Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...
 Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...
 Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...

Ruse vs Rusesti
 

Atletico Madrid

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
22 răspunsuri în acest subiect

#19
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 951
  • Înscris: 21.08.2012
VIC-TO-RI-E !! Atat am avut de zis! Atletico a fost cu 3 clase peste realisti in seara asta!

#20
BogdanAtleti

BogdanAtleti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 178
  • Înscris: 10.10.2012
QUE GRANDE ATLETI.De cand asteptam eu meciul asta.Au fost peste real tot meciul. Sa o tina tot asa si se vor bate la titlu.Aupa Atleti

#21
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 951
  • Înscris: 21.08.2012
E greu la titlu sa nu uitam ca Barcelona e principala favorita dar oricum in primele 2 locuri ii vad sezonul asta.

#22
BogdanAtleti

BogdanAtleti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 178
  • Înscris: 10.10.2012
A doua victorie in UCL.Incepe sa ma uimeasca echipa asta.Saptamana asta ma intorc in Spania poate ma lasa nevasta sa ma duc la un meci de-al lor.De data asta nu am reusit sa vad meciul,am vazut rezumatul doar. Au avut si gol din offside.Oricum sa o tina tot asa.S-auzim numai de bine.

#23
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 951
  • Înscris: 21.08.2012
Ce noroc pe tine :) da,intradevar o victorie muncita in fata portughezilor si sa recunoastem ca am avut si noroc. Tot inainte cu aceleasi rezultate.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate