Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Silueta dupa nastere

- - - - -
  • Please log in to reply
111 replies to this topic

#91
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Nu-s sperioasa, dar credeam ca e evident ca nu-s foarte pe subiect. Io nu-s obsedata de mancare sanatoasa & shit. Pentru ca-s foarte pofticioasa.

Silueta dupa nastere poate reveni la normal daca iti doresti cu adevarat. Dar asa cum spune si Darkangelo, cu ce ma deranjeaza pe mine ca vecina-mea nu vrea ( sau nu poate ) sa fie slaba? E fix treaba ei.

Edited by MembruAnonim, 02 February 2014 - 10:53.


#92
proxtu

proxtu

    fativore

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,451
  • Înscris: 12.02.2006
Întrebarea ar fi cu ce te deranjează că o necunoscută o dezaprobă pe vecina ta ? E fix treaba necunoscutei, nu ? Posted Image

Edited by proxtu, 02 February 2014 - 10:55.


#93
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Sunt convinsa ca la asta iti va raspunde ea. Posted Image

#94
proxtu

proxtu

    fativore

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,451
  • Înscris: 12.02.2006
Am înțeles, deci tu i-ai dat like doar pentru că o placi. You naughty girl...

#95
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

View Postproxtu, on 02 februarie 2014 - 10:55, said:

Întrebarea ar fi cu ce te deranjează că o necunoscută o dezaprobă pe vecina ta ? E fix treaba necunoscutei, nu ? Posted Image

am observat adesea ca astea care dezaproba sunt fix alea care nu arata ca si cum ar putea dezaproba pe cineva. sunt convinsa ca nu-i cazul corinei.
ma deranjeaza, ca tin la vecina mea. n-o cunosc dar o vad cum se lupta cu grasimea si vointa. si stiu ca de cate ori e numita "vaca grasa" de cate o silfida fit se duce fix le frigider si mai mananca ceva.

#96
proxtu

proxtu

    fativore

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,451
  • Înscris: 12.02.2006
Ei, nu trebuie să te simți tu vinovată pentru că vecina ta n-are voință și/sau e neștiutoare. Pune mâna și o îndrumă sau lasă sentimentele deoparte. Ori îți pasă cu adevărat de ea, ori nu. Sau îți pasă așa, de la o distanță confortabilă ? :P

#97
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

View Postproxtu, on 02 februarie 2014 - 11:11, said:

Ei, nu trebuie să te simți tu vinovată pentru că vecina ta n-are voință și/sau e neștiutoare. Pune mâna și o îndrumă sau lasă sentimentele deoparte. Ori îți pasă cu adevărat de ea, ori nu. Sau îți pasă așa, de la o distanță confortabilă ? Posted Image
M-ai prins! Nu-s asa de gingasa incat sa-mi pese. Sunt egoista de-aia pe care o intereseaza numai fundul ei. Si stiu cata munca, cata stiinta si cata vointa imi trebuie sa mi-l tin la dimensiunile actuale. Mai ales ca si eu am momente in care imi vine sa-mi bag picioarele si sa ma mut la mec. Da' n-am bani sa-mi cumpar alte haine.

#98
proxtu

proxtu

    fativore

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,451
  • Înscris: 12.02.2006
Bravo, așa și trebuie. Nu e cazul să ne facem griji pentru niște necunoscuți cu care s-a nimerit să locuim în același bloc :P

#99
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

View Postproxtu, on 02 februarie 2014 - 11:23, said:

Bravo, așa și trebuie. Nu e cazul să ne facem griji pentru niște necunoscuți cu care s-a nimerit să locuim în același bloc Posted Image
si daca m-as ingrijora de fundul altora, tot nu as putea sa ma ingrijorez folosind termeni ca "vaca", "imbuibata", etc. poate doar daca as fi foarte urata si foarte frustrata. da' cum eu sunt mediu de urata si de frustrata...

#100
proxtu

proxtu

    fativore

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,451
  • Înscris: 12.02.2006
Aici sunt de acord cu tine, comparatia cu vaca e fara sens, vaca mananca relativ delicat si numai verdeturi :P

#101
m0rpheus

m0rpheus

    Ză uan!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,844
  • Înscris: 26.02.2008
Eu am trecut doar s-o salut pe semi urâta frustrată Posted Image

#102
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postproxtu, on 02 februarie 2014 - 11:33, said:

Aici sunt de acord cu tine, comparatia cu vaca e fara sens, vaca mananca relativ delicat si numai verdeturi Posted Image

Esti de speriat! :lol:

#103
proxtu

proxtu

    fativore

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,451
  • Înscris: 12.02.2006
Stiam eu ca-ti place umorul meu :D

#104
diorama

diorama

    We are stardust

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 15.10.2006
Eu intelesesem ca Corina le huleste pe grasele ipocrite care se iau de aia care arata bine dupa nastere. Nu de toate grasele.

#105
proxtu

proxtu

    fativore

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,451
  • Înscris: 12.02.2006
Prea blanda @corina asta...

#106
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

View Postdiorama, on 02 februarie 2014 - 15:08, said:

Eu intelesesem ca Corina le huleste pe grasele ipocrite care se iau de aia care arata bine dupa nastere. Nu de toate grasele.
Eu am inteles ca Corina o avea bani de bone, femei de serviciu, antrenor personal si de alte resurse la care fata din poza are acces si la care ajung desigur si toate grasele imbuibate si ipocrite din Romania care nu vor sa arate asa la trei zile dupa ce au nascut, numai de ale naibii ce sunt. Ca s-o scarbeasca p-asta mica cu grasimea lor, cum ar veni.

#107
proxtu

proxtu

    fativore

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,451
  • Înscris: 12.02.2006
Pentru că banii, bonele și antrenorii personali sunt calea sigură spre o siluetă de silfidă :)

#108
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

View Postproxtu, on 02 februarie 2014 - 15:22, said:

Pentru că banii, bonele și antrenorii personali sunt calea sigură spre o siluetă de silfidă Posted Image
la fel de sigura ca si jignitul si aratatul cu degetul.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate