Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...
 Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...
 Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl
 Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...
 

Alegere telefon la liber suma maxima 3500 lei

- - - - -
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#1
Elektronik

Elektronik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 636
  • Înscris: 01.07.2008
Acum cred ca a venit timpul sa renunt la al meu galaxy note 1 din cauza ca majoritatea oamenilor cu care comunic imi spun ca ma aud de parca as fi intr-un butoi si se aude si ecou dar asta imi face doar pe reteaua vodafone si nu sunt de acord sa trec la alta retea avand un abonament foarte bun la ei. Am schimbat si cartela dar nu stiu care este problema. Inclin spre note 3, sony xperia z1,iphone 5s sau pot asculta si alte pareri. Nu ma intereseaza sistemul de operare doresc ca totul sa fie intuitiv si sa nu ma faca sa ma plictisesc deci sa aiba diferite functii fun asa incat sa ma bucur de telefon. Imi puteti da o parere? Multumesc anticipat

#2
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,738
  • Înscris: 28.12.2008
Note 3, mai ales că vii de la 1 şi eşti obişnuit cu mărimea mai generoasă.

#3
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,082
  • Înscris: 10.04.2006
Note 3 clar daca esti obisnuit cu marimea.

#4
mikealex9

mikealex9

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,096
  • Înscris: 01.11.2013
5S.

#5
emyboy

emyboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,666
  • Înscris: 15.01.2011

View Postmikealex9, on 09 decembrie 2013 - 19:51, said:

5S.

Ala nu e telefon . E doar ceva inutil care atrage priviri .
Note 3 e cu mult peste haifon .

#6
sorin83

sorin83

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,262
  • Înscris: 19.08.2007
5s n-are cum sa atraga mai multe priviri decat note 3 gandind strict din punct de vedere al marimii. :)

#7
adycoke2

adycoke2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 945
  • Înscris: 03.08.2011
Lumia 1520!!Blackberry Z30!!!

#8
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,148
  • Înscris: 05.12.2002
N-au reusit astia sa activeze functia de convorbire pe Galaxy Camera? Garantat aia ar atrage cele mai multe priviri cand ai tine-o la ureche Posted Image

Edit: Galaxy S4 Zoom se pare ca face asta dar are performante slabe.

Desi HTC One are camera de rahat (una dintre principalele functii pe care se bate moneda), daca ar fi sa-mi iau maine telefon tot pe asta l-as alege, dintre ce exista pe piata acum.

Edited by Alice, 09 December 2013 - 20:52.


#9
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,921
  • Înscris: 01.01.2010
Z1 am eu. Il recomand,

De asemeni, recomand One. Nu inteleg treaba cu camera, cand eu am facut cu telefonul acela (pe care l-am detinut, nu doar testat), poze absolut magnifice.

Blackberry?! DE CEEE?! Intr-o lume in care mai toate telefoanele sunt inteligente si pot face orice, de ce mi-as lua ceva care era odata..altceva?

Colegule, peste toate, cred ca vei alege Note 3. Adica, poate fi cel mai potrivit pentru tine, plecand de la inaintasul Note.

Edited by YOUR_GOD, 09 December 2013 - 20:57.


#10
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,148
  • Înscris: 05.12.2002
Si eu am facut poze excelente, dar e a 2-a oara in service pe motiv de 'poze rosii cand nu are suficienta lumina'. Cum nu sunt singurul, pot spune ca este o problema.

#11
nanashu

nanashu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 18.08.2004
de citit: http://www.androidau...es-2013-321012/

Best smartphone for workaholics – Galaxy Note 3
Runner up – The LG G2 is smaller and lighter than the Note 3 and it has a range of handy software features like QuickMemo and QSlide, but it doesn’t have the S-Pen or a microSD card slot.

Best smartphone for entertainment lovers – HTC One

Best smartphone for outdoorsy types – Sony Xperia Z1

Best smartphone for trendsetters – LG G Flex

Best smartphone for photographers – LG G2

Edited by nanashu, 09 December 2013 - 21:04.


#12
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007

View Postnanashu, on 09 decembrie 2013 - 21:03, said:

Best smartphone for photographers

Posted Image ce banc prost!

#13
Kobra2602

Kobra2602

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,356
  • Înscris: 09.11.2006

View Postnanashu, on 09 decembrie 2013 - 21:03, said:

Best smartphone for photographers – LG G2 DSLR

Edited by Kobra2602, 09 December 2013 - 21:51.


#14
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,454
  • Înscris: 26.02.2012

View Postmikealex9, on 09 decembrie 2013 - 19:51, said:

5S.
A zis ca sa nu se plictiseasca sa fie fun...eu unu cred ca dupa maxim o saptamana m as plictisi de iphone.

Note 3
Acum depinde si de ce ti place, Z1 htc one S4 G2 toate sunt performante nu ai cum sa dai gresi, i ati ce iti place

#15
Elektronik

Elektronik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 636
  • Înscris: 01.07.2008
Nu consider o problema marimea telefonului atata timp cat pot sa il port in buzunar singurul care nu-mi incape si e mare e xperia z ultra. Oricum daca iau note 3 nu-l vad la mine fara "acel ceas". Toata lumea pe care o cunosc eu m-a indemnat sa-mi cumpar iphone pentru ca face poze clare, cica nu se blocheaza niciodata si totul este fluent.Htc one nu`mi doresc din cauza problemelor de constructie ce le-am vazut cu ochii mei la o folosire intensiva,problema este ca eu imi schimb telefonul la 3 ani dar batranul meu galaxy note abea acum a inceput sa imi dea o oarecare forma de plictis. De asemenea de sony xperia z1 nu stiu aproape nimic ce dezavantaje ar fii la telefonul asta pentru ca mie toata lumea mi-a spus ca este exact ca si galaxy note 3 diferenta dintre ele fiind doar la pret dar e infima suma si ecranul mare de pe note. Insa mie mi s-au parut totusi interesante functiile lui note 3 despre care nu stiu nimic si poate si acest note are ceva problem despre care eu sincer nu stiu.

#16
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,454
  • Înscris: 26.02.2012
Atunci mergi pe note 3 si sa ne spui si noua ce instabilitati ai gasit fata de ios ala stabil..
iOS este un sistem primitiv fata de un 4.3 4.4

#17
Elektronik

Elektronik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 636
  • Înscris: 01.07.2008
Eu din pacate tot nedumerit am ramas si cand am mai intrebat pe unii si altii de note 3 mi-au zis ca se mai blocheaza dar asta este nimeni nu`i perfect. Apai nu pot sa ma gandesc ca dau o suma mare de bani pe un telefon care hmm nu-mi "satisface" cerintele. Vreau doar cei care au butonat cat de cat si android si ios sa-mi zica.. parerea lor. Va multumesc

#18
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Copilul meu e cel mai frumos, TU zici ca al tau e cel mai frumos, EL zice ca al lui e cel mai frumos si uite asa nu ajungi la nicio concluzie.

TOATE sistemele de operare se blocheaza sau fac figuri, unele mai mult altele mai putin, depinde unde si cat le scarpini.
Nimic nu e perfect, mereu e perfectibil.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate