Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...
 O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...
 Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook
 

Xperia Z1 la Evomag

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
meercha

meercha

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 06.04.2008
Salut

Astazi am incercat sa achizitionez pt cineva, un telefon Sony Xperia Z1, de la Evomag. Comanda a fost data acum doua seri, am primit confirmare astazi ca produsul este in magazin si am fugit sa il ridic. Stupoare! Cutia era lovita intr-un colt, prezenta urme serioase de transport defectuos, peste care as fi trecut daca era macar sigilata. Bineinteles ca nu am acceptat produsul, am cerut explicatii care au cam intarziat sa apara. Era normal ca pachetul sa fie desigilat? Trebuia sa il accept asa? Mentionez ca am comandat un produs nou, nu din sectiunea de resigilate.

Multumesc

#2
nknwn666

nknwn666

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,364
  • Înscris: 27.09.2007
Nu, nu era normal si bine ca nu ai acceptat.

#3
alexandrualex93

alexandrualex93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 459
  • Înscris: 03.03.2014
Frate,asa se intampla cand cumperi de la toti ratatii Posted Image)
Eu fac asa,caut un produs intai pe net sas vad price range,dupa ma arunc pe emag,dupa citesc cate 10 pagini de google search despre fiecare magazin unde e pretu mai mic ca l;a emag incluzand livrarea si garantia,daca nu gasesc ceva convenabil iau de la emag pentru simplu fapt ca,livreaza gratis peste 99 de lei fara kg si km in plus oriunde,au service propriu servskills si la 3 ridicari iti schimba produsu sau stornare factura + ridica gratis de la tine de acasa cu fan curierul,poti returna si in ziua 29 fara nici o intrebare sau complicatii Posted Image

NU FAC RECLAMA,doar ca frate...cand cineva are servicii bune merita recomandat...


EDIT EVOMAG sa nu uitam cu 1 saptamana inainte de black friday xbox 4gb slim 899 ron black friday pret 920 taiat trecut 899

FUCK YEAH BLACK FRIDAY RULES! dupa faza asta mi-am bagat pl in ei si numai cumpar niciodata de la ei plus la faza nesimtita cu livrari de rahat unde iti platesti singur greutatea peste nustiu cat si km in plus...hai JET evomag :)

Edited by alexandrualex93, 13 March 2014 - 15:54.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate