Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 

Retenție R.C.S.

- - - - -
  • Please log in to reply
5197 replies to this topic

#1891
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,136
  • Înscris: 26.07.2009
Poate cei de la rds-rcs nu o sa mai transmita in anii care urmeaza Liga 1 ca acum si o sa fie forta cei de la Dolce Sport si de aceea fac aceste oferte :D.

#1892
lupull

lupull

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,076
  • Înscris: 21.02.2007
La ce fotbal se joaca in RO , pt. mine este un ''beneficiu'' daca nu ar mai transmite meciurile din Liga 1
Mai bine sa transmita meciuri de fotbal international , acolo unde intr-adevar ai ce vedea , asa ca..........

#1893
iFeaR

iFeaR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 20.06.2012

View Postcristinel07, on 31 martie 2014 - 01:10, said:

Poate cei de la rds-rcs nu o sa mai transmita in anii care urmeaza Liga 1 ca acum si o sa fie forta cei de la Dolce Sport si de aceea fac aceste oferte Posted Image.

Oh, ce pierdere. Trebuie neaparat sa ma duc la dolce sa-mi fac abonament special pentru liga 1. Am auzit ca si Romtelefon are ofere de rententie, aia ce motiv mai au ?

#1894
chris_t

chris_t

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,116
  • Înscris: 27.04.2006
Azi la RDS: "nu mai oferim tablete" la fidelizare!

#1895
Se7en_Fury

Se7en_Fury

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 10.03.2014
Din ce am citit pe acel act, astăzi se încheie campania.

#1896
khristy36

khristy36

    Sunt bestii care se plimba prea mult pe pamant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 02.10.2010
campania la tablete? O urma alte promotii, cu luni gratuite mai multe.

#1897
Se7en_Fury

Se7en_Fury

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 10.03.2014

View Postkhristy36, on 31 martie 2014 - 16:37, said:

campania la tablete? O urma alte promotii, cu luni gratuite mai multe.
Campania de fidelizare, tv și tablete.


#1898
lupull

lupull

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,076
  • Înscris: 21.02.2007
Daca e adevarat , au o bila NEAGRA la faza asta
Oricum se apropie pastele si trebuie sa apara ofertele cu ''iepurasul''
Macar daca au bunul simt , unul dintre cei doi angajati ai rcs-ului care activeaza pe acest thread sa ne aduca la cunostinta ''oficial'' aceasta stire

#1899
khristy36

khristy36

    Sunt bestii care se plimba prea mult pe pamant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 02.10.2010
Il au amandoi si sigur vor raspunde.

#1900
Belfas09

Belfas09

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 22.08.2011
Salutare Posted Image astazi am primit mesaj dupa lungi asteptari ca pot ridica tableta in 7 zile . (samsung galaxy tab 3 210 wifi+3g) probabil a ajuns stocul cu tablete Posted Image

Edited by Belfas09, 31 March 2014 - 16:55.


#1901
lupull

lupull

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,076
  • Înscris: 21.02.2007
Scuze daca sa inteles despre bunul simt al celor doi reprezentanti rcs de pe acest thread , eu dorind sa ma exprim cu bunul simt din partea rcs-ului care sa-le transmita celor doi reprezentanti stirea in cauza
Nu de alta , insa se stie foarte bine ca multe ''stirii'' se afla intai de pe forum si apoi din surse/directi oficiale

Legat de oferta de retentie , rcs-ul sigur nu a ''ofertat'' toti abonatii , personal am doi/trei colegi de serviciu care nu si-au ''inoit'' vechile contracte ( tv , internet , telefonie ) de când au devenit abonati rcs
Un al patrulea coleg de serviciu si singurul a fost vizitat de agentul de vanzari , insa a refuzat aceste oferte de retentie si a ramas doar cu abonamentul de tv
Probabil ca din zece abonati care trebuiau sa isi reinoiasca abonamentele , doi au avut aceasta ''sansa'' , restul................si la cate ''milioane'' de abonati are rcs-ul in RO ................

Edited by lupull, 31 March 2014 - 17:04.


#1902
protecties

protecties

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,190
  • Înscris: 06.11.2008

View PostBelfas09, on 31 martie 2014 - 16:55, said:

Salutare Posted Image astazi am primit mesaj dupa lungi asteptari ca pot ridica tableta in 7 zile . (samsung galaxy tab 3 210 wifi+3g) probabil a ajuns stocul cu tablete Posted Image
Esti sigur ca e T211 ( adica T210 cu 3g ) si nu e T111?

#1903
Se7en_Fury

Se7en_Fury

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 10.03.2014

View Postlupull, on 31 martie 2014 - 16:49, said:

Daca e adevarat , au o bila NEAGRA la faza asta
Oricum se apropie pastele si trebuie sa apara ofertele cu ''iepurasul''
Macar daca au bunul simt , unul dintre cei doi angajati ai rcs-ului care activeaza pe acest thread sa ne aduca la cunostinta ''oficial'' aceasta stire

Vă poate confirma oficial oricine deține cererea de retenție, 31.03.2014.

Edited by Se7en_Fury, 31 March 2014 - 17:06.


#1904
Belfas09

Belfas09

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 22.08.2011

View Postprotecties, on 31 martie 2014 - 16:59, said:

Esti sigur ca e T211 ( adica T210 cu 3g ) si nu e T111?
Da in sms era clar specificat modelul tabletei ( adica samsung galaxy tab 3 210 wifi+3g.. adica ultima tableta oferita ) :P

#1905
protecties

protecties

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,190
  • Înscris: 06.11.2008
Eu am primit asa sms-ul azi Comanda dvs la Digi pentru Tableta 3G Model 2  cu nr xxxx: Echipamentul este disponibil si rezervat 7 zile in punctul de prezenta Calea Crangasi, Nr. 13, Bl. 11, Sc. 1, Ap. RDS, Bucuresti. RCS&RDS ....acum din ce am citit pe forum o sa primesc modelul T111.

#1906
Belfas09

Belfas09

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 22.08.2011
protecties nu primesti modelul t111 !! primesti modelul comamandat de tine :)

#1907
mihu30

mihu30

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,000
  • Înscris: 09.07.2009
Astazi dimineata am comandat eu in reprezentanta din Pitesti prelungire + tableta 3g varianta 1. Nu mi s-a spus cum ca s-ar opri promotia. Am primit si sms-ul de confirmare plus imediat si sms-ul cu 5 zile. Banuiesc ca daca se termina nu mai pierdea timpul cu mine si nici nu mi se confirma comanda...sau poate am eu noroc

Astazi dimineata am comandat eu in reprezentanta din Pitesti prelungire + tableta 3g varianta 1. Nu mi s-a spus cum ca s-ar opri promotia. Am primit si sms-ul de confirmare plus imediat si sms-ul cu 5 zile. Banuiesc ca daca se termina nu mai pierdea timpul cu mine si nici nu mi se confirma comanda...sau poate am eu noroc

Astazi dimineata am comandat eu in reprezentanta din Pitesti prelungire + tableta 3g varianta 1. Nu mi s-a spus cum ca s-ar opri promotia. Am primit si sms-ul de confirmare plus imediat si sms-ul cu 5 zile. Banuiesc ca daca se termina nu mai pierdea timpul cu mine si nici nu mi se confirma comanda...sau poate am eu noroc

#1908
chris_t

chris_t

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,116
  • Înscris: 27.04.2006
Mie mi-au oferit 2 luni gratis la prelungirea pe 1 an și 4 luni pe 2 ani, n-am înțeles exact dacă e fidelizare sau retenție. S-a exprimat ceva de genul "pentru unii clienți care solicită închiderea contractului, dar n-am înțeles dacă ăstea 4 luni sunt pentru toți sau doar dacă vrei să pleci.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate