv a aparut doar a2a zi si mi-a repeteto si 3 zile la rind !

#27
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 25.12.2010
pro  tv nu sta in  nici o vedeta!hai sa fim seriosi nici o vedeta care a plecat de la pro tv la alta televiziune nu a mai avut acelasi succes ca la pro tv!pro tv-ul face vedeta nu vedeta pro tv-ul!

#28
akki

akki

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 315
  • Înscris: 13.07.2008
http://economie.hotn...a.htm?nomobile=

#29
nikuniku

nikuniku

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,256
  • Înscris: 04.06.2009

View Postakki, on 17 martie 2014 - 20:19, said:

Exact ce i-am spus lui @1adrian, pro tv daca dau trei emisiuni de stiri pe zi,iar in rest numai reclama,tot ramane numarul 1, i bate pe ailalti de nu se vad. Asta e realitatea.

#30
bog4u

bog4u

    @Român

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,033
  • Înscris: 20.12.2007
A cam ramas doar sigla de ProTv .
Au audienta pentru ca oamenii s-au obisnuit sa urmareasca stirile(cu racituri sau nu) , filmele si emisiunile de divertisment, insa trebuie
sa fim obiectivi si sa recunoastem ca au coborat cam mult stacheta in ultimii ani .
Saptamana trecuta si-au facut reclama 7 zile cu "filmul saptamanii " The transporter"---o vechitura de 12 ani ---no comment Posted Image
Evident ,au sa ramana o buna perioada in top , cel putin cat timp  mai exista o parte din vedetele care I-au consacrat .

Edited by bog4u, 17 March 2014 - 20:33.


#31
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 25.12.2010
filmul transporter a fost lider de audienta aseara!chiar asa cum e el vechi!

#32
bog4u

bog4u

    @Român

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,033
  • Înscris: 20.12.2007
Exat ce spuneau colegii de mai sus: pot sa difuzeze si rahat impachetat in staniol...exista consumatori !

Unde sunt premierele de duminca seara cu care ne obisnuise pro-ul ?

Edited by bog4u, 17 March 2014 - 20:45.


#33
1Adrian

1Adrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 08.03.2014

View Postnikuniku, on 17 martie 2014 - 20:24, said:

Exact ce i-am spus lui @1adrian, pro tv daca dau trei emisiuni de stiri pe zi,iar in rest numai reclama,tot ramane numarul 1, i bate pe ailalti de nu se vad. Asta e realitatea.
Atunci unde-s banii ?Posted Image

#34
nivir

nivir

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 21.09.2008
Ei..premiere au..recent a fost. " Cod  rosu la casa alba " 2013, saptamana asta Now you see me - Jaful perfect 2013....in curand  The Woolverine - 2013 .  Filme noi dau.. Spre deosebire de concurenta lor care nu stiu de asa ceva in grila. Protv are cam  de toate pt toti.. Cel mai bun mixt de programe. nu gramezi de show- uri de divertisment fara audienta!

#35
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,885
  • Înscris: 28.11.2006
Cred ca o sa discutam despre falimentul Pro TV la fel de mult cat s-a vorbit despre falimentul RCS-RDS :P

#36
dan78rom

dan78rom

    in omnia paratus

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,070
  • Înscris: 28.02.2008
Eu n-am mai urmarit de mult televiziune, dar intreb: pro-tv mai da si filme intre reclame?
Am aici unde sint acum, in lumea a iii-a 90 de canale pe satelit, platite. Nu vad reclame decit intre filme sau intre emisiuni.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate