Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pensie anticipata partiala cu cer...

Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?
 Alser Forest SA a dat teapa de 1,...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...
 Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica

Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...
 Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...

apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri
 

Alexandra Stan, desfigurata de managerul ei !

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
370 răspunsuri în acest subiect

#19
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 35.785
  • Înscris: 27.01.2009
bre -da ia tras-o saxofonistul nu gluma
poate il baga la tentativa de omor
fraieru nu va mai face bani daca pleaca privighetoarea

#20
D_FENS

D_FENS

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.387
  • Înscris: 18.09.2007

Vizualizare mesajPuferiu, pe 17 iunie 2013 - 13:56, a scris:

Stirea asta ii strica imaginea. Mai bine isi lua o vacanta, pleca in niste insule si iesea din casa numai cu mult fond de ten. Aiurea.

Cineva a fost mai rapid decat stirea.:)

#21
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 35.785
  • Înscris: 27.01.2009

Vizualizare mesajtaosil, pe 17 iunie 2013 - 13:57, a scris:


Chiar considerati ca nu exista situatii, cand femeia trebuie batuta?
o fi alergato cu batul
asta nu a vrut batul
asta ia dat pumnul

#22
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 8.624
  • Înscris: 06.07.2011
Barem nu s-a lasat fotografiata "intamplator" pe strada si sa ceara bani. Mai un scandal, mai o aparitie la emisiunile alea de rahat gen Capatos si scotea mai multi bani decat la concerte.

Deci ceva nu se leaga.

#23
D_FENS

D_FENS

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.387
  • Înscris: 18.09.2007
Au televiziunile material pe ziua de azi!Cel putin!
Maruta si ceilalti s-au asigurat!

#24
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.652
  • Înscris: 13.10.2009

Citat

22 membri, 10 vizitatori, 3 utilizatori anonimi

si ziceti ca Gonthar va scoate din sarite cu mondenitatile lui...Posted image

#25
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 40.416
  • Înscris: 13.01.2011

Vizualizare mesajtaosil, pe 17 iunie 2013 - 13:57, a scris:

Offtopic:
Chiar considerati ca nu exista situatii, cand femeia trebuie batuta?

Omule, de unde ai rasarit ?!

Esti real ?!

Sa dezghetat vreo' grota secreta din munti si ai iesit de acolo, porti blana de mamut in loc de haine ?!

Ai voie sa instigi la violenta ?!

Editat de crisstonne, 17 iunie 2013 - 14:09.


#26
Alungatu

Alungatu

    #antiPSD

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.283
  • Înscris: 29.01.2009

Citat

Totul a început  de la bani, în weekend, la studioul lui din Constanţa. Alexandra l-a întrebat de bani, sâmbătă, iar el „a bătut-o de a lăsat-o inconştientă", susţine tatăl vedetei. "Două ore a stat  fiica mea acolo, iar când şi-a revenit a cerut să vină acasă, la Valu lui Traian", mai spune acesta.
Pe drum, conflictul ar fi continuat, iar la intrarea în localitatea natală, Alexandra Stan ar fi fost aruncată din maşină de către Marcel Prodan. "Zăcea acolo, pe şosea", povesteşte pentru gândul George Stan. "Norocul ei a fost că a oprit un cetăţean străin maşina când a văzut-o acolo chircită şi plină de sânge. A venit şi un echipaj de poliţie care mi-a luat fata şi a dus-o urgent la spital", mai spune acesta precizând că atât actele lui Prodan, cât şi ale Alexandrei ar fi rămas la poliţie


Sursa: http://www.gandul.in...-legal-10976588

#27
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 8.624
  • Înscris: 06.07.2011

Vizualizare mesajdygey, pe 17 iunie 2013 - 14:05, a scris:

si ziceti ca Gonthar va scoate din sarite cu mondenitatile lui...Posted image
Suntem avizi dupa barfe, ne place sau nu.

#28
----

----

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.207
  • Înscris: 08.03.2013

Vizualizare mesajcrisbud, pe 17 iunie 2013 - 13:50, a scris:

waw, cata stiinta!
banica fara frica (voce) iti place, no?
Nu stiu.

Vizualizare mesajcrisstonne, pe 17 iunie 2013 - 13:51, a scris:

Nu exista nici o scuza ca acest monstru sa loveasca, a, ba da, doar este monstru...
Nu este vorba de scuza, apoi fie vorba intre noi: Ba o facut plangere la politie? Atuncea ce vrea? Sa dea si ea pe tv, ca dupa primul video... nu prea o mai produs nimica la nivelul ala.

Ceva ca Inna: Ce fitze o arde si aia cand era pe Val, plecase ROMANa din ea... acuma cand nu o mai asculta nici ...., pac a inceput sa cante prin romania, ba prin Moldova.

Astea nu o sa se intoarca vreodata la viata normala, o Alexandra Stan, o Inna, o Andrea Banica... astea nu o sa se intoarca in viata asta la vreo leafa de 500 de ron pe luna, asa ca mai primesc un capac, o partida de sex mai fortat, cateva palme, o directa.

Vizualizare mesajD_FENS, pe 17 iunie 2013 - 14:03, a scris:

Au televiziunile material pe ziua de azi!Cel putin!
Maruta si ceilalti s-au asigurat!
Eu ma uit pe Antena 1, imi place de sora lui Luciu, are fata aia cuminte, doar imi imaginez ce socat o sa fiu cand incerc sa mi-o trag cu ea.

#29
Abkhaz

Abkhaz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.745
  • Înscris: 19.03.2013

Vizualizare mesajAlungatu, pe 17 iunie 2013 - 14:07, a scris:


Daca e adevarat, omul este handicapat mintal.

Vizualizare mesaj----, pe 17 iunie 2013 - 14:10, a scris:

: Ba o facut plangere la politie? Atuncea ce vrea? Sa dea si ea pe tv, ca dupa primul video... nu prea o mai produs nimica la nivelul ala.

Ceva ca Inna: Ce fitze o arde si aia cand era pe Val, plecase ROMANa din ea... acuma cand nu o mai asculta nici ...., pac a inceput sa cante prin romania, ba prin Moldova.


"Iubitul" manager a  postat un mesaj pe  pagina ei oficiala de Facebook in care zica ca fata a avut un accident grav de masina si de aceea concertele programate sunt anulate.

Ea a iesit cu dezmintirea si a povestit ce s-a intamplat cu adevarat.


Fii sigur ca Alexandra Stan e chiar o vedeta apreciata in strainatate si in tara, Mr Saxobeat si alte melodii au fost destul timp in topurile europene.

Editat de Abkhaz, 17 iunie 2013 - 14:16.


#30
D_FENS

D_FENS

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.387
  • Înscris: 18.09.2007

Vizualizare mesaj----, pe 17 iunie 2013 - 14:10, a scris:


Astea nu o sa se intoarca vreodata la viata normala, o Alexandra Stan, o Inna, o Andrea Banica... astea nu o sa se intoarca in viata asta la vreo leafa de 500 de ron pe luna, asa ca mai primesc un capac, o partida de sex mai fortat, cateva palme, o directa.


Pentru bani?Ce nu face omul!
Si altii o plang de mila!Posted image

Editat de D_FENS, 17 iunie 2013 - 14:16.


#31
taosil

taosil

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 775
  • Înscris: 15.04.2009

Vizualizare mesajcrisstonne, pe 17 iunie 2013 - 14:05, a scris:

Omule, de unde ai rasarit ?!

Esti real ?!

Sa dezghetat vreo' grota secreta din munti si ai iesit de acolo, porti blana de mamut in loc de haine ?!

Ai voie sa instigi la violenta ?!


Am instigat la violenta si nu stiu? ti-am zis sa te duci sa bati vreo femeie? Nu cred. Doar am zis ca sunt persoane care trag concluzii inainte sa stie toata povestea. Nu stii ce au fost in casa lor, despre ce e vorba, dar ai concluzionat ca barbatul e animal.Si cica acu sunt drepturi egale?

Si da, comparativ cu tine, sunt dintr-o pestera, poate. Dar eu inca am o parere proprie, poate nu o fi corecta, dar nu judec pe nimeni inainte sa stiu toate faptele. Nu uita orice poveste, are intotdeauna 2 variante ;)

#32
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 31.504
  • Înscris: 10.08.2005

Vizualizare mesajAbkhaz, pe 17 iunie 2013 - 14:15, a scris:

Ea a iesit cu dezmintirea si a povestit ce s-a intamplat cu adevarat.
domnule consumator spalat pe creier o chestie din asta se reclama la politite nu la tabloide.

Editat de MarianG, 17 iunie 2013 - 14:20.


#33
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 8.624
  • Înscris: 06.07.2011
"bestia cu chip de om a maltrat-o pe Alexandra Stan; initial s-a dat vina pe un accident auto, apoi pe o partida de sex ce a scapat de sub control; Alexandra Stan: nu mai vreau sa aud de el si-l voi da in judecata"

6 luni mai tarziu:

"cei doi s-au impacat si vor pleca impreuna in vacanta; iata in ce insula exotica au fost surprinsi cei doi FARA SUTIEN"

Suna cunoscut ?

#34
----

----

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.207
  • Înscris: 08.03.2013

Vizualizare mesajAbkhaz, pe 17 iunie 2013 - 14:15, a scris:

Daca e adevarat, omul este handicapat mintal.



"Iubitul" manager a  postat un mesaj pe  pagina ei oficiala de Facebook in care zica ca fata a avut un accident grav de masina si de aceea concertele programate sunt anulate.

Ea a iesit cu dezmintirea si a povestit ce s-a intamplat cu adevarat.


Fii sigur ca Alexandra Stan e chiar o vedeta apreciata in strainatate si in tara, Mr Saxobeat si alte melodii au fost destul timp in topurile europene.
Stiu, si Morena este tot o vedeta internationala, toate sunt, vedete, desigur.

Chiar o si vedeam pe Morena cum tragea la Confectii pe o leafa de 450 de ron pe luna, doar ca ea a simtit ca are talent, s-a facut artista, din dragoste, de muzica zic.

Vizualizare mesajD_FENS, pe 17 iunie 2013 - 14:16, a scris:

Pentru bani?Ce nu face omul!
Si altii o plang de mila!Posted image
Ce sa ii plang aleia de mila? Imi plang mie, eu trag pe o leafa de roman, am avut in viata asta si 500 de lei leafa, deci ce sa ii zic aleia? Pai aia a luat un pumn la ochean... in rest sta in vila, se plimba cu mertane, da din gura si vine banul.

Si cum ziceam: Daca femeia aduce banul... trebuie un motiv acolo sa o bati, ca nu dai cu piciorul la sursa de venit.

Cum ziceam: Nu ii convine viata de artist? O asteapta o cariera de Vanzatoare pe 550 ron.

#35
Abkhaz

Abkhaz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.745
  • Înscris: 19.03.2013

Vizualizare mesajMarianG, pe 17 iunie 2013 - 14:20, a scris:

domnule consumator spalat pe creier o chestie din asta se reclama la politite nu la tabloide.

pai poate e reclamata si la politie

domnule consumator nespalat pe nimic

care e problema daca a aparut si in ziar? par fake vanataile? tacsu minte si el?

teoria consipratiei scrie pe voi copchiilor

#36
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 31.504
  • Înscris: 10.08.2005
rufele se spala in casa nu in public, de cand cu jurnalismul nu mai exista limite.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate