Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10
 Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...
 O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...
 Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 

P2P client: eMULE

- - - - -
  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#73
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
La mine se conecteaza foarte bine la Razorback 3.0
UPC.

#74
Shwan

Shwan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 18.04.2005
Se pare ca si-a revenit  :rolleyes: ! Nu stiu ce a fost cu el de cateva saptamani...

#75
ghitapg2

ghitapg2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,529
  • Înscris: 07.04.2005
Hmmm... m-am lamurit si eu care-i faza cu creditele.

Am si eu o intrebare. Daca am inceput sa iau un fisier pe un calc, pot lua fisierul incomplet sa-l pun pe alt calc in share si sa continui sa-l down?

#76
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 16.06.2004
se poate.. copii fisierele din temp si le copii in temp-ul celulilat calc... ideea este sa aiba nume diferite... sau sa fie gol folderul destinatie...


eu am o problema mare.. de ceva timp nu imi mai merge deloc emule... se conecteaza la servere dar NU descarca nimic...

#77
kendoo

kendoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 16.07.2007
Mi-am instalat Emule,ultima versiune. Imi place,pt ca "gaseste" cam orice dai la search,dar aduce cu o viteza foarte mica ( in medie, 17-20 kb/s) Cu uTorrent aduc si cu 500-600 kb/s,iar cand aduc de pe vreun site,sa zicem o versiune oarecare de Linux,aduc si cu 1,5 Mb/s. Am setat eu ceva gresit? E vorba de serverul pe care-l aleg,dupa ce dau connect,la butonul din stanga-sus ?Ajutati-ma ,va rog.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate