Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

supravegherea audio a angajatilor

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
holograma999

holograma999

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 353
  • Înscris: 16.02.2013

View Postundercoverbrother, on 25 februarie 2013 - 16:13, said:

Am scris ceva mai sus dar ce zici tu nu prea sta.
Daca seful e patron e dreptul lui pt ca nu iti asculta telefonul personal ci isi asculta telefonul lui luat din banii lui la care vorbesti tu. Treaba cu inregistrarile ambientale, daca ambientul e al lui, la fel poate inregistra.
Daca seful e tot un angajat, cam trebuie sa fie de acord si al care-i peste el cu miscarea, altfel cam intra la ce zici tu. Fiind tot un angajat nu prea are dreptul sa faca asta fara acordul patronului.
Iti asculta convorbirile personale ce importanta are ca e telefonul lui,al tau sau public,daca tu consideri ca ambientul e al lui inseamna ca omul de fapt e zeu,nu mi-am dat seama nu mai comentez.Desi cu un avocat bun scoti daune faine daca il aranjezi pe propietarul de sclavi[pardon ,cetateni europeni,care au drepturi cica!]

#20
rollandcar

rollandcar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 23.12.2007
Salutare tuturor! Am urmatoarea speta: in cadrul unei sedinte de cercetare disciplinare a unui angajat (sedinta ce a avut loc la sediul nostru), acesta a venit cu un avocat care fara sa ne instiinteze in prealabil, ne-a inregistrat pana la un moment dat cand ne-am autosesizat. Este legala inregistrarea cu telefonul mobil a sedintei in conditiile in care nu a a anuntat intentia?
Multumesc anticipat!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate