Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 

O noua teapa. Firma R&R SERENDIPITY SRL isi culege victimele

- - - - -
  • Please log in to reply
100 replies to this topic

#91
justmikero

justmikero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 28.03.2007

View Postmariusdela6, on 28 decembrie 2014 - 12:18, said:

Acum tin sesiuni la City Hotel -Bucuresti

Si in perioada asta tot acolo :) Am ajuns la postul asta cautand informatii despre ei....

#92
floo1987

floo1987

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 12.01.2011
Tocmai m-a sunat un numar 0266207173 sa ma intrebe daca vorbesc ungureste. Regretabil este ca fiind telefonul de munca am privit intrebarea cu seriozitate, daca ma nimerea pe telefonul personal ii umpleam frigiderul cum a cerut, pe limba lui.

0266207173
CARPEDIEM TEAM SRL
Dubiosi, tepari, cum vreti sa le spuneti.

Edited by floo1987, 12 May 2017 - 14:39.


#93
floo1987

floo1987

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 12.01.2011
EDIT: Au reusit performanta sa ma sune si pe numarul personal.

- Vorbiti ungureste?
- Igen!
- Bla bla bla bla ... blaaa bla blaaaaaaaaa.
- (**@#&@)(@#^&^ $#*&@^ & ()#@*^#@^ (#*&($#@&$^ &*#^#@&&( * (#@*&$*#(@& *&$*@(#& *&#*(&@ *($&@ ^% ^&%^&%$^ %@#

Ma simt razbunat Posted Image

#94
pentrupentru

pentrupentru

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.03.2017
M-au sunat si pe mine saptamana trecuta. Fac prezentari prin judetul Arad acum. (casa Jelen)  Momeala consta intr-o consultatie gratuita de "termografie cardiaca".  Am fost din curiozitate, am rezistat 3h la prezentare pentru a invata cum se manipuleaza ca la carte. Mi-a fost mila de cei cativa pensionari care erau in sala si pareau vinctimele perfecte pentru rechin.  La sfarsit am iesit si le-am demonstrat repede ca nu le pasa de sanatatea pensionarilor. I-am dat peste cap momenul de glorie in care cei din sala trebuiau sa muste si sa zica "sa zica da vrem".

In prezentare golanul a spus ca are o fetita de 8 ani.  La sfarsit cand am mai ramas doar eu cu ei, l-am intrebat indignat, daca i-ar placea ca peste ani cineva sa abuzeze de fata lui asa cum abuzeaza el de oamenii astia. Raspunsul lui a fost: "Fata mea nu o sa fie abuzata de nimeni pentru ca eu o educ!".    

Educati si informati pe toti cei din jur.

Aveti grija de batranii din jurul vostru.  Sunt niste nenoroctii fara scruple si fara Dumezeu.

Deci dupa 3h de "sanatatea e scumpa..", am aflat ca salteau costa 16.000 RON, dar care prin eforturile firmei printr-o colaboare cu "fonduri de la Uniunea Europeana"  era redus la 5.600 RON!

---
Elixor,  ims-international, saltea magnetica pulsatila, magnoterapie, escroci,  serendipity

#95
alexandrualexww2

alexandrualexww2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 15.05.2017

View Postpentrupentru, on 19 iunie 2017 - 17:19, said:

M-au sunat si pe mine saptamana trecuta. Fac prezentari prin judetul Arad acum. (casa Jelen)  Momeala consta intr-o consultatie gratuita de "termografie cardiaca".  Am fost din curiozitate, am rezistat 3h la prezentare pentru a invata cum se manipuleaza ca la carte. Mi-a fost mila de cei cativa pensionari care erau in sala si pareau vinctimele perfecte pentru rechin.  La sfarsit am iesit si le-am demonstrat repede ca nu le pasa de sanatatea pensionarilor. I-am dat peste cap momenul de glorie in care cei din sala trebuiau sa muste si sa zica "sa zica da vrem".

In prezentare golanul a spus ca are o fetita de 8 ani.  La sfarsit cand am mai ramas doar eu cu ei, l-am intrebat indignat, daca i-ar placea ca peste ani cineva sa abuzeze de fata lui asa cum abuzeaza el de oamenii astia. Raspunsul lui a fost: "Fata mea nu o sa fie abuzata de nimeni pentru ca eu o educ!".

Educati si informati pe toti cei din jur.

Aveti grija de batranii din jurul vostru.  Sunt niste nenoroctii fara scruple si fara Dumezeu.

Deci dupa 3h de "sanatatea e scumpa..", am aflat ca salteau costa 16.000 RON, dar care prin eforturile firmei printr-o colaboare cu "fonduri de la Uniunea Europeana"  era redus la 5.600 RON!

---
Elixor,  ims-international, saltea magnetica pulsatila, magnoterapie, escroci,  serendipity


Si cand vroiam sa dau like la postare .... ai scris de dumnezei... s@LuT

#96
powerspyA

powerspyA

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.08.2017
Bună ziua, stimați frați softpediști! Înainte de toate, vă rog să-mi scuzați exprimarea neavenită cu iz de partid, dar la suferință și bucurie oamenii se solidarizează! Din nefericire, mă aflu și eu pe lista celor care au tras țeapă și care și-ar dori să tragă în țeapă pe cei care au furat avuția părinților și bunicilor săi! Bunica mea, în vârstă de 79 de ani, a cumpărat o saltea din aceasta, care nu constă decât dintr-un circuit electronic de rahat, care poate fi fabricat cu vreo 200 ron! A plătit 6000 ron, bani care puteau servi atâtor alte nevoi! Au sunat-o, au păcăli-o că este invitată la o prezentare, nicidecum la o licitație! După ce a folosit salteaua, starea de sănătate nu s-a imbunătățit, mai rău, analizele au avut un impact cumplit asupra psihicului ei. A fost diagnosticată cu rinichi sclerotic si invitată la...DIALIZĂ! În condițiile în care bunica este o femeie foarte activă, puternică fizic și intelectual, mergea la sală etc. Am făcut plângere la ANPC. Într-o publicație medicală scrie că majoritatea petițiilor au fost soluționate în favorul petentului! La telefon, un domn care vorbea cu greutate româna și care îl tot menționa pe dr Sandor, un excroc! Să nu cădeți în plasă, iubiți frați români! Bozgorii sunt puși pe distrus! Toate cele bune!

Edited by powerspyA, 28 August 2017 - 12:26.


#97
powerspyA

powerspyA

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.08.2017
Buna seara! Revin cu vești calde, care îi pot interesa pe cei pățiți! Cei de la serendipity, firmă înregistrată la Odorheiu Secuiesc, s-au dat pe brazdă. Acum este perioada scandalului cu cei care au refuzat să vorbească româna, servindu-le mici cumpărătorilor români! Nu vă lăsați bătuți! După aprox. 2 luni de la achiziționarea saltelei, banii îi sunt returnați bunicii! Faceți o petiție, trimiteși-o la ANPC și faceți SCANDAL! Este singura metodă de combatere legală a șarlatanilor! Dacă vreți, vă pot ajuta eu cu petițiile, pe gratis! ACUM ESTE ȘANSA!

#98
Rookie_2

Rookie_2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 294
  • Înscris: 12.02.2017
Si nu le-a indoit nimeni spinarea pana acum? Daca vreuna din rudele mele ar fi inselata, as face tot posibilul sa particip la urmatoarea "prezentare"

#99
powerspyA

powerspyA

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.08.2017
Se pare că nu! Cine să le îndoiască spinarea dacă suntem conduși numai de trădători? Proștii muncesc, iar hoții se îngrașă de pe urma lor! După câte știu, numai în Gorj au vândut o mie de saltele. Faceți și dvs. calculul: 1000x6000 = 6.000.000 de lei...60 de miliarde în bani vechi...1 milion 500 de mii de euro, o sumă colosală care va lua drumul Ungariei! Gândiți-vă ce înseamnă la nivelul atâtor județe! Dvs. credeți că cei de la „protecție” sunt străini?? Dintr-un milion juma de euro, și de a-i da 50.000 euro șpagă, o sumă ce unii nu o văd toată viața deși și-o petrec jumate la muncă, și tot bogat rămâi! Atenție mare! Informați-vă rudele, apropiații, vecinii!

Într-adevăr, primul semn de exclamare de pe acest forum a fost așezat în...2013! Acum este 2017 și nimic schimbat! Poate doar conturile „binefăcătorilor”! Ar trebui schimbată politica de confidențialitate a datelor personale! Este inacceptabil ca unele firme (telefonie, cumpărături pe internet, sondaje de opinie, etc.) sa facă bani din vânzarea datelor confidențiale! Și încă ce bani! Odată ce pun mâna pe banii și nr. de telefon ale bunicilor voștri, îi vor suna constant oferindu-le servicii și produse la calitate „extraordinară”. De pildă, nenorociții i-au mai dat bunicii mele și o alifie „nemțească” ce de fapt este ultima chinezărie! Acum pe „alibaba”, site internațional de comerț, poți cumpăra de la chinezi en-gross și ei îți dau cadou schimbarea etichetei! Se ajunge ca o alifie chinezească, preparată la noi în farmacii și cu 5 lei, să fie vândută drept „Hergestellt in Deutschland” cu milioane!

#100
tzopinel

tzopinel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 405
  • Înscris: 02.03.2017
Acuma își spun centrul IMS, international medical serendipity, duc o campanie în care oferă gratuit "termografie computerizată" la hotel Central Timișoara.
0264207150.

#101
Remicade

Remicade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,776
  • Înscris: 25.11.2009
http://www.viata-med..._9139-dArt.html
http://www.hotnews.r...e-magnetice.htm

Edited by Remicade, 29 November 2017 - 14:34.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate