Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...

Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...
 Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...

smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.
 Smecher de talie grea

PH apa plata

Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix
 Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...

Contact pe piele cu sangele altei...

metoda constantelor de scurtcircuit
 

Dilema PS3

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,686
  • Înscris: 05.02.2012
La Xbox one va trebui sa fi conectat la internet cel putin odata la 24h. Daca nu, poti sa ii iei adio de la jocuri si consola pentru o perioada :
http://answers.yahoo...12221956AAr0dBz

Kinnect-ul te va filma 24/24h . Fapt ce nu mi-ar face placere. Pentru ca ar avea posibilitatea sa uploadeze video-ul la ei pe server > supraveghere 24/24:P

http://www.makeuseof...to-buy-the-ps4/

#20
chesterb

chesterb

    Șefu' la bani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,184
  • Înscris: 23.11.2007

View Postsnowzor, on 17 iunie 2013 - 08:21, said:

Merita. Chiar daca sunt putin mai scumpe consola si joystick-ul de ps decat xbox, majoritatea oamenilor recomanda ps. Si eu, personal, as recomanda ps mai mult decat xbox. Pentru ca: mergand prin magazina am observat mereu o varietate mult mai mare de jocuri pt ps decat pt xbox, "Move" e mai ieftin decat Kinect si se pare ca e mai bun etc.

Asta este strict o parere personala. O zi buna!
Nu mă pot pronunţa în legătură cu PS pentru că nu am avut niciodată o consolă Sony. Am avut xbox şi nu am fost mulţumit. Am schimbat 3 console din cauza rrod, nu mi-a convenit că trebuia să îmi cumpăr baterii pentru controller şi am fost nevoit să îmi cumpăr acumulatori iar preţul pentru multiplayer era destul de mare. Noul xbox mi se pare că aduce mult mai multe minusuri, ceea ce mă face să cred că PS e pentru mine.

#21
snowzor

snowzor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 08.11.2009
Wow. Ce aiurea. Bine ca nu am decis sa-mi iau xbox de la inceput. Muream de ciuda daca aveam erori gen RRoD.(am citit si eu acuma ce inseamna) e foarte naspa. Daca as face acuma o comparatie la cate probleme sunt, as spune
Ps>>>>>>>>>>>>>>xbox

#22
chesterb

chesterb

    Șefu' la bani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,184
  • Înscris: 23.11.2007

View Postsnowzor, on 17 iunie 2013 - 09:25, said:

Wow. Ce aiurea. Bine ca nu am decis sa-mi iau xbox de la inceput. Muream de ciuda daca aveam erori gen RRoD.(am citit si eu acuma ce inseamna) e foarte naspa. Daca as face acuma o comparatie la cate probleme sunt, as spune
Ps>>>>>>>>>>>>>>xbox
Da. Aştept să apară PS4 să mi-l cumpăr. Până atunci o să stau pe bară că nu mai am consolă ^_^
Singura chestie care îmi place la xbox mai mult decât la ps este controllerul. Parcă se simte mai bine în mână şi e mai ergonomic. Dualshock mi se pare cam micuţ şi oboseşte mâna repede pe el. Dar pentru asta a fost inventat SpeedLink XEOX Pro Analog ^_^

#23
fr33pr0d

fr33pr0d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 12.06.2007

View Postsnowzor, on 15 iunie 2013 - 06:38, said:

Bravo! Acuma o sa stai pana in iarna cu o "gaura" de 400$. In plus ai comandat (cel mai probabil) de pe amazon.com nu de pe amazon.co.uk si asta inseamna ca o sa te coste si taxele vamale si nici nu ai certitudinea ca va veni inainte de data cand apare oficial la noi in tara.
Gaura sincer nu ma deranjeaza foarte mult si nu cred ca o sa astept mai mult decat oricine altcineva Posted Image iar amazon nu ia niciun ban pana nu trimite produsul (in cazul unui pre-order). As fi preferat sa dau toti banii sa stiu o treaba, dar asta e politica lor.
In plus, locuiesc in UK, ar fi fost stupid din partea mea sa dau comanda pe .com Posted Image

Edited by fr33pr0d, 18 June 2013 - 17:29.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate