Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...
 Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie
 Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw
 Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...
 

Internet in ultima luna care se prorateaza sau nu

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
EusuntCristian

EusuntCristian

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 249
  • Înscris: 24.02.2012
Eu am terminat abonamentul, totul cu plata la zi, in ultima luna am sunat sa intreb ce este cu internetul pe mobil daca este impartit pe numarul de zile din respectiva luna, mi-a spus ca il pot consuma pe tot, ba chiar mi-a dat si sms cu acest lucru. Am consumat doar o extraoptiune. Am intrebat mai de curand daca nu o sa fiu taxat ca asa mi s-a spus la *222, si surpriza ca voi fi taxat. Dar daca mi s-a promis ca nu se prorateaza ca nu am sa fi u taxat ca se rezolva, ca Vodafone e o companie mare, si nu vrea ca eu sa raman un client suparat si sa spun si altora ca sunt suparat ca am patit sa platesc din cauza ca am fost mintit, si ca daca mi s-a promis un lucru ca se tin de cuvant. Am vorbit si la cei de la internet, si ca daca nu au fost optiuni ce se prorateaza sa stau linistit. O sa vina factura pe 27 acum.. daca ascultam si consumam mai mult de o extroptiune din cele 2 oare cat plateam?
Astept si eu un raspuns ca nu pot sa dorm linistit.

#2
Vodafone_INACTIV

Vodafone_INACTIV

    CONT INACTIV

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 4.467
  • Înscris: 06.07.2010

View PostEusuntCristian, on 22 iunie 2013 - 13:38, said:

Eu am terminat abonamentul, totul cu plata la zi, in ultima luna am sunat sa intreb ce este cu internetul pe mobil daca este impartit pe numarul de zile din respectiva luna, mi-a spus ca il pot consuma pe tot, ba chiar mi-a dat si sms cu acest lucru. Am consumat doar o extraoptiune. Am intrebat mai de curand daca nu o sa fiu taxat ca asa mi s-a spus la *222, si surpriza ca voi fi taxat. Dar daca mi s-a promis ca nu se prorateaza ca nu am sa fi u taxat ca se rezolva, ca Vodafone e o companie mare, si nu vrea ca eu sa raman un client suparat si sa spun si altora ca sunt suparat ca am patit sa platesc din cauza ca am fost mintit, si ca daca mi s-a promis un lucru ca se tin de cuvant. Am vorbit si la cei de la internet, si ca daca nu au fost optiuni ce se prorateaza sa stau linistit. O sa vina factura pe 27 acum.. daca ascultam si consumam mai mult de o extroptiune din cele 2 oare cat plateam?
Astept si eu un raspuns ca nu pot sa dorm linistit.


Salut EusuntCristian,

Te rog sa imi lasi un mesaj privat cu numarul tau de telefon ca sa iti pot oferi mai multe informatii.

Multumesc!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate