Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 

EcoLand 4 Comuna Berceni

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
sony123

sony123

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 23.10.2013
Salut,
Deschid acest topic pentru a cunoaste persoane care au cumparat loturi de teren in EcoLand Berceni, daca stiu lucruri legate de dezvoltarea zonei, canalizare, gaze, drumuri asfaltate.

#2
crisbud

crisbud

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,242
  • Înscris: 07.12.2011
esti vanzatorul loturilor?

#3
sony123

sony123

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 23.10.2013

 crisbud, on 23 octombrie 2013 - 13:44, said:

esti vanzatorul loturilor?
salut, nu sunt vanzatorul loturilor, am cumparat un lot de teren in EcoLand si doream sa cunosc persoane care au cumparat, doresc sa cumpere, daca stiu ceva de dezvoltarea zonei, asta a fost ideea topicului.

#4
666marius

666marius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 08.09.2013
Salutare, sunt si eu interesat de cumpărarea unui teren in Comuna Berceni si desigur in căutările pe net am dat si peste cei de la Ecoland si Am citit pe forumuri o mulțime de posturi pozitive si negative despre ei.  Crisbud având in vedere ca tu ai cumparat de la ei, îmi poți da mai multe detalii? M-a refer la modul de lucru cu vânzătorii, la locatia terenului, vecinatati, Facilități, utilități. Multumesc.

#5
sony123

sony123

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 23.10.2013

 666marius, on 04 noiembrie 2013 - 17:32, said:

Salutare, sunt si eu interesat de cumpărarea unui teren in Comuna Berceni si desigur in căutările pe net am dat si peste cei de la Ecoland si Am citit pe forumuri o mulțime de posturi pozitive si negative despre ei.  Crisbud având in vedere ca tu ai cumparat de la ei, îmi poți da mai multe detalii? M-a refer la modul de lucru cu vânzătorii, la locatia terenului, vecinatati, Facilități, utilități. Multumesc.
Salut,

Si eu am cumparat de la ei, in EcoLand 4 ( langa lac ), depinde cu cine vorbesti - eu am vorbit prima data cu unu care mi a facut capu calendar ( ca se construieste, ca se face, vindea si pe masa si pe tacsu :))) ), apoi am vorbit cu Edi care a fost realist, in acest moment din cate stiu mai sunt cateva parcele de vanzare pe acest lot, de fiecare data cand ma duc cineva se apuca de constructie.
Avantaje - curent la poarta, zona noua de constructii, aproape de soseaua principala. Dezavantaje : drum pietruit, neiluminat stradal ( inca ), gaze in plan ( pentru anul 2020 :) )

#6
666marius

666marius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 08.09.2013
Salut,

Multumesc pt raspuns. Se poate sa îmi spui suprafața cumpărată si prețul plătit?
O zi buna

#7
sony123

sony123

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 23.10.2013

 666marius, on 05 noiembrie 2013 - 13:43, said:

Salut,

Multumesc pt raspuns. Se poate sa îmi spui suprafața cumpărată si prețul plătit?
O zi buna
Salut
400 m utili /10.000 euro

#8
nycko99

nycko99

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 09.06.2011
Buna ziua
Mai sunt 2 loturi disponibile :)...din 93

#9
bogdanmihaibirsanescu

bogdanmihaibirsanescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.12.2014
sony123  ai curentul in poarta ? Cred ca ai doar stalpul in poarta si ti explic si de ce cred lucrul acesta . Anul trecut am cumparat si eu un lot iar anul acesta inca unul si m am apucat si de constructie . Toate bune si frumoase pana acum cateva zile cand am aflat ca reteaua electrica  nu este agreeata de Enel si trebuie sa  trag pe cheltuiala mea 250 metri de cablu pentru a ma racorda la electricitate .. Iluminat stradal nu exista si nici nu o sa fie prea curand , drumul trebuia pietruit de anul trecut dar nu s a intamplat lucrul acesta pentru ca asa cum spune domnul agent imobiliar nycko99 in vanzare nu mai sunt decat doua loturi  asa ca ce interes mai are "dezvoltatorul" in zona Ecoland 4...Despre gaz ce sa mai zic...

#10
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014
Dupa cum spune si titlul ECOland totul este eco se face la focul din curte ....
Incalzire doar Sufleteasca in rest .....Dumnezeu cu mila.

#11
ruxandra_gre

ruxandra_gre

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.10.2015
Buna ziua,

Mai spune cineva ceva despre terenuri?
Voiam sa intreb cum ati reusit sa trageti curent? Daca am un foisor si in viitorul apropiat nu vreau sa construiesc cum pot trage curent, ma puteti ajuta?

Multumesc!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate