Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 

Varsta Aishei

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2439 replies to this topic

#37
mario_bril

mario_bril

    Hermetic member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,421
  • Înscris: 13.05.2010

 gigel de hohenţolărn, on 09 decembrie 2012 - 18:29, said:

eu aş fi curios să ştiu ce vârstă avea mohamedul când a siluit-o pe aişa Posted Image
că teoretic una de 17 ani şi jumate dacă face sex cu unu de opşpe ani se cheamă că-i treabă ilegală, da dacă una de opşpe ani şi-o zi îşi împarte dormitorul cu unul ce bate înspre 80, nu mai e niciun bai.  


eu sunt convins că toate musulmancele d-acilea de pe topic ar orgasma de fericire dacă ar şti că fetele lor cum trec cu niţcai miimi de secundă de vârsta majoratului s-apucă să sară-n poala unui pensionar belicos şi misogin, preocupat de pacea absolută impusă prin tăişul sabiei.

obsesia asta pt virginitate o au numai puţoii necopţi, nicidecum bărbaţii.
Au aparut ajutoarele... Coincidenta mare...

#38
nazdaq

nazdaq

    Feralia Genitalia

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,089
  • Înscris: 24.11.2012

 mario_bril, on 09 decembrie 2012 - 18:43, said:

Au aparut ajutoarele... Coincidenta mare...

stai calm, mario. sunt tot eu. am barba.

#39
gigel de hohențolărn

gigel de hohențolărn

    am merțan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,692
  • Înscris: 07.07.2006

 Ascary, on 09 decembrie 2012 - 18:32, said:

cate le mai stii matale,a si zici ca pasaricile aaa ? ale naibii...


e clar ca nevasta-ta a fost biblioteca pentru toti
nu-i nevoie să fii nesimțit, tre doar să recunoști că ești virgin iar o femeie te inhibă :console:

 mario_bril, on 09 decembrie 2012 - 18:43, said:

Au aparut ajutoarele... Coincidenta mare...
poftim? :confuzzled:

#40
ThinkAbout

ThinkAbout

    RhetoricalWind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 68,013
  • Înscris: 19.03.2011

 Ascary, on 09 decembrie 2012 - 18:22, said:

shut up
un seven up este mai bun
vrei si tu unul, ca poate esti insetat?

#41
poarta-cunoasterii

poarta-cunoasterii

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,092
  • Înscris: 19.01.2012
Cum apar anumite persoane, nivelul discutiei scade simtitor. Nu stiu cum se face, dar sunt mereu aceleasi persoane. Partea buna e ca sunt si oameni inteligenti in lumea asta, care sunt capabili de judecati mai consistente decat islamul - religie primitiva, profet violator si toate tampeniile citite in brosurele tip can can intelectual. Daca va pun sa justificati fiecare din aceste afirmatii, sunteti complet incapabile, insa a vorbi nu costa nimic si oamenii prosti vor ramane cu o impresie si voi doar asta va doriti... sa creati impresii, nu sa demonstrati ca aveti cunostinte.
Cum ar fi ca musulmanii sa vorbeasca astfel de profetii evreilor sau de Iisus AS? Oare nu i-ati linsa imediat? Pare ca extremismul neislamic e perfect legal si la moda, e amuzant si chic, asa-i?

#42
ThinkAbout

ThinkAbout

    RhetoricalWind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 68,013
  • Înscris: 19.03.2011

 gigel de hohenţolărn, on 09 decembrie 2012 - 19:09, said:

poftim? Posted Image
Gigel tre` sa te pun in tema
Mario a spus ca-s Megs si nu stiu cati de pe forum asa ca acum spune ca de fapt daca tu postezi de placere ca vechi user ce esti si unul pe stilul glumet si degajat sari in ajutor adecatelea, mario crede ca softpedia-i un camp de batalie unde se infrunta nush ce.

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 19:19, said:

Cum apar anumite persoane, nivelul discutiei scade simtitor. Nu stiu cum se face, dar sunt mereu aceleasi persoane. Partea buna e ca sunt si oameni inteligenti in lumea asta, care sunt capabili de judecati mai consistente decat islamul - religie primitiva, profet violator si toate tampeniile citite in brosurele tip can can intelectual.
Partea cea mai mishto este ca toti userii de pe softpedia ti-au demonstrat ca habar nu ai sa explici despre ce vorbesti
Cel putin river song si-a etalat un punct de vedere imbatabil

#43
dyana25

dyana25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,584
  • Înscris: 05.08.2008

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 19:19, said:

Cum ar fi ca musulmanii sa vorbeasca astfel de profetii evreilor sau de Iisus AS? Oare nu i-ati linsa imediat?

Ba da, cum să nu, doar suntem la nivelul de civilizaţie al islamului, zice unul ceva de Isus, pac punem de-un atentat la o ambasadă.

#44
nazdaq

nazdaq

    Feralia Genitalia

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,089
  • Înscris: 24.11.2012

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 19:19, said:

1.Cum ar fi ca musulmanii sa vorbeasca astfel de profetii evreilor sau de Iisus AS?
2.Oare nu i-ati linsa imediat?
1.imbucurator. daca ai nevoie de o mana de ajutor...conteaza pe mine.
2.n-am indrazni. asta cu linsajul e departamentul vostru.

#45
ThinkAbout

ThinkAbout

    RhetoricalWind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 68,013
  • Înscris: 19.03.2011

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 19:19, said:

Cum ar fi ca musulmanii sa vorbeasca astfel de profetii evreilor sau de Iisus AS? Oare nu i-ati linsa imediat? Pare ca extremismul neislamic e perfect legal si la moda, e amuzant si chic, asa-i?
Singurii linsati sunt preotii crestini care ar predica in public in Arabia Saudita ori Iran, de evrei nu mai vorbesc
Ce ar fi sa renunti la a mai face afirmatii ipocrite cat cuprinde, in timp ce extremistii sunt la voi caaat cuprinde.

#46
poarta-cunoasterii

poarta-cunoasterii

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,092
  • Înscris: 19.01.2012

 dyana25, on 09 decembrie 2012 - 19:22, said:

Ba da, cum să nu, doar suntem la nivelul de civilizaţie al islamului, zice unul ceva de Isus, pac punem de-un atentat la o ambasadă.

Eu vad ca declarati fara jena ca doriti moartea tuturor musulmanilor, va bateti joc de religie, de profet, de tot ce e sacru pentru ceilalti si aceasta pe un fond de cunostinte mediocre si multa aroganta. Care e diferenta dintre dvs si acei cativa tampiti de musulmani extremisti? Urati islamul din cauza acelor persoane nereprezentative pentru islam, dar va manifestati exact precum aceia pe care ii condamnati. Si nu spuneti ca doar va limitati la ''amuzamente'' verbale, pentru ca sunt suficienti musulmani ucisi de cei care incep sa-si manifeste ura verbal si sfarsesc prin crime. Vezi cazul Marwa Al Sherbini. Discutati intre voi si etalati-va inteligenta si bunul simt. Eu nu pot sa va raspund la acelasi nivel , deci ma retrag.

#47
River_Song

River_Song

    Regina Mundi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,298
  • Înscris: 17.07.2012

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 19:33, said:


Eu vad ca declarati fara jena ca doriti moartea tuturor musulmanilor, va bateti joc de religie, de profet, de tot ce e sacru pentru ceilalti si aceasta pe un fond de cunostinte mediocre si multa aroganta. Care e diferenta dintre dvs si acei cativa tampiti de musulmani extremisti? Urati islamul din cauza acelor persoane nereprezentative pentru islam, dar va manifestati exact precum aceia pe care ii condamnati. Si nu spuneti ca doar va limitati la ''amuzamente'' verbale, pentru ca sunt suficienti musulmani ucisi de cei care incep sa-si manifeste ura verbal si sfarsesc prin crime. Vezi cazul Marwa Al Sherbini. Discutati intre voi si etalati-va inteligenta si bunul simt. Eu nu pot sa va raspund la acelasi nivel , deci ma retrag.

Urasc islamul din cauza a ce scrie in curan. Suficient pentru tine?

#48
gigel de hohențolărn

gigel de hohențolărn

    am merțan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,692
  • Înscris: 07.07.2006

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 19:19, said:

  Oare nu i-ati linsa imediat?  
geme media de teroriști creștini care-și zboară mațele-n piața publică și de atentate sinucigașe comise de evrei de prin te-mir-ce mașină capcană sau alte d-astea. în schimb, nerojii se inflamează de numa de la nițică caterincă :D

 ThinkAbout, on 09 decembrie 2012 - 19:21, said:

Gigel tre` sa te pun in tema
Mario a spus ca-s Megs si nu stiu cati de pe forum asa ca acum spune ca de fapt daca tu postezi de placere ca vechi user ce esti si unul pe stilul glumet si degajat sari in ajutor adecatelea, mario crede ca softpedia-i un camp de batalie unde se infrunta nush ce.
am înțeles, războiu stelelor, atacul clonelor. d-astea. :D

io zic că mai bine luăm un plug și folosim câmpul cu folos :lol:


ca să revenim pe topic, de fapt ultimele cercetări au arătat că aișa avea 77 de ani iar mahomedul vro' 15-16 atunci când a avut-o pt prima dată. istoricii vremii au notat că primul număr a ținut nițcai secunde, căci profetul nu prea avea experiență. dar avea perseverență. în cele din urmă aișa i-a făcut vânt - nu era ea la prima tinerețe dar avusese și ea totuși niște standarde.
mahomedul, ca să nu iasă de fraier a tăiat vreo șaptej de ani de la vârsta aișei.

#49
poarta-cunoasterii

poarta-cunoasterii

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,092
  • Înscris: 19.01.2012

 River_Song, on 09 decembrie 2012 - 19:35, said:

Urasc islamul din cauza a ce scrie in curan. Suficient pentru tine?

Nu, atunci aveti motive sa urati toate cartile sacre, pentru ca toate au pasaje care, scoase din context, pot crea idei false. Spuneti-mi ce scrie revoltator in Coran si va voi da pasaje cu acelasi mesaj din alte scripturi sacre. Problema nu e ce scrie, ci cum intelegem ce scrie, pentru ca contextul si interpretarea schimba totul.

Edited by poarta-cunoasterii, 09 December 2012 - 19:40.


#50
dyana25

dyana25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,584
  • Înscris: 05.08.2008

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 19:33, said:

Eu vad ca declarati fara jena ca doriti moartea tuturor musulmanilor

Asta e cu adresă sau vorbeşti la modul general?

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 19:33, said:

bateti joc de religie, de profet, de tot ce e sacru pentru ceilalti

Aici ai dreptate, mi se fâlfâie de religia şi profetul tău. Parcă Mohamed era analfabet, nu? Mie îmi plac oamenii inteligenţi, şi de regulă ei sunt alfabetizaţi.

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 19:33, said:

pe un fond de cunostinte mediocre si multa aroganta.

Serios?

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 19:33, said:

Care e diferenta dintre dvs si acei cativa tampiti de musulmani extremisti?

Nu ştiu sigur, da' mersi că ai ridicat problema asta, o să mă gândesc la ea.

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 19:33, said:

islamul din cauza acelor persoane nereprezentative pentru islam, dar va manifestati exact precum aceia pe care ii condamnati.

Mohamed e nereprezentativ pentru islam? Nu mă port ca el, să ştii, n-am omorât pe nimeni până acum.

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 19:33, said:

Eu nu pot sa va raspund la acelasi nivel

Te credem.

#51
gigel de hohențolărn

gigel de hohențolărn

    am merțan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,692
  • Înscris: 07.07.2006

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 19:33, said:


Eu vad ca declarati fara jena ca doriti moartea tuturor musulmanilor,

aberezi. de la caterincă la genocid e cale luuuuuuuuuuungă rău.

Quote

va bateti joc de religie, de profet,

numa de pedofili.

Quote

de tot ce e sacru pentru ceilalti
pentru unii şi violu şi tâlhăria-i sacră. nasol.

#52
Enigel

Enigel

    1612

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,012
  • Înscris: 20.05.2008

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 19:33, said:

Urati islamul din cauza acelor persoane nereprezentative pentru islam


Nereprezentative, ok.
Imi poti arata o poza cu tine, in mijlocul (sau in fruntea :D) unei manifestatii a musulmanilor impotriva terorismului islamic?

#53
ThinkAbout

ThinkAbout

    RhetoricalWind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 68,013
  • Înscris: 19.03.2011

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 19:33, said:


Eu vad ca declarati fara jena ca doriti moartea tuturor musulmanilor, va bateti joc de religie, de profet, de tot ce e sacru pentru ceilalti si aceasta pe un fond de cunostinte mediocre si multa aroganta.
Vezi stramb. daca ar fi fost asa nu mai era picior de musulman prin europa
Iar cunostiintele nu te salveaza, ci omenia o face
Insa daca nu-ti vorbeste tabatai de dumnezeul din om si putin probabil sa o faca si care nu are alta religie decat cea a binelui, nu o sa intelegi niciodata, nici ce-i viata si nici ce-i stralucirea  acestei lumi

#54
poarta-cunoasterii

poarta-cunoasterii

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,092
  • Înscris: 19.01.2012

 dyana25, on 09 decembrie 2012 - 19:39, said:



Aici ai dreptate, mi se fâlfâie de religia şi profetul tău. Parcă Mohamed era analfabet, nu? Mie îmi plac oamenii inteligenţi, şi de regulă ei sunt alfabetizaţi.


Nu, draguta, era educat, stia sa scrie si sa citeasca. Vezi ca nu esti informata?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate