Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!
 La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour
 Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 

Cosmote Xplore

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
alanti

alanti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 22.10.2011
Cosmote Xplore este un smartphone high-end, echipat cu un display de 4.5 inch LCD cu touchscreen capacitiv, ce suporta o rezolutie maxima de 480 x 800 pixeli. Sistemul de operare folosit este Android 4.1.2 Jelly Bean, alaturi de un procesor quad-core de 1.2 Ghz. Pe langa acestea, Cosmote Xplore mai dispune si de alte functii precum GPRS, EDGE, GPS, Wi-Fi, Bluetooth si USB.
Memorie internã 4 GB stocare, 1 GB RAM

Camera 5 MP, autofocus, blit LED
Procesor Quad-core 1.2 Ghz
Este lansat la pretul de 549 lei (pret la liber).La abonamentele free:free S 249 RON(8,8 euro/luna),free M 129 RON (15 euro/luna),abonamentul free L 1 RON (15 euro/luna)
Sfaturi si pareri!

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Salut. Afisajul este de doar 4 inch. Este ZTE Blade V. Vine blocat in retea. Deblocarea dureaza in medie 3 zile lucratoare dar pot fi cazuri de 15 zile lucratoare. Asta la liber. Are gps bun. Bateria insuficienta (nu dureaza mai mult de 23 ore). Afisaj ok. Camerele nu sunt prea bune nici macar la lumina naturala. Vine cu aplicatii cosmote preinstalate. Pentru user din 4gb sunt liberi intre 900mb si 1.2 gb, depinde de ce faci. Sistemul ocupa in RAM circa 550 mb, dar ce ramane este arhisuficient pentru utilizator. Procesorul este deosebit de bun. Nu are flashplayer preinstalat, dar se poate pune. Este deosebit de decent pentru internet si browsing, chiar extraordinar.

Edited by MembruAnonim, 25 December 2013 - 20:21.


#3
-same-

-same-

    Inactive member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,466
  • Înscris: 21.12.2013
high end.

hahahahha

#4
nikuu75

nikuu75

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 28.12.2013
Am cumparat un telefon Cosmote Xplore nou nout si nu e decodat , chiar necesita sa ma duc sa il decodez ? Ca daca il duc la magazin 2 sapt imi ia sa il faca , stie cineva cum as putea face rost de codul respectiv pentru al decoda sa mearga si pe alte retele ? Multumesc

#5
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,430
  • Înscris: 16.03.2011
Orice alta decodare facuta de tine anuleaza garantia.

#6
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,351
  • Înscris: 13.01.2011
Posted Image  Blocheaza si astia acum ?!

Cand eram eu la ei, ani in urma, am luat telefon neblocat, pe atunci stiu ca nu aveau blocare pe telefoanele lor.

#7
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,430
  • Înscris: 16.03.2011
E nevoie de o lege care sa interzica asa ceva.

#8
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Cred ca doar gadgeturile sub brand propriu sunt codate...

#9
qNpHard

qNpHard

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 391
  • Înscris: 01.08.2013
Nu este cumva quad core cortex a5 ? Mai bine il faceau single core a9 ca pe l5 II si mai faceau o treaba.L-au stricat la faza asta..

#10
parintily

parintily

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,571
  • Înscris: 08.01.2007
Acest telefon are optiune in meniu sa blocheze automat apelurile cu nr ascuns?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate