Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...

Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...
 Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...

smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.
 Smecher de talie grea

PH apa plata

Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix
 Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...

Contact pe piele cu sangele altei...

metoda constantelor de scurtcircuit
 

Vreau sa fac un vlog

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
byCV9

byCV9

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 01.08.2013
Salut! As vrea ceva idei despre cum sa fac un show bun pe Youtube! Ma refer la idei de formate (adica ce sa contita acest show)! Am inceput deja un show, dar lumea spune ca seamana cu DDH, si am inceput sa cred si eu acest lucru! Multumesc pentru ajutor! Videoclipul cu ultimul episod al show-lui este AICI: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/kWibaDn6CBk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] :)

#2
emyboy

emyboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,666
  • Înscris: 15.01.2011
Fi mai vesel . Nu stiu , parca esti prea monoton . Imi transmiti o stare asa trista Posted Image .
Nu zic ca nu e ok ce faci . Dar mai trebuie lucrat la treaba asta cu vlogul . Fa vlogul , nu stiu cum sa iti zic , mai energic sau ceva de genu . Materialele prezentate trebuie sa fie amuzante si spuse pe un ton corespunzator . Tu o spui pe un ton monoton si oarecum plictisit .

Ia exemplu de la Zmenta . Nici el nu are mult de cand face vloguri .

Edited by emyboy, 01 August 2013 - 23:10.


#3
byCV9

byCV9

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 01.08.2013
@emyboy: multumesc pentru sfat, o sa tin cont de el! Dar dupa cum zici u, formatul emisiunii seaman cu ddh, nu? Eu am mai schimbat cate ceva, dar multi mi-au spus ca seamana mult cu ddh!

#4
emyboy

emyboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,666
  • Înscris: 15.01.2011
Din punctul meu de vedere nu seamana . Mai ai de lucrat ca sa il faci sa arate ca doza . Arata ca orice alt vlog facut de un adolescent in camera lui . Deci nimic profi ;) .

#5
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
cu fatza aia si cu glumele alea nu ai nici o sansa...

#6
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/RFZrzg62Zj0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate