Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 

BlackBerry Z30

- - - - -
  • Please log in to reply
842 replies to this topic

#757
varanhia

varanhia

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,192
  • Înscris: 20.09.2015

View Postgeekos, on 02 martie 2016 - 04:16, said:

Atunci ai bani de nexus sau moto x play

Nexus nu, sincer sunt încă atras de blackberry dar nu știu dacă mai convine sa cheltuiești banii la ei. De la Motorola îmi place X Force. Mai crede cineva în viitor pentru blackberry? Sau de ce nu Lumia 950XL...... ma decid foarte greu.

#758
geekos

geekos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,874
  • Înscris: 27.04.2008
Bb os este tras pe dreapta. Telefoanele Bb vor avea Android. Daca merita sau nu, tine de fiecare. De ex, eu nu cred ca Priv merita banii. Ramane de vazut daca urmatoarele modele vor fi mai bune si mai ieftine.
Motorola force este o optiune foarte buna din pct meu de vedere, din pacate nu-l gasesc aici. In uk a fost in sale la 300 lire pt cateva zile. Daca urmatorul nexus va fi facut de htc sau lg pe platforma lui v10 cu cpu s820, cu pret sub moto force, atunci este o optiune desteapta.

#759
varanhia

varanhia

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,192
  • Înscris: 20.09.2015
Aici unde sunt, X Force se vinde doar cu Vodafone care are exclusiva  pe acest model iar eu nu cumpăr de la ei. Sincer îmi pare rău de BB dar nu pot sa uit ca BB Z30 mi-a dat o grămadă de probleme, a fost de 7 ori în asistenta și mi-a fost schimbat de 3 ori,  chiar și asa nu sunt multumit 100% de el.Voi vedea, nu ma grăbesc.

#760
geekos

geekos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,874
  • Înscris: 27.04.2008
Ce gps offline folositi?

#761
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
navfree 3

#762
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007
Sygic

#763
Danii20

Danii20

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 05.06.2004

View Postvaranhia, on 06 martie 2016 - 23:27, said:

Aici unde sunt, X Force se vinde doar cu Vodafone care are exclusiva  pe acest model iar eu nu cumpăr de la ei. Sincer Ă®mi pare rău de BB dar nu pot sa uit ca BB Z30 mi-a dat o grămadă de probleme, a fost de 7 ori Ă®n asistenta și mi-a fost schimbat de 3 ori,  chiar și asa nu sunt multumit 100% de el.Voi vedea, nu ma grăbesc.
eu nu am avut nici o problema cu z30. e un super telefon si microfoanele alea 4 chiar fac diferenta. plus receptia excelenta de la antena paratek

#764
xedos6

xedos6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,766
  • Înscris: 18.12.2011
Eu am avut o mică problemă cu primul z30 la care gajaia casca dar a fost schimbat pe garanție si merge si acum după doi ani chiar dacă i-am schimbat de două ori display-ul :)

#765
geekos

geekos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,874
  • Înscris: 27.04.2008
Am useri care au schimbat 4/an. Asta in comparatie cu Z10 care par mai putin fragile.

#766
Danii20

Danii20

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 05.06.2004

View Postgeekos, on 31 martie 2016 - 02:10, said:

Am useri care au schimbat 4/an. Asta in comparatie cu Z10 care par mai putin fragile.
serios? prima oara cand aud. cum adica ai useri? 4/an? cam ce probleme au avut? eu am avut versiunea 2. cautam un 6 dar cam greu sa gasesc

#767
geekos

geekos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,874
  • Înscris: 27.04.2008
Adica o companie care da telefoane de serviciu angajatilor a externalizat serviciile de informatica si comunicatii. Am schimbat in garantie o gramada de  z30 spre deosebire de z10 care au fost pensionate doar cand au avut display-ul spart. Iar pt un utilizator am schimbat pana acum 4 z30.

#768
Danii20

Danii20

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 05.06.2004

View Postgeekos, on 31 martie 2016 - 20:26, said:

Adica o companie care da telefoane de serviciu angajatilor a externalizat serviciile de informatica si comunicatii. Am schimbat in garantie o gramada de  z30 spre deosebire de z10 care au fost pensionate doar cand au avut display-ul spart. Iar pt un utilizator am schimbat pana acum 4 z30.
companie care da z30 ca telefon de servici? suna bine. ciudat, de obicei lumea se plânge de z10.

#769
geekos

geekos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,874
  • Înscris: 27.04.2008
Sunt moca la pachetul cumparat

#770
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View PostDanii20, on 31 martie 2016 - 21:40, said:

companie care da z30 ca telefon de servici? suna bine. ciudat, de obicei lumea se plânge de z10.
In afara faptului ca mi-a crapat camera principala, nu am ce sa-i reprosez z10-lui meu. Posted Image

#771
semanuel

semanuel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 16.08.2009

View Postgeekos, on 26 martie 2016 - 20:16, said:

Ce gps offline folositi?

TomTom, Navigon , IGO

#772
geekos

geekos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,874
  • Înscris: 27.04.2008
Se pare ca bb renunta sa mai faca telefoane, se vor concentra pe software

#773
bebes007

bebes007

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 28.03.2016

View Postgeekos, on 03 aprilie 2016 - 06:21, said:

Se pare ca bb renunta sa mai faca telefoane, se vor concentra pe software
Bine că au știut să scoată cel mai scump android de pe piață...

#774
geekos

geekos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,874
  • Înscris: 27.04.2008
Cica a fost piatra de incercare, dupa modelul HTC. Cum nu s- a vandut dupa asteptari, renunta la hardware. Pacat, eu cred ca daca ar fi facut suficienta reclama si ar fi venit cu inca vreo 2 modele ca sa acopere alte range- uri de pret, ar fi fost ok.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate