Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

NFS Problema Windows 8

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
7 răspunsuri în acest subiect

#1
emanu23

emanu23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 184
  • Înscris: 04.12.2012
Buna , am instalt NEED FOR SPEED MOST WANTED 2012 si nu il pot deschide am windows 8. Deci dau pe el si imi apare [ http://s23.postimg.org/474lqemrb/Untitled.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]. Ce applicatie trbeuie sa instalez ca sa mearga. Am incercat sa dau la propietes sa dau compatibil cu windows 7 si tot nu merge . Ce trebe sa fac multumesc

#2
B1u2eyes

B1u2eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 593
  • Înscris: 12.10.2010
.... sursa de provenienţă a jocului ?

#3
emanu23

emanu23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 184
  • Înscris: 04.12.2012

Vizualizare mesajB1u2eyes, pe 06 iulie 2013 - 13:33, a scris:

.... sursa de provenienţă a jocului ?

Ce conteaza aia?  SA NU ZICETI CA FAC REClAMA dar asta e warez_spam

#4
PS2RO

PS2RO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.694
  • Înscris: 18.08.2009
Cumpara-l si garantez ca o sa mearga. Aici nu se sustine pirateria!

#5
emanu23

emanu23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 184
  • Înscris: 04.12.2012

Vizualizare mesajPS2RO, pe 06 iulie 2013 - 14:09, a scris:

Cumpara-l si garantez ca o sa mearga. Aici nu se sustine pirateria!

Ma tie ti se pare ca sustin pirateria destepule ce are daca acel user m-a intrebat de unde il am . SI daca vrei sa stii daca il cumpar tot nu o sa mearga ca e de la windows ma inteligentule trebuie o aplicatie instalata. Parca tu toate le cumperi. ce sa zic

#6
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.878
  • Înscris: 06.01.2008
Mai 'desteptule', jocul original nu iti face asa fiindca iti instaleaza si ce ai nevoie pentru a rula jocul asta.

Editat de Hider141, 06 iulie 2013 - 14:30.


#7
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.686
  • Înscris: 05.02.2012

Vizualizare mesajemanu23, pe 06 iulie 2013 - 13:47, a scris:

Ce conteaza aia?  SA NU ZICETI CA FAC REClAMA dar asta e warez_spam

Vad ca te aprinzi pe forum. Ti-au zis si userii de mai sus, daca jocul e original, nu vei avea niciodata probleme cu el. Daca sunt bug-uri, isi face singur update, daca e piratat nu isi face pentru ca cel care face crack-ul ii blocheaza accesul la internet. De asemenea cei care fac acel crack schimba si alte fisiere dar nu tot timpul reusesc. Pun pariu ca problema e de la windows, care de asemenea e luat de pe torrent

Nu a zis nimeni ca incurajezi pirateria, si eu i-au jocuri de pe net ca toata lumea, dar daca chiar imi place jocul, il cumpar, mai ales ca sa joc online. In felul asta am scutit o gramada de bani, pentru ca unele jocuri chiar nu merita cumparate. Dar vad ca tu te aprinzi si sari de cur in sus ca nu iti merge un joc piratat.

Editat de Andreysc7, 06 iulie 2013 - 15:00.


#8
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.878
  • Înscris: 06.01.2008
Vezi ca asa usor cum te-ai inregistrat pe forum in 2012, tot la fel de usor poti zbura de aici daca nu te conformezi regulilor.
In primul rand, regulamentul Softpedia nu incurajeaza pirateria sau discutiile despre piraterie, ori ce ar ajuta pe cineva sa foloseasca continut piratat (jocuri, programe, modele 3D protejate de copyright).
In al doilea rand, descurajezi publisherul jocului folosind o versiune piratata, si ajuti si tu la falimentul studioului ce oricum primeste de la EA Games bani cu ţârâita pentru produsul final.
Si in al treilea rand, da jocul ar merge fara probleme daca ar fi original, si ai putea primi apoi ajutor in caz de probleme atat aici, cat si pe orice forum specializat pe jocurile de PC/console.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate