Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Impotriva atacurilor de natura antisemita...

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
161 replies to this topic

#145
ThinkAbout

ThinkAbout

    RhetoricalWind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 68,013
  • Înscris: 19.03.2011

 mario_bril, on 12 septembrie 2013 - 21:21, said:

Khevlar nu si-a batut joc de tara mea si de poporul meu, asa cum face Edgar. Iar daca isi bate joc de tara ta si de poporul tau, ia atitudine.
te-a facut crestinopat
a cerut sharia pentru romani
ce vrei mai mult, sa vina in casa sa-l pupi in dos?
nu-i nevoie, te pune sef la voluntari

Edited by ThinkAbout, 12 September 2013 - 21:26.


#146
Fumatorul

Fumatorul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,945
  • Înscris: 18.01.2009

 nazdaq, on 12 septembrie 2013 - 21:16, said:


un raspuns m-ar multumi, fumeurule. doar asa as intelege de ce faci curatenie dupa mizerie doar in anumite...colturi.

Da, după mizerii fac curăţenie.  Nu şi după creştinopaţi, pisislamici şamd.Posted Image

#147
nazdaq

nazdaq

    Feralia Genitalia

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,089
  • Înscris: 24.11.2012

 mario_bril, on 12 septembrie 2013 - 21:21, said:

Khevlar nu si-a batut joc de tara mea si de poporul meu, asa cum face Edgar. Iar daca isi bate joc de tara ta si de poporul tau, ia atitudine.
desigur.
ca nu-i nimic mai laudativ pentru o tara si un popor sa vina unul din poponetul jihadului care sa-ti spuna ca legea romana nu-i destul de buna pentru el.
mai ales cand, istoric...tara ta, limba ta, religia ta mai exista doar pentru ca a rezistat acestei legi islamice.

#148
Pisa4you

Pisa4you

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 03.09.2011

 mario_bril, on 12 septembrie 2013 - 21:21, said:

Khevlar nu si-a batut joc de tara mea si de poporul meu, asa cum face Edgar. Iar daca isi bate joc de tara ta si de poporul tau, ia atitudine.

Nu, Khevlar si-a batut joc de poporul de care si tie iti place sa-ti bati joc. Nu-i de mirare ca va intelegeti.

#149
nazdaq

nazdaq

    Feralia Genitalia

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,089
  • Înscris: 24.11.2012

 Fumatorul, on 12 septembrie 2013 - 21:27, said:

Da, după mizerii fac curăţenie.  Nu şi după creştinopaţi, pisislamici şamd.Posted Image
ok, imi faci un serviciu si ma lasi sa-mi refac mesajul inlocuind * khevlar cu jihadistul de debara khevlar?

#150
Fumatorul

Fumatorul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,945
  • Înscris: 18.01.2009

 nazdaq, on 12 septembrie 2013 - 21:30, said:

ok, imi faci un serviciu si ma lasi sa-mi refac mesajul inlocuind  * khevlar cu jihadistul de debara khevlar?

Da. Dă-i drumul...

#151
nazdaq

nazdaq

    Feralia Genitalia

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,089
  • Înscris: 24.11.2012

 Fumatorul, on 12 septembrie 2013 - 21:31, said:

Da. Dă-i drumul...

n-am buton de edit.

dar ma descurc cu ce am:
draga mario, va trebui sa recitesti. iar daca n-ai inteles din prima nu-mi fac iluzii ca ai intelege acum.

deci

Quote

dar deja lumea s-a prins ca oricand te vei alia cu jihadistul de debara khevlar (previously editat de fumatorul pentru a fi inteligibil, previously knows as  * khevlar) in ura ta anti-semita si anti-israel. ce mai conteaza ca izlamistul ala o sa-ti ia gatul imediat dupa ce-si vede tinta atinsa...sau ai prevazut cumva un plan B de convertire care sa te salveze atunci?

eu, fumeurule...cum m-am descurcat?

Edited by Fumatorul, 12 September 2013 - 21:40.


#152
Fumatorul

Fumatorul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,945
  • Înscris: 18.01.2009

 nazdaq, on 12 septembrie 2013 - 21:33, said:

n-am buton de edit.

Dar ocazii vor mai fi, nu?

 nazdaq, on 12 septembrie 2013 - 21:33, said:



eu, fumeurule...cum m-am descurcat?

Binişor, Nazdaq, binişor...
Acum ai spus ce doreai să spui...
Mergem mai departe?Posted Image

#153
nazdaq

nazdaq

    Feralia Genitalia

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,089
  • Înscris: 24.11.2012
si-acum sa ma fac inteleasa.

edgar nu-i un ingeras. e un grumpy old man care se putuleste ca-n groapa cu nisip pe motiv ca tatal lui e mai aviator decat al altora.
dar am vazut postari mult mai antiromanesti din partea pro-islamistilor de servici ca mizrahind, abulafia si a altor ilustri necunoscuti veniti aici sa ne arate noua ce frumos se canta azanul in loc de hora romaneasca. si cum toti trebuie sa-l danseze, ca stiu ei ca e mai bun.

iar faptul ca la postarile lui edgar trebuie raspuns ferm impotriva anti-romanismului nu inseamna ca trebuie sa aruncam vina pe postarile sale cand toata ura antisemita pe care o gasim in noi insine iese brusc sub forme care , de s-ar gasi adevaratul motiv...ar fi chiar condamnabile.

 Fumatorul, on 12 septembrie 2013 - 21:41, said:

Mergem mai departe?
da. acum ca amandoi stim ca i owe u a favor.
cum o preferi?

Edited by nazdaq, 12 September 2013 - 21:50.


#154
Fumatorul

Fumatorul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,945
  • Înscris: 18.01.2009

 nazdaq, on 12 septembrie 2013 - 21:48, said:


da. acum ca amandoi stim ca i owe u a favor.
cum o preferi?

Sunt convins că vei alege perfect, deci...

#155
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

 nazdaq, on 12 septembrie 2013 - 21:13, said:

desigur, eu una l-am si votat moderator...Posted Image
dar khevlar cand isi bate joc de ovrei, crestinopati si le prooroceste sfarsitul sub islam...cand doreste un sistem de legi paralele si izlamice in romania, tara ta...ala e oropsit rau si nu merita decat sa fie aparat de tine...

ai incercat sa-i pui cuvintele lui khevlar in gura lui edgar? cum ar fi sunat? ar fi fost mai acceptabile pentru un roman asa impartial ca tine?

nazdaq...esti romanca ? adica nascuta crescuta in Romania, din radacini romanesti ?
scuze pentru intrebare, dar as prefera ca raspunsul sa fie ...nu

#156
nazdaq

nazdaq

    Feralia Genitalia

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,089
  • Înscris: 24.11.2012

 vio69a, on 12 septembrie 2013 - 22:04, said:

nazdaq...esti romanca ? adica nascuta crescuta in Romania, din radacini romanesti ?
scuze pentru intrebare, dar as prefera ca raspunsul sa fie ...nu

ei bine, sunt. si niciodata nu am fost mai jenata ca avem ceva comun, fie chiar si nationalitatea initiala. si cu tine, si cu edgar. de mizrahind nici nu mai vorbesc. ala te poate face, singur, doar cu el insusi...sa-ti doresti ca dunarea sa treaca prin centrul galatiului.

Edited by nazdaq, 12 September 2013 - 22:21.


#157
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

 nazdaq, on 12 septembrie 2013 - 22:06, said:

ei bine, sunt. si niciodata nu am fost mai jenata ca avem ceva comun, fie chiar si nationalitatea initiala. si cu tine, si cu edgar. de mizrahind nici nu mai vorbesc. ala te poate face, singur, doar cu el insusi...sa-ti doresti ca dunarea sa treaca prin centrul galatiului.

Ok -Multumesc pentru raspuns, am avut ceva idei ciudate, dar te stiu fair.
Si mersi si pentru sinceritatea dezamagirilor.

Edited by vio69a, 12 September 2013 - 23:34.


#158
mario_bril

mario_bril

    Hermetic member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,421
  • Înscris: 13.05.2010

 nazdaq, on 12 septembrie 2013 - 21:33, said:

n-am buton de edit.

dar ma descurc cu ce am:
draga mario, va trebui sa recitesti. iar daca n-ai inteles din prima nu-mi fac iluzii ca ai intelege acum.

deci
Deci nu ai inteles nimic. Nu am aliati, spre deosebire de voi. Merg pe cont propriu. Multumita acum? :)

Edited by mario_bril, 12 September 2013 - 23:56.


#159
Edgaroropsitul

Edgaroropsitul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,844
  • Înscris: 11.02.2013

 nazdaq, on 12 septembrie 2013 - 21:48, said:

si-acum sa ma fac inteleasa.

edgar nu-i un ingeras. e un grumpy old man care se putuleste ca-n groapa cu nisip pe motiv ca tatal lui e mai aviator decat al altora.
dar am vazut postari mult mai antiromanesti din partea pro-islamistilor de servici ca mizrahind, abulafia si a altor ilustri necunoscuti veniti aici sa ne arate noua ce frumos se canta azanul in loc de hora romaneasca. si cum toti trebuie sa-l danseze, ca stiu ei ca e mai bun.

iar faptul ca la postarile lui edgar trebuie raspuns ferm impotriva anti-romanismului nu inseamna ca trebuie sa aruncam vina pe postarile sale cand toata ura antisemita pe care o gasim in noi insine iese brusc sub forme care , de s-ar gasi adevaratul motiv...ar fi chiar condamnabile.


da. acum ca amandoi stim ca i owe u a favor.
cum o preferi?


Eu nu am ce sa ma scuz in fata cuiva. Eu scriu ce cred si daca asta supara sau jigneste pe cineva ,acestia au doua posibilitati : 1. sa-mi combata ideile in cadrul forumului ca pentru asta exista forumul sau  nr 2,  sa repare sau sa renoveze ce trebuie de facut ca la Edgar sa nu-i ramana subiecte de critica.

Din pacate,sunt romani care s-au nascut in timpul comunistilor si au absorvat educatia aceia in care  sa platit leafa dar nimeni nu a muncit propiuzis.   Multi  puturosi si lenesi s-au ivit in acele timpuri. Cativa au ajuns probabil si la acest forum . Ei gasesc mult mai confortabil uneori ,in loc sa replice, sa se jigneasca.   Ca fecioarele frustate.
P-e mine nu ma emotioneaza. Eu sunt linistit cu replicele mele. Stau ferm dupa ele.Sunt gata intotdeauna la o polemica civilizata si inteligenta. Din pacate sunt aqci membrii care nu pot servii marfa.  Eu nu ma jignesc niciodata, eu replic ce cred ca asa am fost educat. Eu nu inventez cai verzi pe pereti. Daca am ce replica,replic. Cum am facut acuma.
In ntot cazul,nu ignoranti sau jigniti cronici o sa ma faca sa -mi schimb firea.

 vio69a, on 12 septembrie 2013 - 22:04, said:

nazdaq...esti romanca ? adica nascuta crescuta in Romania, din radacini romanesti ?
scuze pentru intrebare, dar as prefera ca raspunsul sa fie ...nu

Ce intrebi tu aci intrebari? Tu esti ultima care ai avea dreptul sa intrebi asa intrebari deoarece de fiecare data,inclusiv cand nu ai fost intrebata ai imprastiat minciuni fara nici o rusine  despre originea ta.   Ai fii avut si tu dreptul sa nu publici date despre tine  cum are fiecare drept la forum dar in moment ce ai anuntat  unele date, cinstea te-ar fii obligat sa nu minti. Asa ca nu mai intreba pe altii.Daca ar fii vrut sa se stie date despre ei ar fii publicat dar nu ar fii mintit. Exact cum fac eu. Nu am ce ascunde. Nici faptul ca mi-am schimbat masina inainte cu 10 zile,cu ce masina  si altele.

#160
the_engineer

the_engineer

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,915
  • Înscris: 17.08.2013
Dupa cum s-a spus prin profetul Daniel, Israelul va fi reconstruit in vremuri de stramtorare fara precedent, si va atinge o putere militara fara precedent (au cel mai mare numar de ingineri si brevete de inventie pe cap de locuitor, 9500 in 2008 fara de 50 Iran, ca sa nu mai vorbim ca au luat 2/3 din premiile Nobel - "Veți vedea râvna Mea pentru poporul Meu și veți ști că Eu sunt Domnul", cât despre cei ce nu vor vedea, Zaharia le-a transmis un mesaj dur, le vor putrezi ochii in cap inca stand in picioare - radiatiile gama, x, etc.).

Un inger foarte puternic face lucrurile astea prin ei (pentru ca evreii real au un IQ mediu de 94, fix ca si noi, numai ca pe noi ne conduce Zamolxe, un zeu retardat).

Acest inger, Mikail, e specializat pe razboi si muzica de razboi, deosebit de antrenanta. Sa ascultam cateva din productiile sale prin robii sai Ace Ventura si Ritmo

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/cX6YxMtuUs8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/dE3zBHZigWI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Q4fH-hprHXg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by the_engineer, 17 September 2013 - 18:47.


#161
Edgaroropsitul

Edgaroropsitul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,844
  • Înscris: 11.02.2013
Dumneata te simti bine in general?

#162
nazdaq

nazdaq

    Feralia Genitalia

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,089
  • Înscris: 24.11.2012

 Edgaroropsitul, on 18 septembrie 2013 - 13:20, said:

Dumneata te simti bine in general?

mesajele is discutabile, dar clubbin-ul ce l-a listat e chiar bun si "tzopaibil".

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate