Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office
 Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...
 Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto
 Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...
 

Galaxy S4 - discutii generale

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
30104 răspunsuri în acest subiect

#18307
tzacan3l

tzacan3l

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.717
  • Înscris: 15.04.2013
Stai lin, ca nu ies in pierdere :)...au fost doar 730 de produse pe care nu stiau cum sa scape de ele. Profitul este al lor. Mi-e ciuda ca nu am comandat si eu.

#18308
AndyCT

AndyCT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 27
  • Înscris: 07.05.2013
Au avut o eroare de sistem si au toate cateva sute de produse la preturi pana in 8 lei. :))

#18309
bomberista

bomberista

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 88
  • Înscris: 19.10.2010
Imi recomandati si mie va rog o versiune de android buna ? Din ce tara sa fie ? Eu am descarcat cateva dar merg greu si bateria imi tine putin si unele au si aplicatiile alea specifice fiecarei retea. As vrea una fara erori sa o descarc din prima ca stau vreo 4 ore sa se descarce. Multumesc

#18310
bogdangelu

bogdangelu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.066
  • Înscris: 16.07.2007
Posted Image

View Posttzacan3l, on 24 noiembrie 2014 - 12:09, said:

Au fost si televizoare full hd la 3 , au expus preturile gresite , dar cei de la emag vor trimite telefoanele si tot ce a fost eronat la preturile de 1 leu spre ex s4...in concluzie , m-am uitat aseara ca prostu si nu am dat comanda si eu , cu banii de pe un pachet de tigari imi luam telefon, laptop si tv. Posted Image
Chiar ai fost tacanit Posted Image ca nu ai comandat nimic

#18311
Mr_Hara

Mr_Hara

    Very Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.026
  • Înscris: 23.01.2010

View Postbomberista, on 24 noiembrie 2014 - 14:50, said:

Imi recomandati si mie va rog o versiune de android buna ? Din ce tara sa fie ? Eu am descarcat cateva dar merg greu si bateria imi tine putin si unele au si aplicatiile alea specifice fiecarei retea. As vrea una fara erori sa o descarc din prima ca stau vreo 4 ore sa se descarce. Multumesc

vrei versiunea de BE Romania ROM?

la mine merge fara probleme si bateria tine normal

sau daca nu iti pot da ultima versiune de Germania DBT

#18312
emanu900

emanu900

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 15.440
  • Înscris: 03.04.2004
Mai are careva probleme cu Wifi-ul pe banda de 5Ghz?
Cand vede reteaua, cand nu. Cand s-a conectat la cea de 5Ghz a creat un link de 433 Mbps (routerul e TP link AC 750 al unui amic).
Dupa deconectare pauza retea 5Ghz, laptopul o vedea, S4 nu.  Am inteles ca ar fi niste issues cu S4 si unele routere in banda de 5GHz cu update-ul asta de 4.4.2

#18313
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 35.630
  • Înscris: 19.04.2009
Hei :D S4 va primi lollipop?

Sa stiu daca il pastrez sau il fac cadou :D

#18314
emanu900

emanu900

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 15.440
  • Înscris: 03.04.2004
Primeste, dar in 2015 de acum, sau paote mai devreme daca se ambitioneaza si ei avand in vedere concurenta care se misca mai repejor.

#18315
adioperator

adioperator

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 501
  • Înscris: 17.05.2005
Bun gasit!
In acest sfarsit de saptamana am profitat de preturile reduse si am inlocuit batranul Xperia T cu un S4 Black Edition de la Domo. Per ansamblu ma declar multumit de achizitie, in schimb ma deranjaza multitudinea de softuri proprietare, in mare parte inutile mie. Si de la baterie aveam asteptari mai mari.
Am instalat cwm pe telefon pentru backup si instalare de softuri alternative, ma gandeam la un rom original de Play Edition. Aveti ceva recomandari sau sa stau in banca mea cu softul original?
Multumesc anticipat !

Editat de adioperator, 24 noiembrie 2014 - 17:01.


#18316
tzacan3l

tzacan3l

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.717
  • Înscris: 15.04.2013

View Postadioperator, on 24 noiembrie 2014 - 16:52, said:

Buna gasit!
In acest sfarsit de saptamana am profitat de preturile reduse si am inlocuit batranul Xperia T cu un S4 Black Edition de la Domo. Per ansamblu ma declar multumit de achizitie, in schimb ma deranjaza multitudinea de softuri proprietare, in mare parte inutile mie. Si de la baterie aveam asteptari mai mari.
Am instalat cwm pe telefon pentru backup si instalare de softuri alternative, ma gandeam la un rom original de Play Edition. Aveti ceva recomandari sau sa stau in banca mea cu softul original?
Multumesc anticipat !
Softul original este "mama" , tu o poti inlocuii pe mama ta? Eu nu si de aceea raman la softul care vine din fabroca :)

#18317
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 35.630
  • Înscris: 19.04.2009

View Postadioperator, on 24 noiembrie 2014 - 16:52, said:

Buna gasit!
In acest sfarsit de saptamana am profitat de preturile reduse si am inlocuit batranul Xperia T cu un S4 Black Edition de la Domo. Per ansamblu ma declar multumit de achizitie, in schimb ma deranjaza multitudinea de softuri proprietare, in mare parte inutile mie. Si de la baterie aveam asteptari mai mari.
Am instalat cwm pe telefon pentru backup si instalare de softuri alternative, ma gandeam la un rom original de Play Edition. Aveti ceva recomandari sau sa stau in banca mea cu softul original?
Multumesc anticipat !

Fain, eu l-am luat de la eMag, astept sa vina Posted Image  

Cam cand in 2015?   Q1 sau dupa? Daca e Q1, ar merita asteptarea... Posted Image

Editat de lex404, 24 noiembrie 2014 - 16:56.


#18318
tzacan3l

tzacan3l

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.717
  • Înscris: 15.04.2013
Intre Q1 si Q2

#18319
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.079
  • Înscris: 24.02.2007

View Postadioperator, on 24 noiembrie 2014 - 16:52, said:

Buna gasit!
In acest sfarsit de saptamana am profitat de preturile reduse si am inlocuit batranul Xperia T cu un S4 Black Edition de la Domo. Per ansamblu ma declar multumit de achizitie, in schimb ma deranjaza multitudinea de softuri proprietare, in mare parte inutile mie. Si de la baterie aveam asteptari mai mari.
Am instalat cwm pe telefon pentru backup si instalare de softuri alternative, ma gandeam la un rom original de Play Edition. Aveti ceva recomandari sau sa stau in banca mea cu softul original?
Multumesc anticipat !


Incearca ROM-ul de Play Edition. E excelent.

#18320
bogdangelu

bogdangelu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.066
  • Înscris: 16.07.2007

View PostAdL84, on 24 noiembrie 2014 - 15:57, said:

vrei versiunea de BE Romania ROM?
la mine merge fara probleme si bateria tine normal
Subscriu si eu la recomandarePosted Image ,acelasi rom BE Romania am si eu.

#18321
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.898
  • Înscris: 26.03.2012
Am reusit sa comand ieri seara un SGS4 i9505 Black 16 GB de pe eMag la 0,99 RON. Azi m-au sunat si mi-au confirmat ca saptamana aceasta voi primi telefonul. A fost o ocazie neasteptata, si asa imi doream un amoled fain.

#18322
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 35.630
  • Înscris: 19.04.2009

View Postandroholic, on 24 noiembrie 2014 - 17:23, said:

Am reusit sa comand ieri seara un SGS4 i9505 Black 16 GB de pe eMag la 0,99 RON. Azi m-au sunat si mi-au confirmat ca saptamana aceasta voi primi telefonul. A fost o ocazie neasteptata, si asa imi doream un amoled fain.

Si eu abea astept :D
Pacat insa ca am citit ca dupa Lollipop, alt update nu va mai vedea :( Asta nu imi place la samsunguri

#18323
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.898
  • Înscris: 26.03.2012

View Postlex404, on 24 noiembrie 2014 - 18:11, said:


Si eu abea astept :D
Pacat insa ca am citit ca dupa Lollipop, alt update nu va mai vedea :( Asta nu imi place la samsunguri
Ei aș, vor fi rom-uri portate de pe sgs4 google play edition, nu cred că SGS 4 va fi ignorat, mai ales de către developeri.

#18324
Mr_Hara

Mr_Hara

    Very Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.026
  • Înscris: 23.01.2010

View Postandroholic, on 24 noiembrie 2014 - 17:23, said:

Am reusit sa comand ieri seara un SGS4 i9505 Black 16 GB de pe eMag la 0,99 RON. Azi m-au sunat si mi-au confirmat ca saptamana aceasta voi primi telefonul. A fost o ocazie neasteptata, si asa imi doream un amoled fain.

sa ne anunti si pe noi daca e pe bune sau nu

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate