Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

pufiq - un fel de stick online

- - - - -
  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#55
h3llspawn

h3llspawn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 01.08.2010
Am citit tot. Problema mea este legata de confidentialitate. Eu nu folosesc nici google drive, nimic de genul asta :)

#56
genius

genius

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,514
  • Înscris: 23.11.2004

 h3llspawn, on 23 februarie 2019 - 15:13, said:

Problema mea este legata de confidentialitate.
Ţi-e frică că ce ?

#57
h3llspawn

h3llspawn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 01.08.2010
Nu "imi e frica" . Dar am niste principii de la care nu ma abat. Atata tot. De ce sa las google sa aiba grija de chestiile mele? Io-s retard sau ce? Dpmdv, cam asa vine :D

#58
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
Pentru ca google sau orice serviciu de cloud are infinit mai multa grija de chestiile tale decit tu. Incepind cu securitatea si terminind cu backup-urile pe care le au, care te protejeaza inclusiv de ransomware si alte cretineli.

#59
h3llspawn

h3llspawn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 01.08.2010
Parafrazand niste mari clasici in viata... "sa mori tu, ca  e asa" ?  Stii tu bine de tot, sau ai dat in boghi ca bunica-mea (odihneasca-se in pace) Posted Image  
"Google are grija" Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

Edited by h3llspawn, 24 February 2019 - 00:26.


#60
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
Bine, am uitat sa precizez "in lumea oamenilor normali la cap". In lumea schizofrenicilor pe care-i urmaresc guvernul si corporatiile, evident ca nu are grija nimeni decit sa te fure si sa te urmareasca. De-aia trebuie sa stai offline si sa umbli cu sticu cusut la chiloti. Si nu in ultimul rind, trebuie tot timpul folosita o palarie de staniol ca sa bruieze satelitii. Stiati ca din satelit iti pot vedea si paduchii din cap? :first:

#61
h3llspawn

h3llspawn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 01.08.2010
Mie chiar imi place umorul tau. Nu glumesc, nu e ironie gratuita. Poantele sunt bune, ce sa comentezi?  :D Dar tot nu ma las pe mana google daca pot avea eu grija de mine

Edited by h3llspawn, 25 February 2019 - 23:49.


#62
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
Momentul in care iti dai seama ca nu poti avea singur grija de tine este ala in care pierzi tot :first:

#63
republicall

republicall

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,211
  • Înscris: 26.02.2008
Trebuie sa grabesc developmentul ca am dat peste un fisier la careva din voi :)) (nu m-am uitat promit Posted Image  )

#64
h3llspawn

h3llspawn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 01.08.2010
Mosotti :D

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate