Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baterie externa solara vs baterie...

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

arii

Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar
 Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day
 Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale
 

Salariu inginer Anglia

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
lamborghini99

lamborghini99

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 05.11.2012
Salutare.

Momentan sunt in discutie cu o companie din Anglia pentru o pozitie de inginer software. Salariul dorit de mine pe care l-am trecut in scrisoarea de intentie era de 48k/an adica 4k/luna negociabil.
Poate cineva sa-mi spuna cat va ramane NET in mana dupa taxe & stuff? Din ce-am gasit pe net, as ramane cu 2800 lire/luna.
De asemenea, poate cineva sa-mi spuna daca cei 48k/an BRUT ceruti de mine reprezinta mult/putin/ok pentru un inginer software cu 1 an experienta?

Cel mai probabil vor dori sa negocieze in jos aceasta suma si doresc sa fiu pregatit astfel incat sa obtin jobul si un salariu bun totodata.

Multumesc anticipat.

Edited by lamborghini99, 05 November 2012 - 00:43.


#2
beastie

beastie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 748
  • Înscris: 08.12.2004

 lamborghini99, on 05 noiembrie 2012 - 00:42, said:

[...] poate cineva sa-mi spuna daca cei 48k/an BRUT ceruti de mine reprezinta mult/putin/ok pentru un inginer software cu 1 an experienta?
http://www.payscale....ears_Experience
Dupa numerele de acolo, tu esti graduate dar vrei salariu de senior? Good luck with that, cu engleza cum stai? Posted Image

Edited by beastie, 05 November 2012 - 14:12.


#3
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
Iti raman 2885 in mana ( www.thesalarycalculator.co.uk ). Un salar foarte bun pentru 1 an experienta.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate