Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

LaserDiscuri (Laser Discuri)

  • Please log in to reply
760 replies to this topic

#757
mrfe

mrfe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,211
  • Înscris: 12.01.2004
Achiziția de sfârșit de an.

Attached Files



#758
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,572
  • Înscris: 13.06.2004
"The hunt for Red October/Vânătoarea lui Octombrie Roşu" îl am sau îl aveam şi eu. N.T.S.C., primit cadou din S.U.A.
"Fargo" e comedie neagră.
"Stripatase" a fost făcut după un roman care s-a vândut bine, însă filmul a fost considerat prost, primind şi o "Zmeura de Aur". Ştiu de el de la vremea lui (1997 sau 1998), însă nu l-am văzut.

#759
mrfe

mrfe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,211
  • Înscris: 12.01.2004
Am vrut să trec anul ăsta de 100 de discuri. Nu am reusit. La anul sigur trec și mai vreau să adaug 1-2 aparate de backup. Încerc să măresc numărul de discuri PAL și box set dar nu îmi iese nicicum.. tot timpul găsesc ceva ofertă care îmi strică planurile :)

#760
FC72

FC72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,628
  • Înscris: 06.03.2005
So90's!

#761
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,572
  • Înscris: 13.06.2004
Dacă te referi la filmele din colecţia lui mrfe, da. Dacă te referi la tehnologie, poate să fie şi '80's, că atunci s-a răspândit tehnologia. Eu nu prea am bani, aşa că nu iau orice disc. Şi de ce să iau discuri cu filme la care nu prea mă uit? Din filmele scoase pe LaserDisc, sunt doar câteva la care m-aş uita de mai multe ori şi pe alea da, le-aş dori în colecţie. În rest, muzică şi prezentări. Dar astea sunt scumpe şi/sau foarte rare.
Cine ştie, dacă mai găsesc player ieftin, mai îmi iau încă unul. Visul meu e un player top-loader cu laser generat de tub. Că alea-s printre primele + mi se pare mai specială tehnologia.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate