Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pana unde poate merge o acuza5...

lipsa simtului realitatii in poli...

Arici in curte

Telefoane achizitionate de pe OLX
 Incalzire pardoseala slim (renova...

Probleme echitatie amatori

Scurgere chiuveta -> teava co...

Trigger Warning (2024)
 Pareri cartiere/zone in care ati ...

Care este culoarea normala de soia?

Comertul cu arcuri si arbalete

Masini pe benzina usor pretabile ...
 Am primit facturi dupa ce am renu...

Camere video, supraveghere curte....

Epilator care nu smulge puful

Realizare comanda pompa submersib...
 

Marilyn Manson

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,715
  • Înscris: 08.10.2015
Salut!
Cautam azi ceva date pe wikipedia in legatura cu MM si am dat de topicul asta:
http://www.muzicabun...i-si-vechi.html
Daca reusiti sa descifrati ce scrie acolo imi puteti afirma ceva din zvonurile alea?Chiar m-au facut curios.

O zi buna.

L.E.

Quote

MM este vinovat de masacrul de la columbine high school din 20 aprilie 1999. este satanist, chiar el a declarat. MM promoveaza homo***ualitatea si bi***ualitatea. numele adevarat e Brian Warner. este anti-christ si il urashte pe Dumnezeu inca din copilarie si este un zvon cum ca ar fi fost respins de un grup de tineri crestini. si incearca sa intimideze adolescentzii spunandu`le "satan rules" si k diavolul era de fapt Dumnezeu. manson a vandut bratzari "W.W.J.D." dar cu sensul de "We Want Jesus Died". le spunea adolescentzilor k sa nu se teama de iad ca iadul e un loc grozav, si unde este o mega-petrecere pentru eternitate cu droguri si *** cat vor. le mai spunea adolescentzilor sa scape de presiunile acestei lumi prin sinucidere. si a dat multzimii de la concert un catzelush de cateva saptamani incurajandu`i sa`l jupoaie de viu.

Quote

Doamne,apara-ne!Free4ever,mi-ai dat un tremurici in corp d zici ce-i asta,nici nu shtii ce m-ai speriat q povestea asta...Shi faza d la urma q ktzelul chiar ma sperie!


Nici cel care a scris nu crede ce e acolo.

Edited by MembruAnonim, 23 July 2013 - 16:05.


#2
SfantulLike

SfantulLike

    Oscilatrix Te iubesc <3 .

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,549
  • Înscris: 09.02.2013
Topic de cacat.......

#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,715
  • Înscris: 08.10.2015

View PostSfantulLike, on 23 iulie 2013 - 16:08, said:

Topic de cacat.......
Nu ai reusit sa descifrezi?

#4
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,741
  • Înscris: 28.12.2008
Prostii scrise de puştani analfabeţi.

#5
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,785
  • Înscris: 27.01.2009
Si noi ce trebuie sa facem ?


#6
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,715
  • Înscris: 08.10.2015

View Postpetre69, on 23 iulie 2013 - 16:09, said:

Si noi ce trebuie sa facem ?
Credeam ca sunt ceva fani MM pe forum care stiu ceva despre povestile alea.

#7
diahim

diahim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,045
  • Înscris: 24.04.2011
Multi degenerati pe forumurile astea..Multi tare..

#8
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,524
  • Înscris: 06.01.2012
Manson n-a instigat la violenta contra animalelor niciodata . Povestea nu e adevarata . Singurul animal pe care l-a avut Manson pe scena a fost un cocos caruia nu i-a facut absolut nimic . Pur si simplu l-a adus de decor .
Cat despre satanism , sa ghicim cine l-a acuzat ? Pai biserica si habotnicii . Ce credibilitate pot avea niste oameni care au nevoie de prieteni imaginari ca sa-si justifice existenta ?

Edited by jeffy86able, 23 July 2013 - 16:22.


#9
-catalin

-catalin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,060
  • Înscris: 03.07.2007
Brian Hugh Warner e un baiat destept de fel care s-a prins ca nu are cine stie ce voce sau talent muzical dar totusi vrea sa fie celebru. Pai cum altfel decat prin controversa. Altminteri el e un baiat de treaba.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/mkXVt-FLaUI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#10
wolverine97

wolverine97

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 04.02.2011
Nu vezi ca toti pustii analfabeti care scriu numai cu "shy" si cu "tz" de nici nu intelegi ce vor sa spuna au comentat pe forumul ala?Copii care se sperie cand aud un zvon.In ceea ce ma priveste nu cred ca sunt adevarate,si chiar daca ar fi nu poate nimeni sa conteste valoarea lui ca artist!

Edited by wolverine97, 24 July 2013 - 04:42.


#11
AMETHIST

AMETHIST

    Hardware Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,518
  • Înscris: 11.11.2007
Chestia cu masacrul e cel putin amuzanta. Au intrat 2 tipi cu pistoale, shotgunuri, semiautomate si bombe artizanale intr-un liceu si au tras in  tot ce le-a iesit in fata. Dupa toate astea nu au fost de vina parintii, societatea sau psihiatrii care bagasera in ei medicamente cu efecte secundare ciudate printre care si agresivitatea ci MM pentru ca cei 2 ii erau fani.
A explicat chestia asta si Eminem in piesa "The way I am"

Quote

"When a dude's gettin' bullied and shoots up his school
And they blame it on Marilyn
And the heroin, where were the parents at?"


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate