Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

E timpul potrivit pentru Prima Casa?

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
vacantamijlocie

vacantamijlocie

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,804
  • Înscris: 13.08.2008

View Poststephanatsea, on 13 februarie 2013 - 18:03, said:

Diana, cat de "noua" trebuie sa fie? Ai ceva info, ca nu prea am gasit.
E un proiect, deocamdata. A mai fost propus/a de Guvernul Boc in 2010, dar Consiliul Concurentei Posted Image nu a aprobat.

Edited by vacantamijlocie, 13 February 2013 - 18:40.


#20
hellen2012

hellen2012

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 02.10.2012

View PostDrag0n_X, on 03 februarie 2013 - 20:51, said:

Buna seara. Sunt intr-un mare dubiu. Locuiesc intr-o casa destul de mare in capitala doar cu bunica mea (deci am unde sta). Am un job unde castig 1700lei dar pe fluturas am salariu de 4000lei.Am o situatie destul de buna nu cheltui nimic pe utilitati nici macar pe mancare decat mofturi. Ma tot gandesc sa ma inscriu la prima casa si sa imi cumpar un apartament cu 2 camere in bucuresti in jur de 40.000euro, cu avans minim aprox 3000euro. Ar urma sa il inchiriez cu aprox 1000lei / luna (am prieteni studenti gasesc client rapid). La un calcul la BRD pentru suma imprumutata rata ar fi undeva la 800ron / luna astfel apartamentul s-ar autofinanta din chirie eu ramanand sa locuiesc in continuare unde stau si acum. Intrebarea este: merita sa fac acum credit? oare se vor mai iefteni apartamentele? nu am nevoie acum de el, doar ca mi se pare o oportunitate destul de buna deoarece nu stiu daca va mai fi programul prima casa anul viitor. Astept pareri, multumesc anticipat.


E perfect , apartamentul se autofinanteaza singur din chirie , si tu ai un profit lunar de 200 ron , plus peste 30 ani e ca si cum ai primi un apartament gratis !

Grabestete acum sa faci credit ,si nu mai zi la nimeni , ca sa nu ti-o ia altul inainte.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate