Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Aplicatia MyVodafone

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
586 replies to this topic

#145
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,581
  • Înscris: 26.06.2010
Pentru a beneficia de toate funcționalitățile contului MyVodafone este necesar să validezi datele personale. Pentru validare apasă aici. Asa imi arata pe cateva conturi.Ce s-a intamplat ?

#146
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View Postandupustiu, on 23 iunie 2017 - 23:49, said:

Pentru a beneficia de toate funcționalitățile contului MyVodafone este necesar să validezi datele personale. Pentru validare apasă aici. Asa imi arata pe cateva conturi.Ce s-a intamplat ?

Scrie-ne un mesaj privat cu numarul de telefon aferent contului My Vodafone si mai multe detalii, pentru a verifica.

Multumesc.

#147
lucianteo6

lucianteo6

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,088
  • Înscris: 27.09.2005
Asa am patit si eu, am urmat pasii , am schimbat parola si gata.

#148
costinuti

costinuti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,433
  • Înscris: 19.09.2007

View Postlucianteo6, on 24 iunie 2017 - 12:00, said:

Asa am patit si eu, am urmat pasii , am schimbat parola si gata.
+1, si la mine la fel.

#149
izometric

izometric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,392
  • Înscris: 05.09.2013
Da, vor parola noua cu mai multe elemente de securitate (litere mici, mari, numere).

#150
Fantasio

Fantasio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 15.04.2005
Este imposibil sa-ti mai accesezi contul. Fie iti da cod SMS incorect, desi l-ai introdus corect, fie iti da o eroarea din poza.

Attached Files


Edited by Fantasio, 29 June 2017 - 18:33.


#151
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010
@Fantasio, poti reincerca si acum? Daca nu reusesti, lasa-ne, te rugam, un mesaj privat cu numarul tau, numele contului si adresa de email folosita.

#152
JJCici

JJCici

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 01.06.2017
Confirm si eu. În aplicația de pe site a fost bifat si roamingul. În aplicație nu merge. Mă întreb dacă la abonamentul meu de 6 euro voi fi lăsat cu roaming, chiar si dupa expirarea perioadei contractuale.

Edited by JJCici, 01 July 2017 - 00:30.


#153
Leca

Leca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 19.03.2008
Am o intrebare legat de prezentarea consumului de date in My Vodafone( Am abonamentul Wifi acasa 15).
Singurul loc unde pot vedea cat am consumat este la Rapoartele mele->Date->Vezi raport.
Aici vad sesiunele de date, chiar si sesiunile intre 00:00 si 08:00. E foarte greu sa-mi dau seama cat mai am din cei 100GB.
Exista o alta modalitate de a vedea cat s-a consumat in total din cei 100GB alocati abonamentului?

#154
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
De ce te-ar interesa cat s-a consumat si nu cat trafic mai ai valabil?

#155
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View PostJJCici, on 01 iulie 2017 - 00:30, said:

Confirm si eu. În aplicația de pe site a fost bifat si roamingul. În aplicație nu merge. Mă întreb dacă la abonamentul meu de 6 euro voi fi lăsat cu roaming, chiar si dupa expirarea perioadei contractuale.

Da, vei pastra roamingul in continuare. Daca vei dori sa reinnoiesti abonamentul, dar sa pastrezi si roamingul, va fi nevoie sa alegi unul de minim 10 euro.

View PostLeca, on 02 iulie 2017 - 10:37, said:

Am o intrebare legat de prezentarea consumului de date in My Vodafone( Am abonamentul Wifi acasa 15).
Singurul loc unde pot vedea cat am consumat este la Rapoartele mele->Date->Vezi raport.
Aici vad sesiunele de date, chiar si sesiunile intre 00:00 si 08:00. E foarte greu sa-mi dau seama cat mai am din cei 100GB.
Exista o alta modalitate de a vedea cat s-a consumat in total din cei 100GB alocati abonamentului?

Buna, Leca! Informatia mai poate fi oferita doar de catre un angajat. Vom tine cont de mesajul tau pentru reintroducerea campului de contor in MyVodafone, asa cum era in trecut.

Tudor

#156
Leca

Leca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 19.03.2008

View PostMembruAnonim, on 02 iulie 2017 - 13:06, said:

De ce te-ar interesa cat s-a consumat si nu cat trafic mai ai valabil?

Nu conteaza care varianta va fi afisata,doar sa fie afisat ceva.

View PostVodafone, on 02 iulie 2017 - 14:44, said:

Da, vei pastra roamingul in continuare. Daca vei dori sa reinnoiesti abonamentul, dar sa pastrezi si roamingul, va fi nevoie sa alegi unul de minim 10 euro.



Buna, Leca! Informatia mai poate fi oferita doar de catre un angajat. Vom tine cont de mesajul tau pentru reintroducerea campului de contor in MyVodafone, asa cum era in trecut.

Tudor

Multumesc de raspuns, sper sa reintroduceti contorul.

#157
JJCici

JJCici

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 01.06.2017

View PostVodafone, on 02 iulie 2017 - 14:44, said:



Da, vei pastra roamingul in continuare. Daca vei dori sa reinnoiesti abonamentul, dar sa pastrezi si roamingul, va fi nevoie sa alegi unul de minim 10 euro.

Tudor

ĂŽn acest caz, anunt de pe acum. Nu voi cere reĂ®nnoire. Mi se pare penibil, sa ai parte de roaming la cartela de 7 euro și sa obligați oamenii sa si faca abonamente pentru o săptămână de roaming pentru concedii. Recunosc, am abonament din comoditate. Mulțumesc pentru răspuns.

Edited by JJCici, 04 July 2017 - 23:28.


#158
mynameismada

mynameismada

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,743
  • Înscris: 05.09.2005
Sunt probleme cu aplicatia? Nu reusesc sa ma mai loghez in ea, imi zice ca nu recunoaste parola desi era salvata. Am incercat sa resetez parola atat de pe mobil, cat si de pe laptop si imi zice ca nu recunoaste combinatia nr de telefon-email.

#159
lucian1010

lucian1010

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 24.01.2017
Ce ați făcut cu aplicația my vodafone ca nu mai merge sa mă loghez cu parola pe care o aveam?

#160
menaloty

menaloty

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,839
  • Înscris: 15.11.2016
Am schimbat-o. A luat-o imediat.

#161
mynameismada

mynameismada

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,743
  • Înscris: 05.09.2005
La mine nu a mers. A trebuit sa o refac de la zero. Weird..

#162
menaloty

menaloty

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,839
  • Înscris: 15.11.2016
Pana acum acceptau orice forma de parola. Schimbarea este ca vor ca parola sa aiba cel putin 8 caractere, cel putin o litera aldina si o cifra. Am urmat indicatia si a mers.
dar am observat ca sunt perioade, noaptea de exemplu cand nu merge bine si da erori.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate