Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 

Alexandra Stan, desfigurata de managerul ei !

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
370 replies to this topic

#37
sirgoofy

sirgoofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,080
  • Înscris: 06.09.2008
Vrei boxer, primesti Posted Image

#38
Abkhaz

Abkhaz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,745
  • Înscris: 19.03.2013

View Post----, on 17 iunie 2013 - 14:21, said:

Stiu, si Morena este tot o vedeta internationala, toate sunt, vedete, desigur.

Chiar o si vedeam pe Morena cum tragea la Confectii pe o leafa de 450 de ron pe luna, doar ca ea a simtit ca are talent, s-a facut artista, din dragoste, de muzica zic.


Nu stiu cine e Morena dar Inna si Alexandra Stan chiar au avut succes in strainatate

Alexandra chiar a fost nominalizata la premiile MTV Europa, a aparut si in revista Maxim SUA

hai sa nu mancam rahat turcesc daca nu e cazul

#39
----

----

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,207
  • Înscris: 08.03.2013
La cate am vazut pe tv, sincer nici nu conteaza daca fata asta a fost batuta, este ea fardata, sau alte astea, conteaza ca Majoritatea Vedetelor inventeaza scuze sa ajunga pe TV, Zavoranca tot era plimbata cu Salvarea, pana s-au saturat aia de la UPU.

Asa si cu fata asta: Nu a fost vreodata vreo vedeta, ca om nu imi dau cu parerea, dar ca ce muzica canta, ca cum se imbraca, ca cum vorbeste la tv... putea sa o bata si tipul care instaleaza RDS.

Eu ce sa ii zic: Se zice(si sunt destule ziare, dosare facute) ca majoritatea vedetelor(femeilor din Romania) s-ar prostitua: O aparitie, un video... creste tariful.

O femeie, o Doamna, nu ar avea vreun motiv sa tolereze pe un nene care o bate, ok: O bate ala, i-l iubeste(am vazut si faza asta): Se desparte de el, nu ii face rau cu politie si alte astea, dar pleaca, nu sta sa fie batut 1 an, ce mai zice fetita asta.

Cat despre desfigurat... are un obraz vanat, nici ochiul nu este lovit.

Ce gandesc eu: Aia chiar o facut accident, daca ala ii tragea o directa... avea fracuta de pomete, 100%, oasele femeilor nu sunt asa de rezistente/grele ca alea de la barbat, o direct o baga pe aia pe masa de operatie.

#40
teapavoua

teapavoua

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,673
  • Înscris: 13.06.2011
Putem avea o sectiune cancan pe forum?Vad ca stirile astea se inmultesc ca ciuperca dupa ploaie,zic si eu nu dau cu parul.

P.S.La cati bani ia fofoneata asta,si batuta si scuipata,nu castigam noi in 20 ani.

Edited by teapavoua, 17 June 2013 - 14:33.


#41
GabryNane

GabryNane

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 24.08.2012

View PostLordRaptor, on 17 iunie 2013 - 13:40, said:

E foarte bine, din cand in cand femeia mai trebuie altoita, ca altfel si-o ia in cap si incepe sa emita pretentii aiurea.

Ca vrea poseta de nu stiu care, ca vrea farduri de nu stiu care, ca vrea masina de nu stiu care. Si nici la futut nu mai sta. Uneori mai trebuie adusa cu picioarele pe pamant.


Nici nu stii cata dreptate ai Posted Image  .

#42
----

----

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,207
  • Înscris: 08.03.2013

View Postteapavoua, on 17 iunie 2013 - 14:32, said:

Putem avea o sectiune cancan pe forum?Vad ca stirile astea se inmultesc ca ciuperca dupa ploaie,zic si eu nu dau cu parul.

P.S.La cati bani ia fofoneata asta,si batuta si scuipata,nu castigam noi in 20 ani.
Eu mai urmaresc Acces Direct pe Antena 1(nu o fac intentionat, ca recunoasteam daca era asa): Sunt la masa si aleg intre: Canalele de stire Vs. Acces Direct... aleg Acces Direct... din cauza ca nu vad vreo crima pe acolo, sau alte astea TRANSATE... si cum mananc eu si ma uit la vedetele astea... parca zilnic mai apare o Alexandra Stan, la inceput mai timide, dupa o aparitie... deja sunt vedete, ca tarif si ca prestanta, se dau in spectacol de parca au descoperit leacul pentru Sida.

Si zici bine de tot: In 20 de ani nu castigam cat primeste asta in 12 luni, asta ca da din gura.

#43
dorurad

dorurad

    Motanel foarte pufos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,851
  • Înscris: 31.10.2010

View PostAbkhaz, on 17 iunie 2013 - 13:44, said:


esti destept

poate vedem stirea cu tine lovit de tren la ora 5 pe pro tv

este si asta o posibilitate

sa ajungi tu carne de chiftele



Usor ca-ti creste tensiunea si nu e bine.

#44
D_FENS

D_FENS

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,387
  • Înscris: 18.09.2007
Cand va avea si asta emisiunea ei la tv?Asa incep aproape toate...

#45
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,413
  • Înscris: 13.01.2011

View Posttaosil, on 17 iunie 2013 - 14:19, said:

Si da, comparativ cu tine, sunt dintr-o pestera, poate. Dar eu inca am o parere proprie, poate nu o fi corecta, dar nu judec pe nimeni inainte sa stiu toate faptele. Nu uita orice poveste, are intotdeauna 2 variante Posted Image

Tu intelegi ce spui ?!

Este un ,,manifest '' pentru violenta, cu scuze sau fara.

Tu iti mai scatolcesti nevasta ?! cate o data, ca sigur se ivesc motive...

#46
dhaneey

dhaneey

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,695
  • Înscris: 25.10.2007
asta e, celebritatea se plateste...

#47
LordRaptor

LordRaptor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,767
  • Înscris: 27.05.2011
Nu celebritatea se plateste, ci prostia.
Daca stai langa un cro magnon (pentru ca ti-a placut ca are muschi, si nu foarte mult creier), sa nu te miri cand la un moment dat in momentul in care o sa te pisicesti tu mai mult o sa-ti arda ala una peste bot.

Edited by LordRaptor, 17 June 2013 - 14:56.


#48
Tiby84

Tiby84

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,568
  • Înscris: 06.06.2013
Asta este una din tutele care se culca cu oricine le poate face celebre, daca si asta mai este vedeta, marii actori ai tarii in ce categorie mai intra?
Nu mai bagati in seama aceste mizerii de oameni care sufera de vedetism, asta canta pentru cocalari si spalati pe creier, ce canta ea nu are nici mesaj nici ceva care sa te relaxeze, nu pot sa cred ca au ascultatori asemenea jigodiiPosted Image

#49
RONIN_LEON

RONIN_LEON

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 24.03.2013

View PostLordRaptor, on 17 iunie 2013 - 14:55, said:

Nu celebritatea se plateste, ci prostia.
Daca stai langa un cro magnon (pentru ca ti-a placut ca are muschi, si nu foarte mult creier), sa nu te miri cand la un moment dat in momentul in care o sa te pisicesti tu mai mult o sa-ti arda ala una peste bot.
Femeile prefera baietii rai/jmecheri si primesc exact ce cauta.

Edited by RONIN_LEON, 17 June 2013 - 15:17.


#50
Abkhaz

Abkhaz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,745
  • Înscris: 19.03.2013
Fata are vanatai si pe restul corpului, gibonul si-a dat in petec bine de tot.

#51
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005

View Postcrisstonne, on 17 iunie 2013 - 14:46, said:

Tu intelegi ce spui ?!
Este un ,,manifest '' pentru violenta, cu scuze sau fara.
Tu iti mai scatolcesti nevasta ?! cate o data, ca sigur se ivesc motive...
Nu cred ca are ce sa bata... dar este posibil ca partenera lui de sex sa aiba nevoie sa fie vulcanizata saptamanal.

#52
taosil

taosil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 775
  • Înscris: 15.04.2009

View Postcrisstonne, on 17 iunie 2013 - 14:46, said:

Tu intelegi ce spui ?!

Este un ,,manifest '' pentru violenta, cu scuze sau fara.

Tu iti mai scatolcesti nevasta ?! cate o data, ca sigur se ivesc motive...

Sorry de flame, promit ca e ultimul post pe tema asta. Eu nu am zis ca el a gresit sau nu, ea e victima sau nu. M-am luat de replica pe care ai dat-o tu, ca majoritatea romaniilor ( nu stiu restul ), a-ti tras concluzia intainte sa stii si varianta gibonului. Acu nu dau doi bani, pe relatia lor, dar am o problema cu oameni care pun o eticheta, inainte sa stie toate faptele ( da stiu is mai din pestera).

Iti dau un exemplu : tipa are nevoie de putin publicitate mai gratuita, si dupa ce a avut accident auto, decat sa recunoasca ca a gresit ea, mai simplu da vina ca a fost batuta de iubit. Ce se vinde mai bine, violenta domestica sau un accident auto? Ca tata ei, i-a tinut partea .. well ce tata nu o sa tina partea copilului lui?

Legat de violenta mea, da am inclinatii spre violenta, dar nu am sotie, doar cate o prietena din cand in cand :), de aici trage u concluzia ca sunt un alt animal...

#53
cephalophodes

cephalophodes

    .★☆ ★☆ ★☆ ★☆.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,493
  • Înscris: 22.09.2011
si bataia tot un accident este...Posted Image

#54
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,785
  • Înscris: 27.01.2009
Si unde e alexandra acum
In spital sau acasa ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate