Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

Noile abonamente Vodafone RED, cu minute si SMS-uri NELIMITATE in orice retea nationala.

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
311 răspunsuri în acest subiect

#307
Getodacul

Getodacul

    ±

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.863
  • Înscris: 03.03.2004
Cat timp costul abonamentului lunar este considerat o suma fixa, si asa e normal si logic, atunci si cifra rezultata in urma taxei aleia impartita la 24 si inmultita cu un numar de luni calendaristice, tot numar fix este. Exact ce interzice legea sa i se ceara clientului care vrea sa rezilieze.
Ce se incearca e doar driblarea unei legi care prevede ceva stramb, si anume, comerciantul nu mai poate percepe consumatorului nicio suma fixa in cazul in care acesta din urma doreste sa renunte la contract . Corect ar fi sa poata(sa poata cere pretul terminalului oferit la reducere), doar ca au abuzat de taxa aia cand s-a putut(cereau taxe absurbe, nu ce ar fi trebuit) si acum plang dupa ea.
Daca si-ar folosi majoritatea clientilor drepturile oferite de legi, si-ar plange zilele operatorii.

Editat de Getodacul, 21 mai 2013 - 23:02.


#308
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.382
  • Înscris: 02.06.2005
Adevarat. Pe de alta parte ma irita si putoii care se plang ca trebuie sa dea niste bani inapoi ca si-au luat telefon destept, subventionat. Unii constata ca noile telefoanele sunt mai destepte decat ei imediat ce au renuntat la nokiile lor 3310. Ba frate e clar ca daca dai 100 de lei pe un S4 trebuie sa cotizezi timp de 2 ani cu XX euro/luna la ei.

#309
diud

diud

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 177
  • Înscris: 17.11.2004

View Postdon_dannielo, on 20 mai 2013 - 13:06, said:

Dar tu de ce vrei sa le dai mai multi bani?

Vreau sa am nelimitat, nu ca acum cand am 500 nationale in MEGA25. Pt 4 euro in plus pe luna scap de costul suplimentar ce apare uneori.
in Plus, precizez ca nu vreau telefon nou.

#310
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 30.877
  • Înscris: 26.02.2010

View Postdiud, on 24 mai 2013 - 10:35, said:


Vreau sa am nelimitat, nu ca acum cand am 500 nationale in MEGA25. Pt 4 euro in plus pe luna scap de costul suplimentar ce apare uneori.
in Plus, precizez ca nu vreau telefon nou.

Pai vezi ca red 29 se poate transforma in red 25, daca nu vei achizitiona un telefon mobil.

#311
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 39.921
  • Înscris: 14.12.2007

View Postdiud, on 24 mai 2013 - 10:35, said:


Vreau sa am nelimitat, nu ca acum cand am 500 nationale in MEGA25. Pt 4 euro in plus pe luna scap de costul suplimentar ce apare uneori.
in Plus, precizez ca nu vreau telefon nou.

Eu as da 29 euro pe net nelimitat si vreo 50-100 min nationale. Si pun pariu ca minutele nationale nu le-as termina!
Cat timp este Viber, Scydo, Skype , Whatsapp cine ar mai avea nevoie de vocea de la Voda?

#312
n3utr1n0

n3utr1n0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.376
  • Înscris: 03.12.2012

View Postdiud, on 24 mai 2013 - 10:35, said:


Vreau sa am nelimitat, nu ca acum cand am 500 nationale in MEGA25. Pt 4 euro in plus pe luna scap de costul suplimentar ce apare uneori.
in Plus, precizez ca nu vreau telefon nou.

nu ti ajung 500?

ce naiba faci cu ele? important e internetul , nu minutele.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate