Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...
 Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...
 COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune
 Roka Residence Doamna Ghica

Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.
 

Aplicatia MyVodafone

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
586 replies to this topic

#379
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
Îți spune mecanismul "prin care poți câștiga", dar totuși, nu poți să spui că am câștigat șanse dacă nu sunt eligibil să particip la tragerea la sorți fără să fi transferat punctele.

Practic, ce ai zis tu, mă condiționează SĂ CUMPĂR o cartelă dacă nu am cui sau nu vreau să transfer cuiva.

Nu poți să spui că am câștigat ceva de care niciodată nu am cum să beneficiez Intr-un anumit scenariu. E minciună!

#380
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Alea sunt conditiile concursului, iti place, bine, nu iti place, iarasi bine.
Nu e nimic inselator.
Parca esti ca aia care lasa comenturi pe facebook la concursuri organizate de Brandul Y si Hipermarketul X, si spun ca nu e corect ca la ei in sat nu e hipermarketul X si ca e discriminare ca ei nu pot participa desi cumpara produsul de la brandul Y. Alea sunt conditiile concursului, vrei sa participi, te deplasezi in acel Hipermarket X si cumperi produsul brandul Y. Nu vrei sa participi continui sa cumperi de la Maria de la colt. Simplu.

Edited by lexis1, 04 March 2018 - 13:39.


#381
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
Problema este că... M-au lăsat să particip, dar ce să vezi? Am "câștigat" șanse, care în scenariul unde eu nu transfer punctele sau nu cumpăr cartelă (deci condiție ascunsă pentru tragerea la sorți!!)  sunt egal cu 0. Nu ai cum să câștigi ceva ce nu există într-un anumit scenariu! Este o minciună.

Dacă nu înțelegeți, eu nu mai repet problema. A câștiga un premiu înseamnă că mă pot folosi de acel ceva.
Inclusiv în aplicație scrie 7 premii câștigate, ori șansa nuneste un câștig pentru mine dacă în scenariul meu nu are valoare. Este un fals.

#382
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
Pana la urma aici vorbim de aplicatia myVodafone, restul poate fi discutat pe topicul de "Cea mai buna retea te sarbatoreste".
Nimeni nu este obligat sa participe la nici o promotie marca Vodafone.Mai ales ca e gratis...nu implica nici un cost(chiar si sa ceri o cartela Vodafone e gratis-cea cu 0 euro).
Stiu, vulpea, cand n-ajunge la struguri, zice ca sunt acri..

repet, actualizare disponibila myVodafone Romania-3.2.4/ 2.03.2018

Edited by gump4, 04 March 2018 - 15:51.


#383
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,775
  • Înscris: 21.08.2008
Intrebare: se poate transfera un castig obtinut pe o cartela Vodafone pe alta cartela Vodafone? Nu am gasit asta mentionat nicaieri (sau nu am fost extrem de atent).

#384
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
din ce stiu , nu, doar de pe numere din alte retele.nu 100% sigur(regulile se mai schimba si in timpul jocului..:) )

Edited by gump4, 04 March 2018 - 16:14.


#385
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View Postdanghetau, on 04 martie 2018 - 16:06, said:

Intrebare: se poate transfera un castig obtinut pe o cartela Vodafone pe alta cartela Vodafone? Nu am gasit asta mentionat nicaieri (sau nu am fost extrem de atent).

Buna,

Nu exista aceasta posibilitate. Bonusul castigat se poate activa numai pe numarul de telefon pe care s-a inregistrat acel premiu. In situatia in care doresti sa beneficiezi de anumite premii pe un alt numar, recomandarea noastra este sa iti creezi un cont nou si pentru acela si sa participi la concurs si cu acela. In final vei avea 2 conturi de MyVodafone deci mai multe posibilitati de castig.

O zi frumoasa tuturor!

#386
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,775
  • Înscris: 21.08.2008
Dar si celălalt număr participa la promotie.


#387
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Nu merge ce vrei tu.
Fiecare numar cu castigul lui.
Toate concursurile functioneaza pe acelasi principiu, castigatorul nu poate transfera premiul.

#388
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,999
  • Înscris: 02.02.2008
am renunțat la aplicația asta pentru că e prost concepută, nu are un aspect organizat, e haotică, și tentativa asta eșuată (premii, bonusuri) de a mă mai convinge să o descarc ca să ma umple iar de nervi, nu mai merge.

#389
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
eu zic ca este bine conceputa, functioneaza superok(probabil mai greu cand sunt sute de mii conectati si mai sunt info indisponibile), arata foarte, foarte bine , poti face cam ce doresti in contul tau(ceea ce este o usurare pentru relatii clienti), nici un bug.
Eu unul sunt multumit(si chiar daca as gasi ceva in neregula, le-as comunica, deoarece sunt receptivi),astfel ca, felicitari pentru cei ce au conceput-o &Vodafone.Posted Image

#390
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,775
  • Înscris: 21.08.2008
In browser (Edge) apare de vreo doua saptamani asa. Inutilizabil. Si nu pastreaza datele de logare, trebuie sa bag mereu numarul.
Attached File  wp_ss_20180315_0001.png   191.18K   16 downloads

#391
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,775
  • Înscris: 21.08.2008
E chestie mult mai veche, nu are legatura cu aceasta campanie, am pus imagini acum cateva luni.

#392
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Ba are.
Nici inainte nu era grozava aplicatia, dar acum e perfect inutila, doar jocurile la pacanele merg.
Deduc ca Vodafone sta foarte prost in cifre si deaceea si-a incurajat angajatii si distribuitorii sa activeze cutii intregi de cartele sa le faca cont Vodafone si sa joace la pacanele. Totul in defavoarea clientilor reali care le aduc bani, acestia din urma daca vor sa vada sau sa faca ceva in aplicatia Vodafone nu pot, ca e asaltata de jucatorii de pacanele si indisponibila.

#393
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,775
  • Înscris: 21.08.2008
Eu ma refer la faptul ca in Edge (ca pe W10m nu am aplicatie din magazin) inainte de a aparea aceasta promotie erau probleme. Verificat si in browserul de la iOS, aceeasi poveste. In aplicatie pe iOS de exemplu merge bine.
In browser merge prost.

#394
emanu900

emanu900

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,406
  • Înscris: 03.04.2004
La abonamente merge snur aplicatia, doar cu platforma de la cartele se pare ca tot sunt probleme dese.

#395
Robertiniho

Robertiniho

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 02.03.2017
Ai premii în fiecare zi în aplicația My Vodafone. Folosește codul U3FTTH1U și primești o rundă suplimentară de câștig.

#396
macsfx

macsfx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,526
  • Înscris: 30.11.2005

View Postgump4, on 15 martie 2018 - 08:51, said:

arata foarte, foarte bine , poti face cam ce doresti in contul tau(ceea ce este o usurare pentru relatii clienti), nici un bug.

Ar mai fi loc de urmatoarele:
- optiune de redirectionare apeluri voce catre alt numar cu format national;
- optiune de activare / dezactivare mesagerie vocala;
- info legat de data la care expira perioada minima contractuala pe numar

In rest, de "noul" myVodafone ma declar multumit. Chiar placut surprins de faptul ca poti face SIM replacement direct din aplicatie.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate