Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Alcatel One Touch Idol X DualSim

- - - - -
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#19
raphy

raphy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 420
  • Înscris: 28.02.2006
Se inchide...adica vrei sa spui ca individul care suna are senzatia ca ai telefonul inchis? Nu are prin meniu ceva de administrare a cartelelor (ceva de genul Sim Management) care sa activeze call forwarding sau altceva?

#20
Ursu82_Kiki

Ursu82_Kiki

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 29.12.2008
Da asa ai impresia! Sincer, nu stiu daca are asa ceva ca nu ma interesat!

#21
raphy

raphy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 420
  • Înscris: 28.02.2006
Sa inteleg ca nu mai ai telefonul...dar oare call forwarding de pe un SIM pe altul nu se poate face?

#22
Ursu82_Kiki

Ursu82_Kiki

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 29.12.2008
Eu am telefonul, de fapt sotia! Eu sunt in belgia si am o cartela de ro si una de be! Eu nu pot sa fac fowarding pe aceste cartele si nici nu ma intereseaza deocamdata! Si de asta nu-ti pot da anumite detalii dar daca imi spui ce sa caut pe el, poate te ajut

#23
raphy

raphy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 420
  • Înscris: 28.02.2006
Ar trebui sa existe o setare ceva, zic eu. Cred ca la Settings -> Call -> Call Forwarding sau de la Phone -> Tasta Meniu -> Call Settings -> Call forwarding daca se ramifica in vreun mod in SIM 1 si SIM 2 atunci pare ok in sensul ca se poate seta pentru fiecare in parte.
Multumesc pentru ajutor.

#24
ginoxxx

ginoxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 01.06.2008
eu nu am gasit asa ceva in telefon, dar tot la fel eu am o cartela de orange si una de ortel belgia si nu ma interesat sa fac deviera apeluri. asta poti sa faci direct de la operatorul de telefonie...de exemplu sa iti devieze aplelu catre cartela care e activa atunci cand cealalta e "inchisa"

#25
tatimeu

tatimeu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,337
  • Înscris: 15.10.2007
Are posibilitatea de deviere a apelurilor de pe un număr pe celalalt numar

#26
raphy

raphy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 420
  • Înscris: 28.02.2006
Salut, cum se poate face asta mai exact? Ai putea sa redai, te rog, pasii (daca ai telefonul)?

Edited by raphy, 22 January 2014 - 23:30.


#27
tatimeu

tatimeu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,337
  • Înscris: 15.10.2007
Phone- butonul capacitiv din dreapta (cele patru liniute)-settings-voice call-call forwarding-alegi cartela-forward when busy- alegi redirectionare pe cealalata cartela

#28
raphy

raphy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 420
  • Înscris: 28.02.2006
Multumesc mult pentru ajutor.

#29
tatimeu

tatimeu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,337
  • Înscris: 15.10.2007
Eu asa am facut. Nu am probat  caci am o cartela Digi( pentru net) deci nu m-a apeleaza nimeni si una orange de pe care vorbesc

#30
nirolff

nirolff

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 20.01.2014
cum vi se pare telefonul calitate/pret?

#31
ginoxxx

ginoxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 01.06.2008
e bun ca si raport calitate pret. eu acum juma de ora i-am spart geamul dragontrail si jumate de touch nu mai raspunde....dupa o cazatura de la aprox 1,5-1,8 metrii in colt. asa o sa vedem cum stau si pe partea de suport. dar asta cam in 2 saptamani cand o sa ajung acasa.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate